Toptan Hasta Bezi

Toptan Hasta Bezi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hasta bezi ürünlerimizden temin ederek hastalarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı onlara sağlayabilirsiniz. Hastalığı nedeniyle yatağa bağlı durumda olan hastalar için, ayakta gezen hastalar için, doğum yapacak hanımlar için, engelliler için özel olarak üretilmiş hasta bezleri bireylerin beden ölçülerine uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Hasta bezlerimizden sipariş vererek hastalarınız için en doğru tercihi yapın, onları bu zorlu süreçte yalnız bırakmayın.

HASTA BEZİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

En önemli hasta bakım malzemelerinden biri olan hasta bezleri, bay ve bayan hastalar için özel olarak tasarlanmaktadır. Her yaş ve bedene uygun hasta bezi bulmak mümkündür. Hastalık dönemlerinde kullanılan hasta bezleri, alt bezi olarak da tanımlanabilir. Yatalak hastalar, ameliyat geçiren hastalar, engelli bireyler ve hamileler bu bezlerden kullanarak daha rahat bir iyileşme süreci geçirmektedirler. Hastaların altına kolayca bağlanan hasta bezleri, hastanın kolay hareket etmesini sağlamaktadır. Bu bezlerin yıkanabilen, külot şeklinde olan ve yandan bantlı olan modelleri bulunmaktadır. Hastalara kolaylıkla giydirilen bu bezler, bilinci kapalı hastalara dahi rahatlıkla giydirilebilmektedir.

Doğum yapacak bayanlar daha çok külot şeklinde bulunan modellerden tercih etmektedir. Islanan külotların göstergeleri bulunmaktadır. Bu göstergeler sayesinde hastanın altını ıslattığı anlaşılmakta ve başka insanlar bu durumu asla anlamamaktadır. Normal bir külot gibi giyilen külot şeklindeki hasta bezleri, çantalarda rahatlıkla taşınabilmektedir. Hasta bezi alırken şu hususlara dikkat edilmelidir;

* Hasta bezi hijyenik olmalıdır.

* Hasta bezinin iç çamaşırı ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

* Koku yapmayan ve dermatolojik olarak test edilmiş bezlerden kullanılmalıdır.

* Hasta bezleri bedeninize uygun ölçülerde olmalı ve size kolay hareket imkanı sağlamalıdır.

* Hasta bezleri hızlı emici bir özelliğe sahip olmalıdır. Emme gücü yüksek olan bezler, ıslaklığın bez içinde dağılmasını sağlayarak cildin kuru kalmasına yardımcı olmaktadır.

* Hasta bezinde geniş koruyucu bantların olmasına özen gösterin. Ayarlanabilen yapışkan bel bantları, bezin hastaya rahatlıkla oturmasını sağlayacaktır.

Sağlık kadar hastalık da tüm insanlar içindir. Bu nedenle ilk başta hasta bezinin kullanımına dair çekinceler olabilir. Ama bu durumun utanılacak bir durum olmadığını bilmemiz gerekir. Daha konforlu ve daha temiz bir iyileşme süreci için, hasta bezlerinden mutlaka kullanmalısınız. Hijyenik ve sızdırmaz özellikte bulunan hasta bezleri ile hastanızın durumunu kontrol altında tutabilirsiniz.

Hasta bezlerinden günlük yaşamınızda da faydalanabilirsiniz. Örneğin, yeni doğum yapmış bir bayansanız bu bezlerden kullanarak sosyal yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ya da Alzheimer hastası olan bir yakınınız yahut ağır felç geçirmiş yatalak bir tanıdığınız için de hasta bezlerinden temin etmelisiniz. Bu gibi durumlarda kullanılacak hasta bezleri hem hastaya, hem de hasta yakınlarına büyük avantajlar sağlayacaktır.

Hasta bezleri özel bakıma ihtiyaç duyan insanlar için üretilmektedir. O nedenle, alınacak hasta bezinin rahat bir kullanım sağlaması çok önemlidir. Hasta bezlerinin yanlarında bulunan bantların yapışkanlığı kesinlikle gitmemelidir. Bu olay hastayı zor durumda bırakabilir. Kaliteli markaların hasta bezlerinden satın alarak bu gibi hadiselerin önüne geçebilirsiniz. Hasta bezleri her yaştan insan için üretilmektedir. Yetişkinler için üretilen hasta bezleri daha büyük ebatlardayken, çocuklar için hazırlanan hasta bezleri daha küçüktür. Hasta bezleri sayesinde bulunulan ortamın hijyenik olarak kalması söz konusudur. Tuvalete giderken zorlanma yaşayan bireyler, hasta bezleri sayesinde bu sorunlarından kurtulmaktadır. Hasta bezleri hijyenik giysilerdir diyebiliriz. Bakıma ihtiyaç duyan birçok hasta hasta bezleri sayesinde rahat bir iyileşme süreci geçirmektedir. Hasta bezleri vücut tipine uygun olarak uygun boyutlarda seçilmelidir ve bu bezlerin emiciliği iyi düzeyde olmalıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle