Toptan Halı Örtüsü Ve Halı Örtüsü İmalatı

Toptan Halı Örtüsü Ve Halı Örtüsü İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan halı örtüleri sayesinde halılarınız ilk günkü gibi tertemiz kalacak, sık sık halı yıkama derdinden kurtulmuş olacaksınız. Dört köşesinde lastiği bulunan halı örtülerimiz halıya kolayca geçirilmekte ve halınızı her türlü kirden, tozdan, lekeden korumaktadır.

HALI ÖRTÜSÜ NE İŞE YARAR? HALI ÖRTÜSÜ KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yumuşak dokulu toptan halı örtüleri geniş boyutlara ve desen çeşitliliğine sahiptir. Halılara kolayca geçirilen ve halınızı her türlü lekeden koruyan bu ürünler istenildiği zaman çıkarılıp yıkanabilmektedir. Toptan halı örtüleri bir hayli çeşide sahip ürünlerdir. Onları evinizin farklı odalarında bulunan halılar üzerinde kullanabilirsiniz. Halı örtüsü imalatı ile ürünlerinizi salon, oturma odası, mutfak, çocuk odası, koridor gibi pek çok yerde kullanabilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında 6m2 halı örtüsü, 4m2 halı örtüsü, 3d halı örtüsü ve kadife halı örtüsü de bulunmaktadır. Halı örtülerinizi evinizdeki mobilyaların rengine göre seçebilirsiniz. Diyelim ki, halınız eskidi ve onu eskisi gibi beğenmiyorsunuz, o halde farklı desen ve tarzda halı örtüsü kullanarak halınızı yeni gibi gösterebilir, yeni bir halı alma masrafından kurtulabilirsiniz. Örtü takılan halı yeni bir halı alınmış imajı verecektir. Halı örtüsü imalatı ile ütü gerektirmeyen örtüler imal edilmektedir. Ayrıca bu örtüler kolayca çıkarılıp yıkanabilmekte ve yeniden takılabilmektedir. Halı örtüsü imalatı ile ürüne kazandırılan özelliklerden biri de, örtülerin halı üzerinde mükemmel bir bütünlük sağlayabilmesidir. Halıya geçirilen halı örtüsü adeta halının bir deseni gibi görülmektedir. Toptan halı örtüsü modellerinin hepsi hava alan yapıda olduklarından, bu örtüler halı üzerinde bakteri ve koku oluşumunu önlemektedir. Halı örtüsü imalatı ile siz hanımlar esnemeyen ve renk atmayan halı örtülerine sahip olacaksınız.

Çocuklu bir aile iseniz ya da evde beslediğiniz evcil bir hayvanınız varsa, halı örtülerinden mutlaka faydalanmalısınız. Halı örtüleri ile halılarınız tertemiz kalmakta ve halılarınızın kullanım ömrü uzamaktadır. Yıkanabilen kumaşı sayesinde halınızı temiz tutan halı örtüleri farklı model ve desende bulunabilmeleri sayesinde evinize şıklık da katabilmektedir. Koyu renkli, açık renkli, geometrik desenli, çiçek desenli, hayvan desenli, puantiyeli, çizgili desenlerde halı örtüsü satın alabilirsiniz. Kaliteli bir halı örtüsü aşağıda verilen şu özelliklere sahiptir:

  • Hava alan yapıda oldukları için bakteri üretmezler ve koku yapmazlar
  • Leke tutmazlar
  • Farklı ebatlarda bulunabilirler
  • Su geçirmezler
  • Kaymazlar
  • Genelde 40 derecede yıkanabilirler

HALI ÖRTÜSÜ KUMAŞLARI

Halı örtüsü kumaşları dayanıklılık ve hijyeniklik açısından dirençli bir yapıya sahip olmalıdır. İki çeşit halı örtüsü kumaşı bulunmaktadır. Bunlardan biri welsoft kumaştan oluşan halı örtüsüdür. Welsoft kumaşlar asla tüylenme yapmazlar. Sıcak tutma özelliğine sahip welsoft kumaşlar hemen alev almazlar, kolay kolay deforme olmazlar, nefes alan kumaşlar oldukları için hemencecik kururlar. Bu kumaşlarla imal edilen halı örtüleri hem sağlıklıdır, hem de antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Bir diğer halı örtüsü kumaşı ise, ultrasoft kumaştır. Ultrasoft kumaşlardan üretilen halı örtüleri hemen kururlar, alev alma ve çekme gibi sorunlar oluşturmazlar. Bu tür kumaşlar sağlık açısından oldukça kaliteli bir üründür.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleEnver Çakır
toptan halı örtüsü almak istiyorum