Toptan Kanvas Tablo ve Kanvas Tablo İmalatı

Toptan Kanvas Tablo ve Kanvas Tablo İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Kanvas tablolar dijital baskı yöntemiyle tuval bezine baskılanan tablolardır. Yağlı boya tablolardan en büyük farkı bir ressam tarafından değil bilgisayar aracılığıyla baskılama işleminin gerçekleşmesidir.

Kanvas tabloları birbirinden ayıran en önemli farkları kaliteleridir. Kanvas tablolar kendi içlerinde baskı kaliteleri, kullanılan tuval kumaşı, mürekkep özelliği gibi farklı değişkenlere göre sıralanırlar. Toptan kanvas tablo modelleri hazırlanırken kalitesini belirleyen bütün değişkenlerin bir arada ve uyum içerisinde kullanılması gerekmektedir. Baskılama işlemini gerçekleştiren farklı farklı makineler vardır. Her makinenin kendine özel bir mürekkebi ve mürekkebin uygulanabileceği bir bez tuval çeşidi vardır. Bütün bu özellikler bir arada bulunduğu zaman kaliteli toptan kanvas modelleri ortaya çıkmaktadır. Toptan kanvas tabloların yapımında kullanılan bezin kalitesi oldukça önemli bir etkendir. Baskısı yapılacak görselin çözünürlüğünü ve kalitesini kaybetmemesi için kaliteli bir tuval bezi kullanılması gerekmektedir. Bu açıdan en kaliteli baskı bezi %100 pamuk olan baskı bezleridir. Sentetik bezlere basılan ürünler maliyet olarak ne kadar düşük ise kalite açısından da o kadar düşüktür. Kullanılan boya olarak da Solvent içermeyen boyalar kullanmak önemlidir. Solvent insan sağlığına zararlı bir kimyasal maddedir ve bu nedenle solvent içeren boyalar toptan kanvas tablo modellerinde kullanılmamalıdır.

Toptan kanvas tablolar evinize, ofisinize renk katan dekorasyon ürünleridir. Farklı model, boyut ve figürlerdeki kanvas tablolarla yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Çeşit çeşit kanvas tablo modelleri ile kendinize özgü ve sizi yansıtan dekorasyon trendleri oluşturabilirsiniz. Modern, klasik ya da underground sanata dair birçok tabloyu toptan kanvas tablo ile evinize ya da ofisinize taşıyabilirsiniz. Farklı modeller, farklı baskılama teknikleriyle yapılmış çeşitli kanvas tablolarla yaşam alanlarınızda küçük fakat dikkat çeken farklılıklar yaratabilirsiniz. Toptan kanvas tablolar da en büyük avantajlardan biri de kişiye özel tasarımlar yapılabilmesidir. Hazır üretim tablo modellerinden farklı bir model tabloya sahip olmak isteyen kişilere, kendi istedikleri modellerde tablo üretimi yapılabiliyor. Özel günleriniz için tasarlanmış tablo tasarımlarına toptan kanvas tablo seçeneklerine sahip olmak mümkün. Retro modellerden modern modellere, Yeşilçam oyuncularından Hollywood yıldızlarına, klasik arabalardan soyut çalışmalara kadar birçok farklı modelde toptan kanvas tablo ürünleri hazırlanmakta ve satılmaktadır.

En iyi malzemelerden üretilmiş, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, tamamen doğal ve kaliteli kanvas tablo modelleriyle hayatınıza renk katabilirsiniz. Tek parça ya da birden fazla parça şeklinde tablo modelleri mevcuttur. Kare ya da dikdörtgen olarak üretilirler. Kullanılan kumaş kalitesi ve boya kalitesine bağlı olarak ömür boyu boya koruma ve akmama özelliğine sahip tablolar üretilmektedir.

Kanvas tablonun yapımında ahşap karkas gereklidir. Bu karkasın üzerinde  bulunan pamuk yahut polyester kumaşa baskı yapılır ve bu baskılar iyice gerilir. Bu sayede kanvas tablo ortaya çıkar. İstediğiniz her görselde baskı yapılabilir. Bu tablolardan her ebatta bulabilirsiniz. Toptan kanvas tablo fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin. Bu şık tablolar sadece 9,99 TL'ye sizlerin olabilir.

Sipariş ve Bilgi İçin Hemen Arayın : + 90 544 609 75 17

DUVAR DEKORASYONUNUZU KANVAS TABLOLAR İLE TAMAMLAYIN

Dünyaca ünlü ressamların, fotoğrafçıların, grafik sanatçılarının dahi kendi eserlerini kanvas tablo olarak sunduklarını biliyoruz. Son derece dekoratif olan bu tablolar, evlerin ve ofislerin duvarlarında harika bir atmosfer yaratır. Bu mekanlar estetik olarak daha hoş, daha göze hitap eden hale gelirler. Duvar dekorasyonu için kanvas tablolar tamamlayıcı niteliktedir. Zaten duvar dekorasyonu deyince aklımıza tablolar gelir. İşte, bu tabloların en çok çeşidi olanı ve en çok tercih edileni kanvas tablolardır.

Canvas yahut kanvas olarak geçen bu kelime, aslında bir kumaş türünü tanımlar. Bir bez türü olan bu kumaş yıllar yıllar önce çadırlarda ve yelkenlerde kullanılmıştır. Hatta, sanat üretiminde de önemli bir yer edinmiştir. Örneğin, bugün bile bir ressam kanvas tuval üzerine resimlerini yapmaktadır. Kanvas, yağlı boya ve akrilik boya ile yapılan resimler için favori tercihtir.

UYGUN BÜTÇELİ KANVAS TABLOLAR

Kanvas tablolar üzerine çizilen ressamlara ait  orijinal resimler, satışa sunulduklarında oldukça pahalıdır. Günümüz teknolojisiyle bu duruma bir çözüm bulunmuştur. Gelişen baskı teknolojisi sayesinde, bu tablolar daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İç mekanlarınızı en iyi süsleyen bu tablolar, duvarlarınıza ayrı bir ferahlık kazandırır.

Kanvas tablo çeşitleri arasında tema olarak en çok ön plana çıkanlar; çiçekler, manzara resimleri, hayvanlar şehir ve ünlüler, hat sanatıdır. Atatürk kanvas tablo çeşitleri de en çok tercih edilenler arasındadır. Bu tabloları parçalı kanvas tablo olarak da bulabilirsiniz.

Kaliteli bir kanvas tablo esnek olmamalıdır. Sıkı sıkıya gerilmiş durumda olmalıdır. Gerilmiş durumda, tablonun üzerindeki resim daha net ve düzgün görünür. Ayrıca bu tabloların kasnakları 1. sınıf kalitede olmalıdır. Örneğin, bir çam ağacından kasnak olabilir. Asla mdf sunta bir kasnak kullanılmamalıdır.

Alışverişinizi yaparken işin hem maddi hem de kalite boyutunu düşünün. Yüksek kaliteli bir ürün için  mürekkebi, baskı yüzeyi ve tasarım çözünürlüğü iyi olan tabloları tercih edin.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleYusuf Savaş
Tablolar için fırınlanmış köknar ve çam agaçından şase (çıta) imalat yapmaktayız. İsterseniz boy olarak İsterseniz gonye alınmış ölçülerde çakılmış şase haline getirilmiş şekilde Anlaşmalı kargolarla teslim ediyoruz. Ürün ölçümü 28 30 40 mm/17 20 30 mm robottan çekilmiş şekildedir. İhtiyaç halinde yardımcı olabilir İletişim 0535516 66 02 Teşekkür ederiz Saygılar sunarız OKYANUS ŞASE İMALATCihan Koç
Toptan fiyat almak istiyorum.hasan sel
merhabalar çeşitli ebatlarda kanvas tablolardan toptan sipariş vermek istiyoruz. fiyat ve ürün bilgisi için geri dönüş sağlarsanız sevinirim.hasan sel
merhabalar çeşitli ebatlarda kanvas tablolardan toptan sipariş vermek istiyoruz.aydın demir
10.10 200adet 12.12 200adet kanvas bez tablo fiyatı alabilirmiyiz