Toptan İncir Kolonyası

Toptan İncir Kolonyası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan incir kolonyası ürünlerimizi kokladığınız andan itibaren kendinizi incir ağaçlarının gölgesinde hissedeceksiniz. Kolonyaya muhteşem bir etki veren incir, incir yaprağı ve incir çiçeği sayesinde incir kolonyasının etkisi altında kalacaksınız. 

İNCİR KOLONYASININ POZİTİF ETKİLERİ

İncir özünden üretilen incir kolonyaları, hem dinlendirici bir etkiye hem de doygun bir kokuya sahiptir. Yumuşak bir koku aromasına sahip bu kolonyalar, gün boyunca duyularınızı canlı tutmaya yarayacak. Tamamen güneş ışığıyla olgunlaşıp büyüyen incir aromalarından elde edilmiş incir kolonyaları, her kullanımınızda size neşe ve mutluluk getirecektir. Muhteşem bir esansa sahip incir kolonyalarında birçok yeşil bitki kokularını ve beyaz çiçek kokularını da hissedeceksiniz. Son derece modern ve hijyenik ortamlarda hazırlanan incir kolonyaları, şeffaf misk sayesinde daha kalıcı bir kokuya dönüşmüştür. İncir meyvesi zaten kendine has bir kokuya sahiptir. İncir kolonyasının kokusu da yine kendine has ve özeldir. Çantanızın bir köşesine iliştirdiğiniz incir kolonyasıyla gittiğiniz her yere tazeliği ve canlılığı götürebilirsiniz. Türk adetlerimizin bir parçası olan kolonyalar, uygulanan özel teknik ve yöntemlerle daha farklı esansiyel kokularla piyasaya sürülmektedir. İncir kolonyası da bu kokulardan bir tanesidir.

Ülkemizde bulunan asırlık incir ağaçları huzur ve neşe verdiği gibi, enerjisi ve kokusuyla da bizleri büyülemektedir. Sıcacık ve benzersiz aromasıyla gönüllerde ayrıcalıklı bir yer edinen incirler, antioksidan ve potasyum içeren tedavi edici bir yöne de sahiptir. İncir yüksek değerde A ve C vitamini içermektedir. İncirin besleyicilik özelliği cildimizin nemlendirilmesine katkı sağlar. Bu sayede cildimiz arınır ve sıkılaşır. Vücuda bu denli yarar sağlayan incirlerden imal edilen incir kolonyaları, ülkemizde incir ağaçlarının bolluğu nedeniyle bolca üretilmektedir. İncir kolonyalarının çekici ve baş döndüren kokusu ile her yeni güne daha mutlu başlayabilirsiniz. İncir ağaçlarının yakınınızda olduğunu hissettiren incir kolonyaları tüm yumuşaklığı ile sizleri sarıp sarmalayacak.

İNCİRİN FAYDALARI NELERDİR?

Aslında dut ailesinin bir üyesi olan incir ağaçları, Asya'da çokça bulunmaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana yetiştirilen incir ağaçlarının kökeni Batı Asya ve Mısır'a kadar uzanmaktadır. İncir, Dünya'nın birçok yerinde egzotik bir meyve olarak düşünülmektedir. Her hali ile sofralara lezzet ve sağlık katan incirler, kurutulmuş halleriyle de şifa dağıtmaya devam etmektedir. Özellikle organik olarak yetişen Türk incirleri, vücudumuz üzerinde çok şaşırtıcı yararlara sahiptir. İncirler sayesinde kemiklerimiz güçlenir, vücuttaki kemik oluşumları incirlerin sağladığı yararlar ile desteklenir. İncirde kalsiyum ve fosfor bulunmaktadır. İncir özellikle kolon kanseri tedavisinde çok güçlü bir etkiye sahiptir. Kanseri önleyici özelliği bulunan incirler, kansere neden olan maddelerin gücünü kırmaktadır ve onları vücuttan uzaklaştırmaktadır. Kuru incirde omega-3 ve omega-6 yağ asitleri bulunmaktadır. Bu asitler sayesinde koroner kalp hastalıklarından kolayca korunabilirsiniz. Ayrıca incir yaprakları sayesinde birçok farklı kalp hastalığından korunmuş olursunuz. İncir; çekirdeğinden tutun da, yaprağına kadar başlı başına bir şifa kaynağıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle