Toptan Islak Mendil

Toptan Islak Mendil

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ıslak mendil ürünlerimiz evde, sokakta, çarşıda, misafirlikte, her yerde ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda. Günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ıslak mendiller en ekonomik fiyatlarla sizleri kazançlı çıkarıyor.

CİLDE DOST ISLAK MENDİLLER

Özel koşullarda üretilen ıslak mendillerimiz kesinlikle alkol, paraben içermez. Sizlerin ve çocuklarınızın, hatta bebeklerinizin cildi için son derece uygun olan ıslak mendiller sağlığınızı asla tehdit etmez. Hizmet sektörünün hızla geliştiği bu günlerde birçok alanda ıslak mendile ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle birçok işletme sahibi ıslak mendilleri sıkça talep etmektedir. Evlerde ise, annelerin çocuklarının ellerini ve yüzlerini temizlemek için sıkça kullandıkları bir üründür ıslak mendiller. Hayatımızda önemli kolaylıklar sağlayan ıslak mendiller dikkatle seçilmelidir. Bilhassa bebeklerin altı değiştirilirken ihtiyaç duyulan ıslak mendiller el ve vücut temizliği için de kullanılmalıdır. Sağlık açısından risk yaratmayacak ıslak mendiller alınması şarttır. Bebeklerin ciltleri yetişkinlerinki kadar dayanıklı olmadığı için, onlara özel olarak üretilen ıslak mendillerden alabilirsiniz. Güvenilir ıslak mendiller asla paraben ve alkol içermezler. Hijyen açısından son derece güvenilirdirler. Pamuk ve sudan oluşan ıslak mendiller bebeğiniz için en uygun olanlarıdır. Kullandığınız ıslak mendilleri tekrar kullanmanız yanlış olacaktır. Her bir mendili bir kerelik kullanmalısınız.

ISLAK MENDİLLERİN KULLANIM ALANLARI

Zamanımızın büyük bir kısmını dışarıda geçiriyoruz. Haliyle uğradığımız her mekanda biraz daha mikrop alıyoruz. Üstelik en çok kirlenen yerimiz de ellerimiz. Bu anlamda hijyeni sağlamak ve kirlerimizden arınmak gerekiyor. Ya da bebek ağlıyor ve altının değiştirilmesi gerekiyor. Bunun gibi daha birçok durumda imdadımıza ıslak mendiller yetişmektedir. Kafelerde, yemekhanelerde, ulaşım firmalarında ve daha birçok yerde kullanıma sunuluyor ıslak mendiller. Toplum ihtiyacını fazlasıyla karşılıyorlar diyebiliriz ıslak mendiller için. Elektronik cihazların ya da masa ve çekmece gibi ev eşyalarının da temizliği ıslak mendillerden sorulur. Bizlere hızlı ve pratik çözümler sunan ıslak mendiller acil durumların en iyi kurtarıcılarıdır. Islak mendil alırken bileşiminde neler olduğunu iyice kontrol etmelisiniz. Losyonlu ıslak mendilleri seviyorsanız, sizlere ferahlık hissi verecek olanlardan alabilirsiniz. Örneğin, doğal çam ve lavanta kokusu size iyi gelecektir.

Islak mendiller her yerde sizler için çözümler sağlıyor. En basitinden, ayakkabı temizliğinde bile kullanabilirsiniz ıslak mendilleri. Bunun için alkolsüz ıslak mendiller tercih edilmelidir. Yaz aylarında güzel bir losyona sahip ıslak mendiller ile ter kokunuzu bastırabilirsiniz. Ayrıca makyaj temizliğinde de  ıslak mendiller bayanların en büyük yardımcısıdır. Bu durumda pamuktan üretilmiş ve nemlendiricilerle desteklenmiş ıslak mendiller kullanabilirsiniz. Hayatınızın her alanında kullanma ihtiyacı duyduğunuz ıslak mendiller artık her yerdeler ve kullanımları gün geçtikçe yaygınlaşmakta. Islak mendil seçerken halk sağlığını önemseyen ve kaliteli ürün yelpazesini yıllardır elinde tutan firmamıza mutlaka uğrayın. Uzun vadede kullanabileceğiniz her ürünü güvenle alın. En iyi üretim koşullarının sağlandığı firmamızdan ve en ekonomik fiyatlarımızdan yararlanın.

BEBEK BAKIMINDA KULLANILAN ISLAK MENDİLLER HANGİ ÖZELLİKLERİ TAŞIMALIDIR?

Bebeklerin bakımı oldukça hassastır. Dokuz ay boyunca anne karnında olan bir bebek, dünyaya geldikten sonra hayatın tüm şartlarına hazır hale getirilmek zorundadır. Bu konuda annelere büyük sorumluluklar düşmektedir. Çünkü anneler bebeklerine en iyi bakımı sunmak zorundadır. Bir bebeğin sağlıklı gelişebilmesi için iyi beslenmesi ve iyi bakılması gerekir. Bu süreçte bebeğinizin bakımını hijyenik olarak devam ettirebilmek için yenidoğan ıslak mendillerden kullanabilirsiniz. Bebekler için özel olarak üretilen ıslak mendiller, bebek bakım çantalarından asla eksik edilmemelidir. Bu tarz ıslak mendillerde alkol ve türevleri bulunmamalıdır. BPA ve diğer kimyasal maddeler de yenidoğan ıslak mendillerinde bulunmamalıdır. Onlar için alacağınız ıslak mendiller parfüm içermemelidir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleNurcan
İslak mendil lazim subelerime uygun toptan alicam geri donus yaparmisinizAngelos
İslak mendil için ilgileniyorum 120adet paketli