Toptan Kavanoz

Toptan Kavanoz

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kavanoz ürünlerini yalnızca mutfaklarda değil, evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Özellikle mutfaklardaki fonksiyonel kullanımlarıyla tanınan kavanozlar ahşap kapaklı, cam kapaklı, metal kilitli modellerden oluşmaktadır. Mutfakların en geleneksel gereçlerinden olan kavanozlar küçük, orta ve büyük modellerde satışa sunulmaktadır.

KAVANOZ MODELLERİ VE İŞLEVLERİ

Baharattan bakliyata kadar birçok besinin güvenli bir şekilde saklanmasında önemli rol oynayan kavanozlar, klasik metal kapaklı ya da plastik kapaklı modelleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Kavanozların içerisinde şeker, tuz, un gibi besinleri saklayabileceğiniz gibi, her türlü bakliyatı da gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Kavanozlardan kilerlerinizde de yararlanabilirsiniz. Çeşitli gıdalarınızı saklamak için kullandığınız kilerlerinizde kavanozlar sayesinde yiyeceklerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kavanozlara konulan besinler hava almadan saklandığı için, sağlıklı bir saklama işlemi gerçekleştirilir.

Kavanozları çeşitli dekorasyon objesine dönüştürmek mümkündür. Ellerinizle süslediğiniz kavanozlarınıza harika görünümler kazandırabilirsiniz. Onları teraryum, kalemlik, mumluk ya da saksı olarak kullanabilirsiniz. Kavanozların içerisinde çeşitli nesnelerinizi saklayabilirsiniz. Şeker, kurabiye gibi besinler de kavanozlardaki yerini alabilir. Saklamadan ve düzenden sorumlu kavanozlar kahvaltı sofralarındaki kullanımlarıyla da dikkat çekmektedir. Üstelik yazlık ve kışlık olarak hazırladığınız konservelerinizi, evlerinizde hazırlamış olduğunuz reçellerinizi, turşularınızı onların içinde gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. Sağlıklı ve fonksiyonel kullanımlarından dolayı mutfaklarınızdan eksik etmediğiniz kavanozlar kullanım amacınıza uygun olarak tercih edilmelidir. Setler halinde alabileceğiniz kavanozları açık raflarınıza dizerek, mutfağınıza harika bir görsellik katabilirsiniz. Orijinal tasarımlara sahip kavanozlarımız litre özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.

KAVANOZ KAPAĞI NASIL AÇILIR?

Kavanoz kapağını açamamak kadınların en büyük sorunudur şüphesiz. Fakat her sorunun olduğu gibi, bu sorunun da pratik bir çözümü vardır. Bu konuda işe yarayacak bir kaç yöntem bilmek ihtiyacınız olan tek şeydir. Öncelikle elinizin kaymaması için kavanoz kapağınızı bulaşık eldiveni yardımıyla açmaya çalışın. Kapak açılmamakta ısrarcı ise, tahta bir kaşık kullanarak kapağın kenarlarına küçük vuruşlarla vurmayı deneyin. Bundan da bir sonuç alamazsanız, bir kaba sıcak su koyarak, içerisine ters bir şekilde kavanozunuzu yerleştirmeyi deneyin. Kavanoz sıcak suyun içerisinde 30 saniye kadar kalmalıdır. İşlem sonunda kavanoz kapağının kendiliğinden açıldığına şahit olacaksınız.

Evlerin en çok kullanılan bölümleridir mutfaklar. Evin en çok malzemesi de haliyle mutfaktadır. Bu sebeple, mutfaklarda düzeni tutturmak bir hayli önemlidir. İcat edildiğinden bu yana hayatımızı kolaylaştıran kavanozlar, mutfaklardaki en büyük yardımcınız olabilir. Zira fazla gelen her türlü gıdayı kavanozlarda muhafaza edebilirsiniz. Kavanozlar gıdalarınızı saklamak için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Kavanozların hem kullanımı hem de yıkaması basittir. Farklı ebatlarda, kalitelerde ve tasarımlarda üretilen kavanozlar bulunsa da, hepsinin işlevi aynıdır. Onları mutfak dolaplarında, ardiyelerde, depolarda saklayabilirsiniz. Her evin ihtiyacı olan kavanozları irili ufaklı şekilde toplu olarak temin edebilirsiniz. Kavanozları çiçekleriniz için güzel bir vazoya dahi dönüştürebilirsiniz. Ya da kaybolmasını istemediğiniz küçük eşyalarınızı kavanozlarınızda saklayarak, güvenli bir saklama alanı oluşturabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle