Toptan Karayel Kolonyası

Toptan Karayel kolonyaları özel bir koku esansına sahip kolonyalardandır. En güzel koku esanslarını içeriğe dönüştürmüş Karayel kolonyaları, parfüm niyetine sürülebilecek nitelikte kokulardır. 

3 TL Cep Boy Kolonya için  +90 541 679 05 13 Arayınız.

Kolonyaların kültürümüzdeki yerini bilmeyen yoktur sanırım. Uzun yıllardır bayramlarda ya da misafir ağırlamalarda kullanılan kolonyalar, özellikle sıcak yaz günlerinde elimizden bir türlü düşmez. En çok tercih edilen kolonyalar arasında yer alan Karayel kolonyaları da, misafirlerimize ikram edilen kolonya geleneğine desteğini en güzel şekilde sürdürmektedir. Sadece evlerimizde değil, iş yerlerinde ve birçok işletmelerde bu kolonyalara rastlayabiliriz. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz Karayel kolonyaları sadece erkekler tarafından değil, bayanlar tarafından da tercih edilmektedir. Kokusundan son derece verim alabileceğiniz Karayel kolonyaları, bir kolonyadan daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Onları şık bir hediyelik olarak sevdiklerinize götürebileceğiniz gibi, bireysel olarak da kullanabilirsiniz. Son derece uygun bir fiyat skalasına sahip Karayel kolonyaları, bütçenizi de asla yormayacak.

Mekanikleşen insan hayatında kokunun varlığı artık bir ihtiyaç olmaya başlamıştır. Hatta koku ilk çağlardan bu yana insanların ihtiyaç duyduğu bir unsurdur. Örneğin, günlük yaşamımızda havadan soluduğumuz bir taze ot kokusu bile bizlere yaşam heyecanı verirken, çok farklı koku esanslarını bünyesinde barındıran kolonyalar bizlere nasıl mutluluk vermesin? Karayel kolonyaları da işte bu evrede bize varlığını hissettirebilmekte ve hissettirmeye de devam etmektedir.

KARAYEL KOLONYALARININ ÜRETİM AŞAMALARI

Etil alkol, su ve esans karıştırılarak üretilen Karayel kolonyaları, soğuk bir ortamda bir gün süreyle bekletilir ve süzülme işleminden sonra güzelce ambalajlanırlar.

Kolonyalarınızı uygun koşullarda muhafaza ederek 5 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Onları güneş ışığından uzak, serin bir yerde saklamalısınız. Uygun koşullarda saklanan kolonyalardan büyük ölçüde verim alırsınız.

Hafif ve serinletici etkisi bulunan  Karayel kolonyalarımız son derece hijyen bir üründür. Koku alma duyumuza haz katan Karayel kolonyaları ile aradığınız cazip kokuya sahip olacaksınız. Hem güzel kokmak için, hem de steril amaçla kullandığımız Karayel kolonyaları ihtiyaç anında ferahlatma özelliğine sahip olduğundan, uzun süre kullanım sağlamaktadır.

BİR KOLONYADAN DAHA FAZLASI

Karayel kolonyalarının içerdiği farklı koku esansları hoş kokulu olmasının yanı sıra, insanlarda rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. Karayel kolonyaları kalitesinden büyük verim alabileceğiniz kolonyalardır. Evinizde, iş yerinizde sık sık kolonya kullanan ve ikram eden bir bireyseniz, Karayel kolonyalarının uygun toptan fiyat avantajlarından yararlanarak kolonya ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Karayel kolonyaları sürüldüğü andan itibaren serinlik ve ferahlık hissi yaratmaktadır. Siz beyler, mükemmel bir tıraşın ardından Karayel kolonyaları ile tıraş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Ferahlatıcı etkisinden dolayı kullanım sıklığı artan Karayel kolonyaları antiseptik özelliğe de sahiptir. Türk kültürünün olmazsa olmazı kolonyalar konuk ağırlama ritüelinin en önemli sembolüdür. Kolonyanın cinsi ne olursa olsun, onların toplumumuzdaki yeri hiçbir zaman değişmeyecektir. Kolonyalar bayram kutlamalarında, hasta ziyaretlerinde, yolculuklarda bizlere eşlik etmeye her zaman devam edecektir…