Toptan Hünnap Keçiboynuzu Özü

Toptan Hünnap Keçiboynuzu Özü

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hünnap keçiboynuzu özleri "iyiliğin özü" olarak adlandırılmaktadır. Keçiboynuzu meyvesinin özünden elde edilen bu ürünler çok güçlü bir besin kaynağı olup, insan sağlığına inanılmaz katkılar sağlamaktadır. 

HÜNNAP KEÇİBOYNUZU ÖZÜNÜN BESİN DEĞERLERİ

Kan yapan can katan bu ürün, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bütün besin değerlerine sahiptir. Yüzde yüz doğal bir besin olan Hünnap keçiboynuzu özü içeriğinde zengin mineraller, vitaminler, organik asitler, kalsiyum ve gallik asitler bulundurmaktadır. Hünnap keçiboynuzu özleri, sütün sahip olduğu kalsiyum miktarından 3 kat daha fazla kalsiyuma sahiptir. Bu sebeple her yaştan insanın mutlaka tüketmesi gereken bir üründür Hünnap keçiboynuzu özü.

Endüstriyel şeker üretilmeden önce doğal şeker olarak pekmez ve bal kullanılıyordu bir zamanlar. Şimdi de doğal ve sağlıklı bir ürün olan Hünnap keçiboynuzu özleri aynı görevi üstlenebilmektedir. Bu özler en az bal ve pekmez kadar doğal, sağlıklı ve lezzetlidir. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için bu doğal şifa kaynağından mutlaka tüketmelisiniz. Keçiboynuzu özünün meyvesi, Akdeniz bölgesinde organik olarak yetişmektedir. Özenle seçilen bu meyveler sofralarımıza kadar hiçbir katkı maddesi içermeden ulaşmaktadır. Bütünüyle enerji kaynağı olan Hünnap keçiboynuzu özlerinin sağlığımıza olan katkılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Her yaştan insanın tüketebileceği Hünnap keçiboynuzu özleri, özellikle gelişim çağında olan çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine çok büyük faydalar sağlamaktadır.
 • Kemik erimesi ve kansızlık gibi şikayetleriniz varsa, Hünnap keçiboynuzu özleri sizlere çok iyi gelecektir.
 • Onlar aynı zamanda iyi bir antioksidan kaynağıdır.
 • Tansiyon problemi yaşayan insanlar, bağışıklık sistemi zayıf bireyler mutlaka bu özlerden tüketmelidir.
 • Diş ve diş eti problemlerinin önlenmesinde çok etkilidirler.
 • Hünnap keçiboynuzu özlerinin tüketilmesi vücutta biriken radyasyonun dışarı atılmasına yardımcı olmaktadır.

Hünnap keçiboynuzu özlerinin içinde yağ, kafein, gluten ve kolesterol asla bulunmaz. Gallik asit içeren bu özler adeta mucizevi bir besin kaynağıdır diyebiliriz. Çünkü bu özlerde bulunan gallik asitler insan sağlığı için bulunmaz bir nimettir. Dilerseniz gallik asidin bazı özelliklerine bir göz atalım:

Gallik asidin faydaları:

 • Bağışıklık güçlendirici,
 • Ağrı kesici,
 • Alerjiye, astıma, mikroba, bronşite, kansere karşı koruyucu,
 • Karaciğer temizleyici,
 • Bakterileri önleyici,
 • Sperm sayısını ve cinsel gücü arttırıcı,
 • Sindirim sistemini destekleyici.

İçerdiği zengin vitamin, mineral ve asitlerle vücudumuza bu kadar yararı dokunan bu ürünlerden mutlaka satın almalısınız. Ürünü satın alırken de tahta kaşığını istemeyi sakın unutmayınız.

Yılın en iyi ilaç dışı ürünü olarak ödül alan Hünnap keçiboynuzu özleri Anadolumuzun en şifalı tatlarından biridir. Günümüzde modernleşmeyle birlikte yediklerimizin niteliği düşmekteyken, şifa kaynağı olan bu ürünü raflarımızdan eksik etmemeliyiz. Hünnap keçiboynuzu özleri sahip olduğu güçlü doğasıyla pek çok hastalığın önlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu özlerin imalatında soğuk pres yöntemi kullanılarak, önemli ve etkin olan maddelerin ürün içinde muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Geleneksel bir lezzettir Hünnap keçiboynuzu özleri. Anadolu insanı her mevsim sofrasında bulundurmaktadır Hünnap keçiboynuzu özlerini. Önemli bir sağlık kaynağı olan Hünnap keçiboynuzu özleri hem kokusuyla, hem de tadıyla insanlar üzerinde iz bırakmaktadır. İnsan sağlığını değerli kılan Hünnap keçiboynuzu özleri keşfedilmesi gereken bir gıdadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleHakan
Ürün almak