Toptan Hamile Giyim

Toptan Hamile Giyim

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hamile giyim ürünlerimiz anne adaylarına en tarz ve en rahat hamile kıyafetlerini sunmaktadır. Bir bayanın başına gelebilecek en güzel dönem olan hamilelik dönemini hamile kıyafetlerinin içinde zevkle tecrübe edeceksiniz. Hamile giyim koleksiyonumuza bakmadan geçmeyin. 

ANNE ADAYLARINA ÖZEL HAMİLE GİYİM ÜRÜNLERİ

Anne adayları için özel olarak tasarlanmış hamile giysileri sezonun en iddialı renklerini ve stillerini taşımaktadır. Tunikler, jileler, bol pantolonlar, dökümlü bluzlar, bol elbiseler gibi bir çok çeşit hamile giyim ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca anne adaylarına özel pijama takımlarımız da koleksiyondaki yerini almıştır. Pijama takımlarını hamilelik döneminde ya da doğum sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hamile pantolonlarının ve kaprilerinin bel kısımlarında ayar bölümü bulunmaktadır. Ürünlerimiz lycralı kumaşlardan üretilmiştir. Bu sayede kilo alsanız dahi almış olduğunuz ürünleri kullanabilirsiniz. Hamilelik kıyafetlerinizi mutlaka pamuklu kumaşlardan üretilmiş kıyafetlerden seçmelisiniz. Sentetik kumaşlı ürünlerden uzak durmalısınız. Sizleri terletecek türde kıyafetler tercih etmemelisiniz.

HAMİLELİKTE GİYİM KUŞAM

Hamile adayları kıyafet seçimlerinde zor anlar yaşayabilirler. Çünkü beden ölçüleri değişmektedir hamile adaylarının artık. Ve bundan sonra giyim alışkanlıklarını biraz değiştirmek zorunda kalırlar. Her geçen gün karınları biraz daha büyüyen anne adayları bol kıyafetler ve içinde rahat edebilecekleri tarzda giysiler giyerler. Sentetik giysilerin yanı sıra naylon karışımlı giysiler de tercih edilmemelidir. Kış mevsiminin soğuk günlerinde vücudunuzu sıcak tutacak pamuktan üretilmiş kıyafetler giyebilirsiniz. Yaz aylarında bir hamilelik geçiriyorsanız, açık renklerden oluşan rahat hamile kıyafetleri tercih etmelisiniz. Gerek psikolojik gerekse fiziksel olarak oldukça hassas olduğunuz bu dönemde kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Hem kendi rahatınız için hem de bebeğinizin rahatı için rahat kıyafetler giymelisiniz. İçinde kendinizi konforlu ve mutlu hissettiğiniz kıyafetler tercihiniz olmalıdır. Çok kalın kazaklar giymek istemiyorsanız, ince bir bluzla şık bir paltoyu kombinleyebilirsiniz. Pamuk ya da keten gibi doğal yapısı olan malzemelerden yapılmış kıyafetler sizleri memnun edecektir. Bol ve rahat giysiler hamilelik döneminizin rahat geçmesini sağlar. Seyrek dokulu ve rahat kıyafetler hareket etme kolaylığı da sağlar. Özellikle hamile pantolonları kullanımı çok yüksek ürünlerdir. Baseninizi, göbeğinizi ve belinizi saran hamile pantolonları doğru bir seçim olacaktır.

Hamilelik dönemi kiloların hızlı alındığı bir dönemdir. Özellikle hamileliğin 4. ayından sonra alınan kilolar artmaya başlamaktadır. Bu dönemden sonra göbeğiniz, basenleriniz şişmeye başlayacaktır. Hem kendinizin hem de bebeğinizin rahatça gelişebilmesi açısından hamilelik döneminde uygun kıyafetler giyilmelidir. Bu konuda rahatlık ve sağlık ön planda olmalıdır. Bol tişörtler, geniş şortlar anne adaylarının rahatlığında ön plandadır. Birçok tekstil firması anne adayları için özel hamile kıyafetleri tasarlayıp piyasaya sürmektedir. Hamileler için tasarlanan gömlekler, jileler, elbise ve pantolonlar sağlık bir gebelik geçirilmesinde büyük destek olmaktadır anne adaylarına. Hamilelik döneminde anne adaylarının hormon seviyesinde artış gözlenmektedir. Bu sebeple anne adaylarının vücut ısıları normalden daha yüksek seviyeye ulaşmaktadır. Bu dönemlerde doğal malzemelerden imal edilmiş, terletmeyen kumaş yapısına sahip hamile kıyafetlerinden almakta fayda vardır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle