Toptan Hijyenik Ped

Toptan Hijyenik Ped

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hijyenik ped ürünlerimiz hanımların özel günlerinde kendilerini daha rahat ve güvenli hissetmeleri için olağanüstü bir koruma faktörü ile üretilmektedir. Farklı boyutlara sahip hijyenik pedler bayanların cilt dokusunu gün boyu korumaktadır. 

HİJYENİK PED SEÇİMİ

Hanımların regl dönemlerinde kullandıkları hijyenik pedler önemli bakım ürünlerinden biridir. Hijyenik genital ürünlerden olan hijyenik pedler, kadınların bu dönemlerde kendilerini daha rahat ve güvende hissetmelerini sağlarlar. Bu anlamda kişisel ihtiyacı karşılayan nitelikte hijyenik ped seçilmesi çok önemlidir. Çünkü ped seçiminde kaliteyi ve güvenilirliği elden bırakmazsanız, genital bölge sağlığınızı da riske atmamış olursunuz. Bu sebeple hijyenik ped seçerken pedin bazı kalite standartlarına sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Peki nedir bu kalite standartları? İlk olarak pedin yüksek emiciliğe sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sızdırmazlık özelliği olan pedler daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca pedinizin yeterli uzunlukta olması gerektiğini unutmayınız. Akıntı şiddetini de göz önünde bulundurursanız, pedin üst yüzeyinin kaliteli malzemelerden imal edilmiş olması gerekir. Bütün bunlara ek olarak, pedinizin kokuyu hapsetme özelliğinin de bulunması gerekmektedir. Bu hususlara dikkat edilerek seçilen pedler, ihtiyaçlarınızı birebir karşılayacaktır.

Hijyenik ped kullanımında dikkat etmeniz gereken diğer bir husus, bezin değiştirilme sıklığıdır. Pedinizin düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Herhangi bir tahriş ve kokuya sebebiyet vermemek için pedinizi belirli zaman aralıklarıyla değiştirmelisiniz. Akıntının yoğun olduğu günlerde bu hususa daha da dikkat etmelisiniz. Bu zamanlarda pedinizi 3 ya da 4 saat ara ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca pedinizi değişmeden önce ve değiştikten sonra ellerinizi mutlaka yıkamalısınız. Çıkan atıkları ise, uygun bir şekilde ortadan kaldırmalısınız.

Tam koruma sağlayan ped çeşitlerimiz sızıntıyı önleyen, gece gündüz koruma sağlayan yapıdadır. Bu pedler kendi aralarında normal, gece, kanatlı, ekstra büyük gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu pedlerden çoklu paketler halinde sipariş verebilir, kişisel bakım ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz. Yüksek emiciliğe sahip hijyenik pedler, kadınların hayatları boyunca en çok kullandıkları ürünlerden oldukları için büyük bir titizlikle seçilmelidir. Kadın sağlığı ve hijyeni açısından bu çok önemlidir.

HİJYENİK PED NASIL KULLANILIR?

Genital bölge temizliğinde kullanılması bir ihtiyaç olan hijyenik pedler, genital bölgeyi kuru tutmakla beraber vajinal sıvıları da emebilmektedir. Akıntı yoğunluğunuza göre farklı ebatlardaki ve kalınlıklardaki hijyenik pedlerden kullanabilirsiniz. Her türlü dermatolojik testten geçirilen hijyenik pedler vajina ile temas halinde olsa bile, bu bölgeye herhangi bir olumsuz etki yapmamaktadır. Vajinal akıntılara karşı özel olarak geliştirilen hijyenik pedler, bu bölgenin gün boyu temiz kalmasını sağlamaktadır. Hijyenik pedler sayesinde gün içinde ferahlık hissi yaşayabilirsiniz. Hijyenik pedler vajinal bölgede asla enfeksiyona ortam hazırlamazlar. Hijyenik pedler sayesinde iç çamaşırınızın kirlenmesi dahi söz konusu olamaz. Genital bölgenizin temizliği açısından çok önemli bir fonksiyona sahiptir hijyenik pedler.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle