Toptan Hasta Yürüteci Ve Hasta Yürüteci İmalatı

Toptan Hasta Yürüteci Ve Hasta Yürüteci İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hasta yürüteci ürünleri genellikle bacak, diz, kalça ameliyatları sonrasında ya da protez kullanımı sonrasında doktorlar tarafından kullanılması önerilen medikal ürünlerden biridir. Sağlam yapılı hasta yürüteçleri ile güvenle adım atabileceksiniz.

HASTA YÜRÜTECİ NE İŞE YARAR?

Hasta yürüteçleri dört ayaklı yapıya sahiptir ve kullanıcısına bu özelliği ile her adımda güven verir. Koltuk değneği, kanedyen gibi ürünler hastaların tercih sıralamasında yürüteçlerin arkasında kalırlar. Toptan hasta yürüteçlerinden kullanırken kollarınız size en büyük desteği sağlar. Hasta yürüteci imalatı ile çok farklı özelliklerde ve modellerde yürüteçler üretilmektedir. Oturaklı yürüteçler, oturaksız yürüteçler, sepetli yürüteçler bu modellerden sadece birkaçıdır. Yürüteç ürünleri katlanabilir özellikte olduğundan, ortamınızda alandan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Ve bu ürünler evlerinizde fazla yer kaplamayacaktır. Toptan hasta yürüteçleriyle adım atarken kollarınızdan güç almak durumundasınız. Bir adım mesafesi kadar yürütecinizi ileri iterek rahatça yürüyebilirsiniz. Adım sırasında önce sağlam ayağınızı öne atmalı, güçsüz ayağınız arkadan gelmelidir.

Yürüteçten destek alarak yürürken her zaman küçük adımlar atmalısınız. Oturaklı yürüteçlerden satın alarak yorulduğunuz zamanlarda yürütecin oturma kısmında dinlenebilirsiniz. İyice dinlenen hasta daha sonra yürüyüşlerine devam edebilir. Hasta yürüteçlerinin imalatı birçok hastaya ve ileri yaşlarda olan insanlara umut ışığı olmaktadır. Bu ürünlerden sadece hastalar değil, ileri yaşlarda olup da yürüme problemi yaşayan insanlar da faydalanmaktadır. Ülkemizde ayakta durma problemi yaşayan bir çok insan bulunmaktadır. Yürüteç kullanırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de merdivenlerdir. Çünkü yürüteç kullanımı merdivenler için uygun değildir. Yürüteç kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

1. Ev içinde yürüteç kullanırken çevrenizde takılıp düşmenize sebep olacak elektrik kablolarını düzenli şekilde kaldırmalısınız.

2. Ev ortamınızda kaygan paspaslarınız varsa, onları yolunuzun üzerinden mutlaka kaldırmalısınız.

3. Ev içerisinde bulunan gereksiz eşyaları yolunuz üzerinden kaldırın ve ev içinde en sık kullandığınız yolu basitleştirmeye çalışın.

Hasta yürüteci imalatı ile son derece sağlam yapılı yürüteçler imal edilmektedir. Onları kullanırken mutlaka küçük adımlar atmalısınız. Sandalyeye ya da koltuğa oturmak istediğiniz zaman, oturacağınız nesneye iyice yaklaşmalı ve yavaşça oturmalısınız. Kalkarken de mutlaka yürüteçlerden destek alarak kalkmalısınız.

Dengeyi arttırmak için ve belirli bölgelere yük vermemek için kullanılan hasta yürüteçleri hastalara maksimum düzeyde destek sağlamaktadır. Yürümekte zorlanan hasta bireyler, denge problemi yaşayan kişiler ya da yavaş yürüyen kişiler farklı boyutlardaki ve tiplerdeki hasta yürüteçlerinden satın alarak konforlu bir yürüme eylemi gerçekleştirebilirler. Yürüteçlerin dört ayağı bulunmaktadır ve bu ayakların hepsi aynı boyda olmalıdır. Onlarla beraber adım atarken dik durulmalı, sırtınızı kambur hale getirmemelisiniz. Tekerleksiz hasta yürüteçlerinin alt kısmında kaymaz kauçuklar bulunmaktadır. Bu kauçuklar eskimiş ise, yerine yenisi takılmalıdır. Birçok insanın yürüme ihtiyacını karşılayan hasta yürüteçleri kontrolü yüksek ve güvenilir bir üründür. Kimi hasta yürüteçleri katlanabilir yapıdadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleOktay ÇELİK
Merhaba Ürünleriniz hakkında bilgi ve fiyat alabilirmiyim