Toptan Hamam Otu

Toptan Hamam Otu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan hamam otu ürünlerimiz eskiden yalnızca bayanların tercih ettiği bir ürünken şimdilerde herkes tarafından kullanılmaktadır. Halk arasında tüy dökücü özelliğiyle tanınan hamam otları en ekonomik toptan fiyatlarla firmamızda yerini almıştır. 

HAMAM OTUNU TANIYALIM

Diğer adı zırnık bitkisi olan hamam otları, istenmeyen tüylerin yok edilmesinde kullanılır. Hamam otu bitkisini kullanmadan önce vücudunuzun küçük bir bölgesinde onu test edebilirsiniz. Hamam otuna karşı herhangi bir cilt reaksiyonunuz yoksa onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Hamam otunu almak için çok büyük paralar ödemeniz gerekmez. Hamam otlarının hem fiyatı uygundur, hem de kullanımları oldukça kolaydır.

HAMAM OTUNU NASIL KULLANMALIYIM?

Öncelikle kullanmak istediğiniz miktarı belirlemelisiniz. Ardından hamam otunu su ile karıştırarak macun haline dönüştürmelisiniz. Macun haline dönüşen ürünü vücudunuzda uygulamak istediğiniz bölgeye sürerek 4 ya da 5 dakika beklemelisiniz. Bu zaman aralığından daha uzun bir süre macunu vücudunuzda tutmamalısınız. Aksi halde cildinizde tahrişler yahut yaralar oluşabilir. Bekleyen macun bir bez yardımıyla masaj yapılarak bölgeden temizlenmelidir. Bu sürede teninize fazla bastırmamaya gayret etmelisiniz. Macunun uygulandığı bölge daha sonra sabunlu su ile yıkanmalıdır. Çünkü macunun ağır bir kokusu olacaktır. Tüylerinizden kurtulmanızda etkin bir rol oynayan hamam otları düzenli aralıklarla kullanılabilir. Uzamaya başlayan tüylerinizi 2 ya da 3 hafta sonra tekrar hamam otu karışımı ile önleyebilirsiniz. Düzenli olarak hamam otu kullanırsanız, bir müddet sonra istenmeyen tüylerin oluşmasında bir azalma gözlenecektir. Fakat hamam otunu doğru ölçülerle ve doğru kurallarla uygulamaya dikkat etmelisiniz.

HAMAM OTUNU HANGİ BÖLGELERDE KULLANMALIYIM?

Hamam otunun bilinçli kullanımı ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Hamam otlarını hem toz olarak hem de yağ olarak satın alabilirsiniz. Sadece su eklenerek oluşturulan hamam otu karışımı hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

Hamam otlarınızı yüzünüze ve gözlerinize kesinlikle temas ettirmeyiniz. Hemen uygulayıp hemen temizlemelisiniz hamam otlarını ve uygulama esnasında onların kokusunu solumamalısınız. Vajinal bölgelerinizde ya da yüz bölgesi hariç her yerde onları kullanabilirsiniz. Bu bölgelerde bile hamam otu kullanırken dikkatli olmakta fayda vardır. Kullanım esnasında cildinizde bir tahriş meydana gelirse, kullanımı hemen kesmelisiniz.

Uzun yıllardan beri kullanılan hamam otları, insanları istenmeyen tüylerden kurtaran sıra dışı bir ottur. İstenmeyen tüyleri yok edebilen hamam otlarının zararlarından da korunmak gerekmektedir. Bu bitkiyi tüm yönleriyle tanımakta fayda vardır. Hamam otları, diğer bir adıyla zırnık otları Osmanlı dönemindeki kadınlar tarafından büyük ilgi görmekteydi. Bu bitkiye 'Hürrem otu' da denilmekteydi. Hamam otu tozuyla tüylerinizi kısa sürede dökebilirsiniz. Bu ürünün miktarını uygulayacağınız bölgenin genişliğine göre ayarlamalısınız. Kötü bir kokusu olan hamam otları, kimyasal bileşenler içerdiğinden dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Hamam otlarıyla yaptığınız uygulamayı 10 günde bir tekrar edebilirsiniz. Hamam otu uygulamasında cildinizde yanma, kaşıntı, kızarıklık gibi etkiler meydana gelirse, otu kullanmayı hemen kesmelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleNesrin
50 kilo zırnık istiyorum Açık keskin olandan