Toptan Hurma Özü

Toptan Hurma Özü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hurma özü ürünleri besin değeri yüksek lezzetli gıdalardır. Hurmadan elde edilen yoğun bir öze sahip hurma özleri, içerdiği vitaminler ve mineraller sayesinde birçok derde deva olmaktadır. Ortadoğu'da "cennet meyvesi" olarak bilinen hurmalar, bu halleriyle de çok sevilecek. 

SAF BİR SAĞLIK KAYNAĞI OLAN HURMA ÖZLERİ

Hurmaların Arap yarımadasından evlerimize kadar uzanan uzun bir yolculuğu vardır. Çöllerden evlerimize taşınan bu lezzet, medeniyetler beşiği Ortadoğu'da "cennet meyvesi" adı altında sıklıkla tüketilmekte ve birçok hastalığa şifa olmaktadır. Hurma özü de en az meyvesi kadar lezzetli ve şifalıdır. Hurmadan elde edilen bu özler saf bir sağlık kaynağıdır diyebiliriz. Hurma özünün insan vücuduna sağladığı faydalar günden güne daha iyi anlaşılmaktadır.

İleri teknolojiler kullanılarak imal edilen hurma özleri, hiçbir katkı maddesi içermeden ve el değmeden üretilmektedir. %100 doğal hurmadan üretilen özler içilebildiği gibi, kek ve pastalar da şerbet olarak da kullanılabilmektedir. Hatta onları çay ve kahvenize tatlandırıcı olarak da katabilirsiniz. Hurma özlerinin vücuda sağladığı yararlar saymakla bitmez. Yüzyıllardır şifa kaynağı olarak bilinen hurmalardan elde edilen hurma özleri, içildiği andan itibaren vücuda enerji vermektedir. Ağır işlerde çalışan bireyler, sporcular her gün düzenli olarak hurma özlerinden tüketmelidirler. Böylece bu kişiler kendilerini daha zinde hissederler. Hurma özünden doğru bir şekilde yararlandığınız sürece insan sağlığına ne kadar eşsiz faydalar sağladığını göreceksiniz. Özellikle kış aylarında tüketilen hurma özleri, birçok hastalığın önlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Ciddi bir hastalığa yakalanmamak için mutlaka hurma özlerinden tüketmelisiniz. Yoğun enerji veren özler sayesinde, halsizlik ve yorgunluk hissinden kurtulabilirsiniz.

Çeşitli sindirim sistemi rahatsızlıklarından hurma özü yiyerek kurtulabilirsiniz. Çünkü bu özlerin içerisinde bulunan lif, sindirim problemi yaşayan bireylerin imdadına koşmaktadır. Hurma özlerinin glisemik indeksi oldukça düşük seviyededir. Bu sebeple şekerden uzak durmak zorunda kalan bireyler için de ideal bir besindir hurma özleri. Onların içinde A ve C vitaminleri, demir, kükürt, sodyum, kalsiyum gibi vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Kadın, erkek, çoluk çocuk her yaştan insan bu mucizevi üründen mutlaka kullanmalıdır.

Tatlılarda ve pastalarda şerbet olarak kullanılan hurma özleri, yoğun bir tada sahiptir. Dilerseniz onları sulandırarak ya da sütle karıştırarak içebilirsiniz.

En kaliteli hurma meyvelerinden üretilen hurma özleri hiçbir katkı maddesi içermeden imal edilmektedir. Hurma özleri insanlar için sağlıklı bir besin desteğidir. Bu ürünlerden faydalanmak isteyen yetişkinler öğünlerden önce 1 çorba kaşığı kadar hurma özü tüketebilir. Çocuklarınız ise 1 tatlı kaşığı hurma özü yiyerek sağlıkla büyüyebilirler. Hurma özünden yemek isteyen diyabet hastaları var ise, onlar da bu ürünleri doktorlarının kontrolünde kullanabilirler. Hurma özleri yoğun ve keyifli bir tada sahiptir. Bu ürünler karamelize edilmeden soğuk infizyon yoluyla damıtılmaktadır. Onları dilediğiniz her yerde güvenle tüketebilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle