Toptan Kaykay

Toptan Kaykay

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kaykay modellerimizi inceleyerek tarzınıza uygun bir model seçebilir, pratik ve bir o kadar eğlenceli olan bir spor etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. 

KAYKAY MODELLERİ

Her yaştan ya da cinsiyetten bireylerin yapabileceği bir spordur kaykay. Bu sporu gerçekleştirirken daha çok düz beton alanlar seçilmektedir. Çünkü kaykaylar en iyi bu alanlarda sürülür. Kaykayı hem spor amaçlı, hem de ulaşım amaçlı kullanabilirsiniz. Kaykayların yapım aşamasında akçaağaç ahşabından yararlanılarak bir platform yapılır. Onların poliüretandan oluşan dört de tekerleği bulunmaktadır. Kaliteli tekerleklere sahip kaykaylar, daha uzun süre dayanır ve daha uzun süren bir kullanım sağlar.

Kaykay modellerimizi incelerken seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Neon renklerde bulunan kaykaylardan tutun da, desenli kaykay modellerimize kadar çok fazla çeşidimiz bulunmaktadır. Kaykay alırken tahtasının uzunluğu, genişliği ve kalınlığına dikkat etmelisiniz. Çünkü insandaki kilo faktörü kişiden kişiye değişmektedir. Vücut ağırlığınıza uygun bir tahta almakta her zaman yarar vardır. Bu tahtaları deneyerek kendinize uygun bir kaykay satın alabilirsiniz. Kaykay kullanmayı öğrenmek sabır ve zaman ister. Ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar çabuk öğrenirsiniz kaykay kullanmayı. Evinizin bahçesinde, halı üzerinde denemeler yaparak kaykay sürmeyi öğrenebilirsiniz. Hangi ayağınızı kaykayın üzerine koyacağınız konusunda doğru kararlar vermelisiniz.

Kaykay kullanmak birçok ülkede spordan öte, bir kültür haline gelmiştir. Sizler de bu kültürün bir parçası olabilirsiniz. Kayış stilinize uygun bir kaykay seçerek işe başlayabilirsiniz. Ölçüsüne ve kalitesine dikkat ederek aldığınız kaykaylar sizi daha iyi taşıyacak ve daha olumlu kaykay deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca şarjlı kaykay ve elektrikli kaykay modellerine de göz atabilirsiniz. Bu tarz kaykaylar kas gücünüze ihtiyaç duymadan çalışırlar ve fiyatları standart kaykaylara göre daha yüksektir. Kaykay kullanırken ayakkabınızın kaykayın üzerinden kaymasını istemiyorsanız, kaymaz tabanlı bir kaykay ayakkabısı satın alabilirsiniz. Kaymaz tabana sahip spor ayakkabılar kesinlikle işinizi görecektir.

Kaykayın kişisel bir spor olduğunu unutmayınız. Bu nedenle kaykay seçerken kendi özelliklerinize ve zevkinize göre kararlar vermeye çalışın. Zira başkasında görüp beğendiğiniz kaykaylar sizin için iyi bir seçim olmayabilir. Önce bütçenizi belirlemeli, sonra da beklentilerinizi karşılayacak kaykay modeline karar vermelisiniz.

Günümüzde birçok kentte kaykay parkları bulunmaktadır. Bu durum kaykay malzemelerinin üretim sıklığını arttırmaktadır. Emek isteyen bir spor olan kaykay sporu, kaliteli ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Kaykay tahtası önemli kaykay ekipmanlarından biridir. Kaykay tahtaları küt kesimli, yuvarlak kesimli, dik nouse, alçak nouse şeklinde olabilir. Ayrıca kaykay tahtalarının ölçüleri performansınızı etkileyebilir. Bu sebeple üzerinde kontrol sağlayabileceğiniz ölçülerde olan bir kaykay tahtası seçmelisiniz. 7.5, 7.6, 7.7 gibi ölçülere sahip tahtalar dar tahtalardır. 8.0 ve üzeri tahtalar ise, kontrolün daha kolay sağlanabileceği ölçülerdedir. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilen modellere göz atmakta fayda vardır. Kaykayı süreceğiniz alan bozuk ise, büyük çapta tekerlekleri olan kaykaylardan almalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle