Toptan Hasta Yatağı ve Hasta Yatağı İmalatı

Toptan Hasta Yatağı ve Hasta Yatağı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Sürekli yatmak durumunda olan hastaların daha rahat tedavi edilmeleri için hasta yatağı çok büyük önem arz etmektedir. Hasta yataklarının sıradan yataklara göre pek çok artısı vardır. Hastaların taşınması veya hareket ettirilmesi sırasında diğer yataklara göre kabiliyet alanı çok geniştir. hasta bakımının sabır gerektiren bir iş olduğunu düşündüğümüzde bu durum hem hasta hem refakatçı açısından kolaylıklar sağlamaktadır. Bu zorlu süreci özel hasta yatağı ürünleri ile kolayca atlatabilirsiniz.

HASTA YATAĞI KİRALAMA

Hasta yatağı kiralama aylık olarak fiyatlandırılır. İstediğiniz ürünü hasta yatağı kiralama bölümünden seçebilirsiniz. Ürün seçmekte zorlanıyorsanız ilgili müşteri temsilcisine ulaşarak destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz hasta karyolası modeli aynı gün servis sırasına yazılarak size ulaştırılır. İnternet sitelerinde belirtilen ücretler aylık fiyatlar olup nakliye ve kurulum için çok uzak yerler dışında ayrıca ücret istenmez. Tüm hasta yatağı kiralamalarında bir hastadan diğer bir hastaya enfeksiyon geçmemesi için hasta karyolası iskeletlerini dezenfekte suyu ile temizlenir.

HASTA YATAĞI FİYATLARI

Hasta yatağı fiyatları kullanılan malzemeye ve motorlu olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Genel anlamda fiyatlar 2 3 4 motorlu olup olmamasına göre farklılıkları içerir. Ayrıca yataklarda kullanılan Full ABS sistemi fiyatları etkilemektedir.  Bağımsız ve amortisörlü yan korkulukları sayesinde hasta yatağı kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Baş ve ayak kısımları kumanda yardımı ile kaldırılıp indirilebilmektedir.

Hasta Yatak Modelleri

Hastaların rahat edeceği ve belirli zamanlardaki  ihtiyaçlarını kolayca giderebilecekleri ve doktorlar tarafından tercih edilen hasta yatak modelleri vardır. Bu yatakların yarar sağladığı durum ise yatakta yatan kişinin dik bir pozisyona gelmesini sağlamaktır. Pratik şekilde hareket eden yatak parçaları ile ihtiyaçlar kolayca görülür ve hasta kişi rahat etmiş olur. En önemli durum da zaten budur ve psikolojisi bozulan kişi kimseden destek almadan yattığı yerden işlerini tek başına görmesidir.

FELÇLİ VE YATALAK HASTA YATAKLARI

Hasta yatağı felçli ve yatalak hastalar için kullanılması gereken bir medikal üründür. Hastanın sağlık sistemini etkileyen bir araçtır. Felçli hastalarda hareket kabiliyeti kısıtlı olması sebebiyle vücudun bazı bölgelerinin çalıştırılmasını tetikleyecek mekanizma destekli hasta yatakları üretilmektedir. Örneğin; belden aşağısı tutmayan bir hastanın günlük bedensel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilen hasta yataklarında, hem kullanım açısından hem de enfeksiyon riskine karşı korumalı özel malzeme niteliğindeki aparatlardan faydalanılmıştır.

Hasta yatağı üretimine ve satışına büyük önem veren firmamız, geniş dağıtım bandı ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir. Son derece kullanışlı ve güvenilir olan hasta yatağı ürünlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Hasta yatağı, hastaların konforuna ve ihtiyaçlarına uygun kalitede olmalıdır. Yanlış bir hasta yatağı seçilmesi durumunda, hasta bundan olumsuz bir şekilde etkilenir. Bu yüzden ürün seçimi dikkatli olarak yapılmalıdır. Dikkatli olarak yapılan ürün seçiminden sağlık görevlileri ve refakatçiler de daha kolay bakım yapma açısından olumlu bir şekilde yararlanırlar.

KULLANIM YERİNİ BELİRLEME

Hasta yatağının nerede kullanılacağı oldukça önemlidir.

Kullanılan yer bir hastane servisi mi, hastane yoğun bakımı mı yoksa bir ev mi? Öncelikle bunu belirlemeliyiz. İkinci adımımız, hasta yatağının konulacağı yer ile ürününüzün ölçülerinin kıyaslanması olmalıdır. Bütün bu hususlar hastanın bakımını daha da kolaylaştıracaktır. Ve bu durum hastanın moral seviyesini de üst noktalara taşıyacaktır. Şüphesiz ki, çok dar olan bir yere hasta yatağını yerleştirmek sizi ve hastanızı zor durumda bırakacaktır.

SİZLER İÇİN ÖZEL OLARAK ÜSTÜN KALİTEYLE TASARLADIK

ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI

Bir kumanda aracılığıyla hareket ettirilmektedirler. Kumanda ile işlemi sağlanan motorları vardır. Motor sayısı ne kadar fazla olursa, yatağın işlevi de o kadar çok olur. Bu yataklar sağlık personellerine, hasta bakıcılarına ve doktorlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Elektrikli hasta yatakları altı kategoride incelenmektedir. Tek motorlu, dual motorlu, iki motorlu, üç motorlu, dört motorlu ve kolon motorlu yataklardır.

MANUEL HASTA YATAKLARI

El ile kullanımı sağlanan bu yataklar, elektrikle çalışan motorlara sahip değildir. Tek ayarlı ve çift ayarlı çeşitleri bulunmaktadır. Tek ayarlı hasta yataklarında sadece sırt kısmınızı hareket ettirebilirsiniz. Çift ayarlı olanlarda ise,

sırt ve ayak kısmınızı hareket ettirebilirsiniz.

KALİTEMİZ FARKIMIZDIR

Hasta yataklarının kalitesi, üretiminde kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişir. Kimi hasta yatakları sadece demirden üretilirken, kimisi de anti -bakteriyel plastik (ABS) kaplama olarak sunulmaktadır. Diğer bir seçenek ahşap olan hasta yataklarıdır. Eğer evde kullanmayı düşünüyorsanız plastik (ABS ) kaplama ya da ahşap üretimli hasta yatağını tercih etmelisiniz.Hasta yatağı seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise, kaliteli tekerleklerdir.Bu tekerlekler zeminde asla kaymamalıdır. Bu nedenle hasta yatağında bulunan 4 tekerlekten 2 tanesi kilit sistemli olmalıdır. Diğer bir husus ise, hasta yatağında yatacak olan hastanızın ağırlığıdır. Eğer hastanız oldukça kilolu ise onu taşıyabilecek kapasitede olan tekerleklere sahip yatakların seçilmesi gerekmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle