Toptan Kapı Stoperi

Toptan Kapı Stoperi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kapı stoperleri son zamanlarda farklı modellerdeki tasarımlarıyla sık sık karşınıza çıkmaktadır. Kapı stoperleri, kapı durdurucu adıyla da bilinmektedir. Kapıların aniden çarpmalarını önleyen stoperler son derece güvenilir ve kullanışlı ürünlerdir.

KAPI STOPERLERİNİN KULLANIMI

Her türlü kapıya uygunluk gösteren kapı stoperleri, kullanım esnasında herhangi bir yapıştırma ya da monte işlemi gerektirmez. Ayrıca bu ürünler kapıda herhangi bir iz ya da deformeye sebebiyet vermemektedir. Ev dekorunuza uygun olarak alabileceğiniz kapı stoperleri, kapı altlarına ya da kapı ortasına yerleştirilebilmektedir. Plastikten, ahşaptan, metalden, kumaştan ve süngerden üretilmiş kapı stoperleri bulmak mümkündür.

Dekoratif kapı durdurucuları sayesinde, ev ortamınızda ya da iş ortamınızda meydana gelecek kapı çarpması riskini ve bundan doğacak zararı en aza indirebilirsiniz.

ÇOCUKLU AİLELER MUTLAKA KAPI STOPERİ KULLANMALI

Evlerinizin neşesi biricik çocuklar, hareketli yapılarından dolayı evde bir o yana bir bu yana koşuşturup dururlar. Ev içerisinde çocuklarınızın hareketlerini kontrol etmek zaman zaman imkansız hale gelebilir. Özellikle onların çevre ve eşyalara olan merakının arttığı dönemlerde tehlike daha da büyük olur. Çünkü merak duygusu taşıyan çocuk keşfetmek ister, dokunmak ister. Özellikle evlerde bulunan kapılarla oynamak onlar için heyecan vericidir. Bu dönemde çocuklar açılıp kapanan kapılarla oynamak isterler. Hatta kapı kilitleriyle de oynamak isterler. Kapı itmeyi oyunun bir parçası sanan çocuklar, parmaklarını kapı aralarında sıkıştırabilirler. Bu sıkışmalar ciddi yaralanmalara sebebiyet verebilir. İşte tam da bu noktada kapı stoperlerinden yardım alabilirsiniz. Ve çocuklarınızı bu tür tatsız olaylardan koruyabilirsiniz.

Kapı stoperlerinden zevkinize uygun olanları seçerek, evinizi daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Rüzgarlı havalarda da kapınızın çarpması mümkün olabilmektedir. Bu durumda kapınızın altına yerleştireceğiniz abuk subuk şeyler işe yaramayacaktır. Edineceğiniz şık tasarımlı bir kapı stoperi ile kapınızı ardına kadar açık tutabilir, hatta kapınızın en şiddetli rüzgarda bile çarpmasını engelleyebilirsiniz. Böylelikle hem kapınız korunur, hem de çevreniz. Sürekli açılıp kapanan kapılar işkenceye dönüşmeden, kapınıza uygun bir kapı stoperi almalısınız. Kapıların kullanım ömrünü uzatan bu ürünler, evinize hem şıklık hem de renk katacaktır.

Sürekli açılıp kapanan kapılar dikkatli olunmazsa eğer duvarlara çarpabilir, bundan da hem kapı hem de duvar zarar görebilir. Duvarlarınızı ve kapılarınızı korumak ve onların ömürlerini uzatmak istiyorsanız, çok çeşitli kapı stoperleri arasından seçimlerinizi yaparak bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Duvara ve kapı koluna monte edilen kapı stoperleri mevcuttur. Zemine veya kapının alt kısmına yerleştirebileceğiniz stoperlerden de satın alabilirsiniz. Her iki ürün de sizi memnun edecektir. Uzun kullanım sağlayan ve sağlamlıklarıyla dikkat çeken kapı stoperleri hem kapınızı hem de duvarınızı koruyacaktır. Kapı stoperleri, kapıların duvarlara çarpmasını önleyerek olası ev kazalarının da önüne geçmektedir. Bu ürünler her türlü kapı modelinde işlev görebilmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle