Toptan Hurç

Toptan Hurç

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hurç çeşitlerimizden satın alarak ağzına kadar dolan gardıroplarınıza rahat bir nefes aldırabilirsiniz. Hurçlarınızın içine sadece kıyafetlerinizi değil, halı, ayakkabı, yorgan gibi eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşyalarınızın büyüklüğüne ve ağırlığına göre bir hurç seçebilirsiniz. 

HURÇLAR

En çok kullanılan ev gereçlerinden biri olan hurçlar birçok eşyayı bünyesinde barındırabilir. Halı hurçları, çeyiz hurçları, kıyafet hurçları, ayakkabı hurçları, yorgan hurçları en çok kullanılan hurç çeşitleri arasındadır. Bu hurçlar renk renk ve boy boy üretilmektedir. Eşyanızın türüne ve fazlalığına göre bir hurç satın alabilirsiniz. Hurç modelleri arasında iskeletli yapıda olan hurçlar da bulunmaktadır. Bir kutu niteliğinde olan bu hurçlarda her türlü kişisel eşyanızı güvenle saklayabilirsiniz. Çünkü onlar sert ve sağlam malzemelerden imal edilmektedir. Hurçlar oldukça işlevsel ürünlerdir. Hurçların hava alan ve rutubeti önleyen kumaş yapıları bulunmaktadır. Üzerinde taşıma kulpu olan hurçlarınızı, istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hurç modelleri arasında sandık tipi hurçlara rastlayabilirsiniz. Bu modeller bezden bir sandığı andırmaktadır. Hurçlarınızı kullanırken onların bezden üretilmiş olduğunu unutmamalısınız. Özenle kullandığınız hurçlardan daha fazla randıman alırsınız. Hurcunuza eşya yerleştirirken, arada boşluk bırakmamaya çalışmalısınız. Fermuarlı olarak üretilen hurçlar, kapasitesinden daha fazla eşya ile doldurulursa fermuar kapanmayabilir. Ayrıca hurçlara yerleştireceğiniz eşyaların sivri uçlu olmamasına dikkat etmelisiniz. Haddinden fazla ağır olan eşyalarınızı hurçlarda değil de, daha sağlam olan saklama kutularında saklayabilirsiniz.

Bezden imal edilmiş hurçları yıllarca kullanabilirsiniz. Onları zaman zaman dikebilir, yıkayabilir ve uzun süreler kullanabilirsiniz. Hijyenik malzemelerden üretilen hurçlar ile evlerinizde daha çok alan kazanacaksınız. Son zamanlarda moda olan vakumlu hurçlardan da kullanabilirsiniz. Vakumlu hurçlar pek çok boyutta satışa sunulmaktadır. Vakumlu hurçlarda bulunan hava alındığı için, onun  içerisine konan ürünler hiçbir zaman küflenmez ya da böcek, güve gibi durumlardan etkilenmez. Vakumlu hurçlarınıza naftalin, güve ilaçları gibi şeyler de koymanıza gerek yoktur. Vakumlu hurçlardan çıkarılan eşyaların sadece ütülenmesi ve hava aldırılması gerekir. Bu tarz hurçları yatay ya da dikey şekilde istifleyebilirsiniz. Şeffaf plastikten üretilen vakumlu hurçlardan kullanarak eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede eşyalarımı hangi hurca koydum derdinden kurtulmuş olursunuz.

Giyecek, yatak gibi birçok eşyanın saklanmasında kullanılan ve büyük bir yatay çantayı andıran hurçlar bir tür saklama bezidir diyebiliriz. Mevsim geçişlerinde kullanmadığınız birçok eşyayı hurçlarda saklayabilirsiniz. Hurçların üretildiği kumaşlar hava geçirgenliğine sahiptir, bu sebeple hurç içindeki eşyalar asla sararmazlar. Boy boy olarak üretilen hurçları her alanda kullanabilirsiniz. Hurçların temizliği son derece kolaydır. Kirlenen hurçları çamaşır makinesinde deterjan ile yıkayabilirsiniz. Sağlam yapılı ve uzun ömürlüdür hurçlar. Üzerinde taşıma kulpları olan hurçları, bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Derli toplu bir ortama sahip olmak için hurçlardan yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın büyüklüğüne bağlı olarak küçük ya da büyük ebatlarda hurç alabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle