Toptan Keçiboynuzu Özü

Toptan Keçiboynuzu Özü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan keçiboynuzu özleri yüzde yüz doğal bir besin kaynağıdır. İçerisindeki zengin vitaminler sayesinde eşsiz bir lezzet haline gelen keçiboynuzu özleri, yüksek miktarlarda meyve özü içermektedir. Ayrıca bu ürünlerin içinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Gerek kokusu gerekse tadıyla insanı büyülen keçiboynuzu özlerinden mutlaka evlerinize almalısınız. 

ANADOLU'NUN ŞİFALI TADI: KEÇİBOYNUZU ÖZLERİ

Yüksek standartlı üretim koşullarında üretilen keçiboynuzu özleri, Anadolu'nun en şifalı tatlarından biridir. Tüm insanlık için son derece faydalı olan keçiboynuzu özleri pek çok hastalığın önlenmesinde başvurulan sağlık deposu bir üründür. Günümüzde modernleşmeyle beraber yediklerimizin de niteliği değişmektedir. Birçok üründe kullanılan katkı maddeleri  bu olumsuz değişimin göstergelerinden biridir. Bu anlamda bizi hasta etmeyi başaran bu sağlıksız ürünleri tüketmekten bir an önce vazgeçmeli ve herkes için faydalı olabilecek ürünlere yönümüzü çevirmeliyiz. İşte tam da bu noktada sizlere büyük bir özenle hazırlanmış, yüze yüz doğal keçiboynuzu ürünlerinden kullanmanızı öneriyoruz. Keçiboynuzu meyvesinin işlenmesinden şişelenmesine kadar her kademede kalite standartlarımızı korumaktayız. Keçiboynuzu ağacı daima yeşil kalan bir ağaçtır ve bu ağacın üzerinde boynuzu andıran meyveler bulunmaktadır. Oldukça besleyici bir tada sahip olan bu meyveler, çeşitli proseslerden geçirilmekte ve sıvı konsantre hale dönüştürülmektedir. Keçiboynuzu özlerinin çok sayıda faydası bulunmaktadır. Bu faydalara kısaca bir göz atalım:

1. Keçiboynuzu özleri kalsiyum bakımından oldukça zengindir. Hatta kalsiyum oranı sütün kalsiyum oranından 3 kat daha fazladır diyebiliriz.

2. Keçiboynuzu özlerinden tüketen çocuklarda bedensel ve zihinsel gelişim daha hızlı seviyede gerçekleşir.

3. Eğer sigara kullanıyorsanız, keçiboynuzu özleri sizler için iyi bir balgam söktürücü olabilir.

4. Nefes darlığına iyi gelen keçiboynuzu özleri astım ve bronşit gibi hastalıkların iyileşmesine katkıda bulunmaktadır.

5. Kemik erimesi ya da kansızlık gibi şikayetleriniz varsa, keçiboynuzu özlerinden mutlaka tüketmelisiniz.

6. Keçiboynuzu özleri mükemmel bir radyasyon atıcıdır. Bu ürün sayesinde vücudunuzda biriken radyasyon dışarı atılmaktadır.

7. Keçiboynuzu özleri ile bağışıklık sisteminiz güçlenir. Üstelik diş ve diş eti problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

8. Akciğerinizde ve karaciğerinizde biriken toksin maddeler bu özler sayesinde dışarı atılır.

9. Tansiyon sorunu yaşayan bireyler mutlaka keçiboynuzu özü tüketmelidir.

10. Cinsel gücünüzün artmasında keçiboynuzu özlerinin payı büyüktür.

11. Keçiboynuzlarının içerisinde doğal kalsiyum, magnezyum, potasyum, demir, çinko, mangan, sodyum, protein, fosfor, diyet lifi, A, B, C, D, E, B2 ve B3 vitaminleri bulunmaktadır.

Keçiboynuzu özlerinin sağladığı bu faydalardan yararlanmak amacıyla bu ürünlerden mutlaka kullanmalısınız. Bilinen bir yan etkisi yoktur keçiboynuzu özlerinin. Yetişkinlerden çocuklara kadar hatta bebekler de dahil olmak üzere her yaş grubundan kişinin keçiboynuzu özü tüketmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Bebeklerinize bu özlerden sabah kahvaltılarında iki çay kaşığı kadar verebilirsiniz. Çocuklarınıza ise, kahvaltılarda 1-2 yemek kaşığı kadar verebilirsiniz. Yetişkin bireyler sabah ve akşam aç karnına 2-3 yemek kaşığı keçiboynuzu özü tüketebilir.

Keçiboynuzu tohumlarından elde edilen keçiboynuzu özleri, besleyici değeri oldukça yüksek olan bir üründür. Sağlığa ise fazlaca faydası bulunmaktadır keçiboynuzu özlerinin. Enerji içeriği yüksek olan bu ürünler, kan şekerinizi dengelemeye yardımcı olurlar. Doğal bir beslenme sürecine tabi olmak istiyorsanız, her gün düzenli ölçülerde keçiboynuzu özü tüketmelisiniz. Kış aylarında keçiboynuzu özü tüketerek grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklardan korunabilirsiniz. Damaklarda bambaşka bir tat bırakan bu özler yoğurt, dondurma gibi besinlerle birlikte tüketilebilir. Kansızlık sorunu yaşıyorsanız, keçiboynuzu özlerinden yardım alabilirsiniz. Rahat bir kullanımı bulunan keçiboynuzu özleri zengin bir vitamin ve mineral kaynağıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle