Toptan Kaleci Eldiveni Ve Kaleci Eldiveni İmalatı

Toptan Kaleci Eldiveni Ve Kaleci Eldiveni İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan kaleci eldivenleri top tutuşunuzu güçlendirecek ve etkin kılacak sağlam yapılardadır. Kaleci eldiveni modellerimiz amatör, yarı profesyonel ve profesyonel bireylerin ihtiyaçlarına yönelik üretilmektedir.

KALECİ ELDİVENİ NASIL SEÇİLMELİDİR?

Futbolun gizli kahramanlarıdır kaleciler. Bir kalecinin en önemli silahı ise, etkili kurtarışlar yapmasıdır. Futbolun seyrini değiştirmek için mutlaka yüksek kaliteli kaleci eldivenlerine ihtiyaç vardır. İleri teknolojiler kullanılarak imal edilen kaleci eldivenleri, kalecinin sert ve hızlı bir şekilde gelen topları kurtarmasını sağlamaktadır. Toptan kaleci eldiveni imalatı farklı boyutlarda ve tiplerde ürünler ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu ürünler içerisinde çocuklar için, genç ve amatörler için, profesyoneller için tasarlanmış eldivenlere rastlayabilirsiniz. Her eldivenin numarası birbirinden farklı olabilir. Toptan kaleci eldivenleri arasından seçiminizi gerçekleştirirken doğru numaraya sahip eldivenlerden almalısınız. Kaleci eldivenini ilk defa kullanacaksanız, hangi boyutlarda bir eldiven almanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Bu durumda en yakın mağazaya giderek herhangi bir kaleci eldivenini denemeli ve elinizin hangi ölçüye sahip eldivenin içinde rahat ettiğini öğrenmelisiniz. Kaleci eldivenlerinin imalatı esnasında farklı marka ürünler üretilmekte ve bu eldivenler arasında ufak tefek ölçü farkı bulunabilmektedir. Avuç içinizi ölçerek de el numaranızı bulabilirsiniz. Böylelikle kaç numara bir kaleci eldiveni kullanmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Kaleci eldivenlerinin imalatı ile bu eldivenlere darbe etkilerini emen, yüksek konfor ve koruma sağlayan özellikler kazandırılmaktadır. Toptan kaleci eldivenlerimiz arasından son derece kullanışlı eldivenlere sahip olabilirsiniz. Kaleci eldiveni imalatında lateks, pamuk, polyester, poliüretan, naylon gibi malzemeler kullanılmaktadır. Pek çok teknik donanımı olan kaleci eldivenlerimiz ayarlanabilen cırt cırtlı bilek bantlarına da sahiptir. Üstün kavrama özelliğine sahip kaleci eldivenlerimizi her türlü hava şartlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. El ölçülerinize göre eldiven seçerken dikkatli olmalısınız. Örneğin, 6 ve 8 yaş aralığında iseniz, 4 ya da 5 numaralı kaleci eldivenlerinden kullanabilirsiniz. 9-12 yaş aralığındaysanız, 6 ya da 7 numara eldivenlerden satın almalısınız. 13 yaş ve üzeri gruptaysanız, 7,5 ya da 8 numara kaleci eldivenlerinden tercih etmelisiniz. Yetişkin bir bireyseniz, 8,5 ya da 9 numaraya sahip kaleci eldivenlerinden kullanabilirsiniz. En sert şutları bile parmağınızı incitmeden kurtarabilirsiniz bu eldivenlerle. O halde, hiç zaman kaybetmeden çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Kaleci eldivenleri elbette bir kalecinin olmazsa olmazıdır. İyi bir kaleci eldiveni, üzerinize gelen topun şiddeti ne olursa olsun ellerinizi üstün bir şekilde koruyabilmektedir. İyi kalitede bir kaleci eldiveni ile topları kaçırmanız mümkün değildir. Bu eldivenler elleri çok fazla terletmez. Kaleci eldivenleri ne kadar kaliteli olursa olsun, onların bakımını yapmak şarttır. Onları direk olarak güneş ışığında bırakmamalısınız. Hatta aşırı neme maruz kalacak ortamlardan kaleci eldivenlerinizi uzak tutmalısınız. Eldivenlerinizi kullandıktan sonra, onu bir süreliğine klimalı odada tutmaya çalışmalısınız. Zira az da olsa terleyen eldivenler bakteri oluşumuna neden olabilir ve etrafa kötü kokular yayılabilir. Alacağınız kaleci eldiveninin yarım ya da bir numara büyük olmasına dikkat etmelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizlemustafa
kaleci eldiveni için ulaşır mısınız ?Mustafa Kemal Zeybek
Bana ulaşır mısınız?ÖZGÜR YILDIRIM
iyi günler ürün detayı ve bilgisi verilmesiSelda
Toptan almak isterim en az nekadar alim oluyor