Toptan Kanvas Çıtası ve Toptan Kanvas Çıtası Üreticileri

Toptan Kanvas Çıtası ve Toptan Kanvas Çıtası Üreticileri

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Kanvas çıtası, kanvas tabloların şasesini oluşturan ve köşe uçlarından birbirine bağlanan çıtalara denir. Toptan kanvas çıtası alırken, çıtaların yapıldığı ağaç türüne ve kalitesine dikkat edilmelidir.

Tablo ve yağlı boya çalışması yapan kişiler, resimlerini yapmak için kanvas tablo kullanmayı tercih ederler. Kanvas tablolar çıtalar ve tuvalden oluşurlar. Birbirine bağlı çıtaların üzerine gerilen tuval, özellikleri nedeniyle resim yapmaya en uygun zemindir. Yani resmin işlendiği ve resmi gösteren unsur tuvaldir. Bu nedenle, toptan kanvas çıtası satın alırken çıtaların, tuvali oluşturan iskelet olduğunu bilerek satın almak gerekir. İskeletin yani çıtaların kalitesi resmin sergilenirken eğilip bükülmesini engelleyerek doğru bir görüntü sunulmasını sağlar. 

Kaliteli kanvas çıtası, sağlam ve dayanıklı ağaçların odunlarından üretilmiş olmalıdır. Toptan kanvas çıtası satın alırken mutlaka çıtanın, birinci sınıf kurutulmuş keresteden üretilmiş olmasına dikkat edilmesi gerekir. Çıtanın kalınlığı da yine kaliteli bir ürüne sahip olmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bir unsurdur. Kurutulmuş keresteden yapılmış kalın ve pürüzsüz bir çıta her zaman sağlam ve dayanıklıdır. Böylece tablo haline getirildikten sonra üzerine resim yapıldığında herhangi bir eğilme, bükülme, kırılma ya da yamulmaya neden olmaz. Toptan kanvas çıtası satın alırken, ideal ölçü olan 3x3 kalığında üretilmiş olan çıta tercih edilmelidir. . Toptan kanvas çıtası üreticileri tarafından üretilen ve hazırlanan kanvas çıtaları satın alırken, kalitesiz ağaç uğurları ve budaklarının birleştirilmesiyle yapılmış ve eklemeli olarak tabir edilen çıtalardan uzak durulmalıdır. 

Toptan Kanvas Çıtası Modelleri Nelerdir?

Toptan kanvas çıtası çeşitleri arasında çerçeve görünümlü olan ahşap modeller de bulunur. Çerçeve görünümlü ahşap kanvas çıtaları son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Ahşap kanvas çıtaları, tablolara modern ve estetik bir görüntü katarlar. Kanvas tabloların görünüşünü ve havasını değiştiren bu çerçeveler toptan kanvas çıtası çeşitleri arasında yer alırlar. Ahşap çerçeve görünümlü çıtalar tercih edildiğinde, ekstradan standart çıtaları kullanmaya gerek kalmaz. Ahşap çıtalar, tablolara hem sanatsal hem de modern ve estetik bir görünüm katar. Doğal görünümleri ile de dekorasyonlara farklı bir tarz katarlar.

Toptan kanvas çıtası modelleri arasında yer alan bir diğer çıta modeli de standart çerçeve görüntüsüne sahip çıtalardır. Bu tip çıtalar da yine ahşap çıtalarda olduğu gibi, standart  kanvas çıtasının işlevini yerine getirirler. Toptan kanvas çıtası modellerinin tamamı, birinci sınıf kurutulmuş keresteden üretilmiş olmalıdır. Ayrıca kanvas tablo çerçevelerinin de kanvas çıtası gibi fırınlanmış ve frezelenmiş olması da önemlidir. Kullanılan materyal ve yapılma şekli ile dayanıklılığı artan çıtalar daha uzun süre kullanılabilirler. 

Bu özellikleri sayesinde toptan kanvas çıtası modellerinin tamamı hem sıcak hem de soğuğa karşı daha dayanıklıdırlar. İstenilen her ebat ve ölçüde satın alınabilen toptan kanvas çıtası çeşitleri, kullanıcının isteğine göre özel ölçülerde de üretilerek satılabilir. Toptan kanvas çıtası üreticiler, istenilen adet ve ölçüde kanvas çıtası üreterek kullanıcılarına temin edebilirler.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle