Toptan Güneş Kremi Ve Güneş Kremi İmalatı

Toptan Güneş Kremi Ve Güneş Kremi İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan güneş kremi ürünleri hem sağlığınızı korur, hem de sağlıklı bronzlaşma imkanı verir. Özellikle yaz aylarında çantanızda bulunması gereken bir üründür güneş kremleri.

GÜNEŞ KREMİ NASIL KULLANILIR? GÜNEŞ KREMİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Havaların ısınmasıyla beraber güneş kendini daha bir hissettirmeye başlar. Zengin bir D vitamini kaynağı olan güneşe fazla maruz kalındığında, cildiniz bu durumdan olumsuz yönde etkilenir. Güneşlenmeyi çok seven bir bireyseniz, mutlaka güneş kremi sürerek güneşlenmelisiniz. Koruyucu kullanmadan güneşlenmek erken yaşlanmaya sebep olabilir. Hassas bir cilde sahip olan kişiler güneş kremlerinden her mevsim faydalanabilirler. Güneşe karşı alerjiniz yok ise, sıcak havalarda bu kremlerden kullanabilirsiniz.

Güneş kremlerini güneşin altına çıkmadan yarım saat önce sürmelisiniz. Bu süreç içinde krem cildinize yayılmaya başlayacak ve vücudunuzu koruyan bir tabaka haline gelecek. Güneşle karşılaştığınız an krem etkisini göstermeye başlayacak ve cildinizi o andan itibaren koruma altına almaya başlayacaktır. Toptan güneş kremlerinden yararlanarak rahat rahat güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yüzme, yıkanma ya da terleme gibi durumlarda güneş kremleri etkisini yitirebilir. Bu durumda güneş kremlerini yenilemeniz gerekir. Toptan güneş kremi imalatımız yaz ve kış mevsimlerine uygun olarak yapılmaktadır. Yaz için yüksek koruma sağlayan toptan güneş kremlerimizden satın alabilirsiniz. Kış içinse tüm yıl koruma sağlayan güneş kremlerimizden kullanabilirsiniz. Güneş kremi imalatımız her bütçeye hitap edecek şekilde sürdürülmektedir. Toptan güneş kremi kategorilerimizden ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Cildinize uygun ürünü seçin ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşın.

Güneşin zararlı ışınlarından dört mevsim korunmak için güneş kremi kullanabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan ciltlerde zamanla ciddi hastalıklar nüksetmeye başlayabilir. Son yıllarda artan cilt kanserleri bunun en iyi ispatıdır. Durum böyle olunca, ciltte günlük koruma sağlayan güneş kremlerinden kullanmak akıllıca olacaktır. Güneş kremi kullanmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Güneş kremlerinin imalatı ilk olarak askerde güneş yanıklarının önüne geçilmek üzere yapılmıştır. Daha sonraki yıllarda ise, güneşten korunmak isteyen onlarca insan tarafından ilgi görmeye başlamıştır bu kremler. Güneş kremi imalatı farklı ürün alternatiflerini de beraberinde getirmektedir. Farklı güneş kremi markaları ürün seçeneğinin artmasına neden olmaktadır. Güneş kremleri sadece cildi güneşten korumakla kalmaz, aynı zamanda ciltte leke oluşumunu, cildin yaşlanmasını da önler.

Güneş kremleri vücudu güneşin zararlı ışınlarından korur, cilt kanseri gibi hastalıkların önüne geçer, erken yaşlanma belirtilerini en aza indirir ve güneş yanığı riskini azaltır. Doğru bir güneş kremi ürünü seçerek ve onları düzenli olarak kullanarak tüm bu olumlu gelişmeleri birebir yaşayabilirsiniz. Güneş kremleri yapılan araştırmalara göre eğer düzenli olarak kullanılırsa, cildin %24 oranında daha az yaşlanmasına imkan verir. SPF değeri en az 15 olan güneş kremleri kullanılmalıdır. SPF değeri yüksek olan güneş kremlerinin koruyuculuğu daha yüksektir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle