Toptan Kaydırak Ve Kaydırak İmalatı

Toptan Kaydırak Ve Kaydırak İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kaydırak modellerinden beğendiğiniz ürünü sipariş ederek çocuğunuz için bahçenizde ya da evinizde harika bir oyun alanı  yaratabilirsiniz. Farklı ebatlarda üretilen kaydırak modelleri çocuğunuzun yaşına ve ağırlığına uygun olarak tasarlanmaktadır.

KAYDIRAK MODELLERİ

Parkların güzelliğini ve eğlencesini bilmeyen yoktur. Ancak bazı durumlarda ebeveynler çocuklarını her gün parka götürecek zaman bulamayabilirler. Özellikle havaların soğuması çocukların eve hapsolmasına neden olmaktadır. Bu süre zarfında çocuklar oynayacak, hoplayacak, zıplayacak yer ararlar. Çocuğunu parka götürme fırsatını çok fazla bulamayan ebeveynler, parkı evlerine taşıyabilirler. Parklarda çocukların en çok sevdiği şeylerden biri olan kaydıraklar günümüz koşullarında çocukların sevdiği şekillerde tasarlanmakta ve evlerde, bahçelerde, teraslarda kullanılabilmektedir. Portatif kaydıraklar çocuğunu sık sık parka götüremeyen anne babaların en büyük kurtarıcısı haline gelmiştir. Toptan kaydırak ürünleri çocukların hareket etmeleri açısından ve gelişimleri açısından oldukça faydalıdır. Kaydırak imalatı ile çocukların en sevdiği plastik kaydıraklar üretilmektedir. Bu kaydıraklar ile çocuklarınız oyun kurmayı öğrenecek, hareket etme kabiliyeti kazanacaktır. Özgürce koşup zıplamak, hareket etmek her çocuğun hakkıdır. Bu hakkı çocuklarınıza sağladığınız sürece, onların daha sosyal, daha enerjik ve daha atik olduğunu göreceksiniz. Toptan kaydırak modelleri çocuklara geniş hareket imkanı da sağlamaktadır. Özellikle 2 yaşından itibaren çocuklar daha çok hareket edebilecek alana sahip olmak isterler. Bu noktada kaydıraklar, çocuklara bu fırsatı en iyi şekilde sunmaktadır. Hareket özgürlüğü bulamamış, enerjisini dışarıya atamamış bir çocuğun içine kapanık olması kaçınılmazdır. Siz de çocuğunuzun yaşına ve gelişimine uygun olarak tasarlanmış portatif kaydıraklardan satın alarak, onlara harika bir oyun deneyimi yaşatabilirsiniz. Kaydırak imalatı ile farklı modellerde ve fiyatlarda ürünler imal edilmektedir. Bu ürünlerden beğendiğinizi alarak, çocuğunuzun her mevsim kaydırak keyfi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Kaydırak imalatında yaralanma riskini ortadan kaldıracak güvenilirlikte ürünler üretilmekte ve bu ürünler sağlığa zarar veren kimyasallar içermemektedir. Ayrıca toptan kaydırak modelleri alevlenmeye karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Evinize alacağınız kaydıraklarda çocuklarınız dilediği kadar oynayabilir. Son derece eğlenceli olan bu ürünler, çocuğunuzun birçok kasını harekete geçirecek ve onun kaba motor becerisinin gelişmesine fırsat tanıyacaktır.

Çocuklara keyifli vakit geçirtecek ortam sağlayan kaydıraklar, eve hapsolan çocukların yüzlerini güldürmektedir. Bahçenize kuracağınız bir kaydırakla çocuğunuzun daha sosyal tavır sergilemesini sağlayabilirsiniz. Çevrenizde çocuğunuzun yaşıtları da var ise, çocuklar sırayla kaydırağa binebilir ve bu sayede çocuklar sosyal ilişkilerini geliştirebilir. Kendi bahçesinde arkadaşlarıyla oyun oynama fırsatını yakalayan çocuklar, güvenli bir ortamda oyun oynamanın keyfini yaşarlar. Kaydıraklar çocukların denge ve risk alma becerilerini geliştirir. Çünkü, kaydırağın tepesine çıkabilmek küçük çocuklar için bir gurur kaynağıdır. Bunu başaran küçük çocuklarda benlik saygısı da gelişmiş olur. Çok kapsamlı kaydırak  modelleri bulunmaktadır. Tek tip kaydırak modellerinden alabileceğiniz gibi, yanında basket potası bulunan kaydıraklardan da alabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz kaydırak modellerinin kurulumları oldukça kolaydır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle