Toptan Kapı Süsü

Toptan Kapı Süsü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kapı süsü modellerimiz ile kapılarınıza şıklık katabilirsiniz. Değişik şık süslemelerden oluşan kapı süslerimiz uygun toptan fiyatlarla sizlerin olabilir.

EN GÜZEL KAPI SÜSÜ MODELLERİ

Evlerinizin dış kapısı için kullanacağınız kapı süslerini keçeden yapılmış süslerden seçebilirsiniz. İsminizi taşıyan kapı süsleriyle ya da özel süslemelerden oluşan farklı tarzda kapı süsleriyle kapılarınızı donatabilirsiniz. Dış kapılarda kullanılan kapı süslerini çocuklarınızın odasında bulunan kapılarda da kullanabilirsiniz. Oldukça dayanıklı yapıda olan keçeden kapı süsleri çocuk odalarının kapılarını daha sevimli hale getirebilir. Evinizde bulunan bebek odası kapınızı ya da hastane odasında kullanacağınız kapılarınızı da süsletebilirsiniz. Özellikle bebek kapı süsleri yaptırmak son dönemlerde oldukça popüler bir uygulama olmaya başlamıştır. Yeni doğan bebekleriniz için 'Hoş geldin bebeğim' temalı kapı süsleri hazırlatabilirsiniz. Bebek kapı süslerinin üzerine bebeğinizin ismini yazdırabilirsiniz. Bu süsleri doğumdan sonra bebeğinizin odasında kullanabilirsiniz. Bunun dışında bebek arabalı figürlerden ya da sevimli hayvan figürlerinden oluşan kapı süsleri kullanabilirsiniz. Erkek bebekleriniz için kral tacı modelli kapı süsü kullanırken, kız bebekleriniz içinse prenses tacı modelli kapı süslerinden tercih edebilirsiniz.

Misafirlerinize hoş bir karşılama sunarken kapı süslerinden faydalanabilirsiniz. Pleksi kapı süsü modelleri yine revaçta olan modellerdendir. Nişan ya da davetlerinizde pleksi kapı süslerinden kullanabilirsiniz. Üzerlerine adınızı yazdırabilir, isterseniz fiyonkla da süsletebilirsiniz. Böylece kapılarınızda daha modern bir görüntü sağlamış olursunuz.

Dallardan oluşan kapı süslerine şüphesiz herkes aşinadır. Basit ve şık bir görüntü veren bu kapı süsleri süs bitkileriyle de harmanlanabilir. Peki deniz kabuklu kapı süslerine ne dersiniz? Deniz kabuklu kapı süsleri kapılarınıza muhteşem bir hava katacaktır. Dal parçaları, deniz kabukları ve balık figürleriyle tasarlanmış kapı süslerine asla hayır diyemeyeceksiniz.

Evlerinizin güzelliği kapılarınızdan anlaşılmalıdır. En renkli, en model ve en dekoratif kapı süsleri modellerinden birine karar vererek kapılarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Kendi zevkinize en uygun kapı süsü modellerini inceleyebilir ve tarzınızı yansıtacak en güzel kapı süslerinden satın alabilirsiniz. Mutluluğa açılan kapılarınızı olağanüstü süslemelerle mutlaka taçlandırmalısınız. Rahatlıkla beğenebileceğiniz kapı süsü modellerimiz kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, kapılarınızda etkileyici sunumlar ortaya koyacaktır. Son derece hoş nitelikteki kapı süsü ürünlerimiz ile daha modern bir görüntüye kapılarınızı aralayabilirsiniz.

Eve girmeden önce hoş bir karşılama sunan kapı süsleri, önemli bir dekorasyon malzemesi olarak öne çıkmaktadır. Hazır bahar aylarındayken, evlerinize baharı getirecek göz alıcı şakayık çiçeklerinden oluşan kapı süslerinden kullanabilirsiniz. Bahar mevsimine uygun kapı süsleri ile evleriniz, kapılarınız canlanmaya başlayacaktır. Birbirine bağlanmış zeytin dallarından oluşan kapı süslerinden alarak, kapınızda barışı simgeleyebilir ve bu alanda enerjinizi yükseltebilirsiniz. Ortanca çiçeklerinden oluşan kapı süsleriyle de kapılarınızı renklendirebilirsiniz. Güzel bir kapı süsü üzerinde sadece çiçekler bulunmaz. Çelenk şeklinde bulunan ve ortasına küçük bir kuş yuvası kondurulan kapı süsleri de tercihleriniz arasına girebilir. Rengarenk çiçeklerden ve süslerden oluşan kapı süsleri ile kapılarınızda ilgi çekici dekorlar yaratabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle