Toptan Hasta Önlüğü Ve Hasta Önlüğü İmalatı

Toptan hasta önlüğü çeşitleri arasında tek kullanımlık hasta önlükleri, sıfır kollu, uzun kollu hasta önlükleri, cepli, sıvı geçirmez ve çıtçıtlı hasta önlükleri bulunmaktadır. Steril cerrahi önlükler de kategorilerimizde yer almaktadır.

HASTA ÖNLÜĞÜ KULLANIMI

Sahip olduğumuz en önemli şey sağlığımızdır. Bu anlamda sağlığımızı korumak adına elimizden gelen her türlü çabayı göstermeliyiz. Hastalandığımızda sağlığımızı tekrar kazanmak için, iyileşme sürecini hızlandırmak için bir takım tedbirler almak durumundayız. Uygun sağlık malzemeleri ile bu aşamada iyileşme sürecine katkı sağlayabilirsiniz. Sağlık ürünlerinden ve malzemelerinden doğru şekilde yararlanmak gerekir. Destekleyici sağlık ürünlerinin başında gelen toptan hasta önlükleri ile tedavi süreciniz daha güvenli olacaktır. Toptan hasta önlüğü ürünleri ile ameliyat ortamındaki bakteri kaynaklı her türlü enfeksiyondan kurtulabilirsiniz. Bu tür enfeksiyonlar sadece cerrahi ekipmanlardan kaynaklanmaz. Hasta insanın da bizzat bir bakteri kaynağı olduğu unutulmamalıdır. Her türlü enfeksiyon riskini en aza indirmek için muayene ya da ameliyat sırasında steril, hijyenik önlükler kullanmak gerekir. Hasta önlükleri en önemli medikal giysilerdendir. Hasta önlüklerinin imalatı ile tek kullanımlık ve çok kullanımlık önlükler üretilmektedir. Bir defa kullanılmak için tek kullanımlık hasta önlükleri tasarlanmaktadır. Hastanın korunması için hasta önlükleri bir takım koruyucu özelliklere sahiptir. Hasta önlüğü imalatı ile önlüklere sıvı iticilik, sıvı geçirmezlik ve hava geçirgenliği gibi özellikler kazandırılmaktadır. Enfeksiyonlardan korunmak açısından ve kullanım rahatlığı açısından ideal ürünlerdir toptan hasta önlükleri. Özellikle uzun süreli kullanım imkanı olan hasta önlükleri giyim konforu sağlamalıdır hastalara. Toptan hasta önlükleri arasından seçim yaparken, ürünün konfor özelliğine, koruma etkinliğine, güvenlik ve maliyet gibi özelliklerine dikkat edilmelidir. Çok kullanımlık hasta önlükleri genellikle %100 pamuktan üretilmektedir. Hasta önlüğü imalatında malzeme olarak pamuğun kullanılması büyük bir avantajdır. Pamuklu hasta önlükleri hastaya giyim konforu sağlar. Pamuklu hasta önlüklerinin emicilik fonksiyonları da oldukça iyidir. Hasta önlüğü imalatında polyester ve dokusuz yüzey kumaşlar da kullanılmaktadır. Polietilen ve havlu kağıttan tasarlanan hasta önlüklerine de rastlayabilirsiniz. Havlu kağıttan üretilen hasta önlükleri sıvıyı iyi derecede emmektedir. Siz de bütün bu özellikleri göz önüne alarak ihtiyacınız doğrultusunda hasta önlüklerinden tedarik edebilirsiniz.

Hasta önlükleri ter emici özelliklerde üretilmekte ve bu önlükler hastane ortamlarında koruyucu giysiler olarak kullanılmaktadır. Muayenelerde hijyeni sağlamak adına üretilen hasta önlükleri, hastanın üzerine sıvı gelmesini de önlemektedir. Hasta önlükleri sağlık alanındaki birçok sorunu gidermeye yönelik tasarlanmalıdır. Korunma ve mahremiyet duygusuyla kullanılmaya başlayan hasta önlükleri hastanın fiziksel şartlarını koruyabilmeli ve istediği konforu ona sunabilmelidir. Konfor sağlamayan hasta önlükleri, hastaların psikolojisini rahatsız ederek onlarda memnuniyetsizlik durumu oluşmasına neden olabilir. Hasta önlüğü giyen bir kişi bu ürünler içinde kendisini rahatsız hissetmemelidir. Hasta önlükleri hastanın hareket imkanını kısıtlamamalıdır. Hasta önlüklerinin giysi özellikleri hastaların konforunu sağlamaya yönelik yapılmış olmalıdır.

18 comments

  1. İyi günler . Level 4 önlük ihtiyacımız vardır . Fda belgeli ce belgeli ecc belgeli mavi renk önlük için siparişimiz olacaktır . Bana fiyat ve belge olarak dönüş yaparsanız sevinirim .

  2. Sayın Yetkili, Ekte resimlerini gördüğünüz tek kullanımlık kolları uzun hasta önlüğü ürün detaylarında, 500.000 adet alım yapılacaktır. Fiyat, termin ve diğer ticari şartları içeren teklifinizi göndermenizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla / Best Regards Kerem Gulyurt GSM : +90 532 636 64 56 e-mail: marketing@eforcammetal.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir