Toptan Karton Bardak

Toptan Karton Bardak

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan karton bardaklar sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimi için imal edilmiş ürünlerdir. Özellikle sıcak içecek tüketimi konusunda karton bardaklar, plastik ve köpük bardaklara oranla daha sağlıklı ve kullanışlıdır. İnsan kalabalığının yoğun olduğu her türlü organizasyonda karton bardaklar tercih edilebilir. 

KARTON BARDAKLARIN KULLANILDIĞI YERLER

Diğer bir adı kağıt bardak olan karton bardaklar, her türlü kalabalık organizasyonun sembolik ürünüdür. Bu gibi organizasyonların içecek servislerinde kullanılan karton bardaklar tüketicisine temizlik hususunda da avantajlar sağlamaktadır. Yıkama zahmeti olmayan karton bardaklar tek kullanımlık olma özelliği ile büyük rahatlık sağlamaktadır. Tek kullanımlık karton bardakların geri dönüştürülmesi de söz konusudur. Çevre dostu karton bardaklar; kafeteryalarda, okullarda, kantinlerde, birçok organizasyonda sıklıkla tercih edilir. Hafif yapılarından dolayı rahatlıkla taşınabilen karton bardaklar evinizin bir köşesinde stok olarak saklanabilir. Böylece acil durumlarda bardak sıkıntısı çekmiş olmazsınız. Onlar tüm aktivitelerinizde sizlere büyük kolaylıklar sağlarlar. Kağıt bardakların desenli, rengarenk olan çeşitleri bulunmaktadır. Dilerseniz, onları siz de boyayabilirsiniz. Hatta süslediğiniz karton bardaklarınızı kalemlik ya da fırçalık olarak değerlendirebilirsiniz.

Yaz aylarında ailecek gittiğiniz pikniklerde, parklarda ya da sahil kenarlarında karton bardak kullanabilirsiniz. Bu nedenle onları toplu setler halinde almak daha mantıklıdır. Bunun için düz modellerden tercih edebileceğiniz gibi, kendinden desenli olan modellerden de satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve kendinize en uygun karton bardağı sipariş edin.

KARTON BARDAKLARIN KULLANIM AVANTAJLARI

Özellikle ofis ortamlarında en çok kullanılan malzemedir karton bardaklar. Onların kullanım alanlarını sadece ofis ortamlarıyla sınırlandırmak doğru olmaz. Her türlü iş yerinin içecek ihtiyacı, karton bardaklar sayesinde karşılanmaktadır. En basitinden bir su sebili için bile karton bardak gereklidir. İç içe geçebilme özelliği olan karton bardaklar, çok fazla yer işgal etmeden muhafaza edilebilirler. Sıcak içecekler için son derece ideal olan karton bardaklar, bu içecekleri tutarken el yakmazlar. Böylece güvenli bir kullanım sağlarlar. Çay, kahve, meyve suyu, su, soda gibi her türlü içeceğin tüketimi için bu bardaklar kullanılabilir. Uygun maliyetli karton bardaklardan evlerinizde, ofislerinizde, pikniklerinizde, çeşitli fuar alanlarında ve ikram stantlarında yararlanabilirsiniz.

KARTON BARDAK ÖLÇÜLERİ

Farklı hacimlerde üretilen karton bardaklar bulunmaktadır. Bu ölçüler 7 Oz'dan 22 Oz'a kadar çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca 100 cc, 200 cc karton bardak ölçüleri de mevcuttur. Birçok sektörde en çok ilgi ve talep gören bardak ölçüsü 7 Oz'dur. 7 0z'luk bir bardak 180 Ml'me denk gelmektedir.

Karton bardakların fiyatı, ürünün üretiminde kullanılan hammaddenin kalitesine, kullanılan baskı tekniğine ve üretim modeline göre farklılık gösterebilir. Plastik ve köpük bardaklara nazaran daha pahalı görünen karton bardakların insan sağlığına daha uygun ürünler olduğu unutulmamalıdır. Günümüzde kurumsal bilincin artmasından dolayı karton bardaklar birçok işletme tarafından yüksek oranda tercih edilmektedir. Ayrıca karton bardakların uzun süre kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Oysa, plastik ve köpük bardakların uzun süre kullanılması sağlık açısından oldukça risklidir.

Karton bardak kullanımının avantajlarından biri de, ürünlerin sızdırma sorununun bulunmamasıdır. Özellikle flesko baskılı karton bardaklar sızdırma sorununu gündeminden kaldırmıştır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle