Toptan Gümüş Yüzük

Toptan Gümüş Yüzük

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan gümüş yüzük kataloğumuz kadın, erkek her tarza hitap etmektedir. Hemen bizi arayıp siparişinizi verin, birbirinden şık tasarımlı gümüş yüzüklere güvenle sahip olun. 

GÜMÜŞ YÜZÜK DÜNYASI

Yüzükler gerek kadınların gerekse erkeklerin sıklıkla kullandıkları aksesuar çeşitlerinden biridir. Eskiden İslam topluluklarında çoğu erkek, gümüş yüzükler takarmış. Altın aksesuarlar daha çok bayanlara yönelik olduğu için erkekler tarafından pek tercih edilmezmiş. Gümüş yüzüklerdeki estetik duruş ve gümüş yüzüklerde kullanılan taşın cazibesi hem erkekleri hem de bayanları etkilemiştir her zaman. Gümüş yüzüğün üzerine işlenen bir çok sembol vardır. İşte bu semboller, bu yüzüğü takmam diyen insana bile  yüzüğü taktırmıştır. Ayrıca gümüş yüzüklerde kullanılan taşların bir çok psikolojik soruna da iyi geldiği söylenmektedir. Takılan yüzüklerin her zaman bir anlamı vardır insan hayatında. Evliliği simgeleyen ya da nişanlanmayı simgeleyen alyans denilen yüzükler vardır. Bazı alyanslar tercihen gümüş olarak takılmaktadır. Özellikle maddi durumu altın yüzüğe yetmeyen çiftler gümüş yüzüklere yönelmektedir. Altına oranla daha ekonomik fiyatlara sahip olan gümüş alyanslar her zevke ve tarza hitap eden modellere sahiptir. Kişiler yaşlarına ve tarzlarına uygun modellerde gümüş yüzük bulabilirler. Gümüş yüzükler hediyelik olarak da iyi bir seçenektir. Gümüş yüzük halkası içerisine isimlerinizi yazdırarak bu yüzükleri kullanabilirsiniz ya da sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz onları.

GÜMÜŞ YÜZÜK ÇEŞİTLERİ

Gümüş yüzükler taşlı ya da taşsız olarak üretilmektedir. Üzerinde taş kullanılan gümüş yüzükler erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Taşlı gümüş yüzüklerde daha çok akik, oniks, sedef, kehribar gibi değerli taşlar kullanılmaktadır. Taşsız olanlarında ise, farklı motifler ve mineler bulunmaktadır. En şık gümüş yüzükler her daim parmağınızda yer edebilir. İsterseniz Atatürk, bozkurt ya da Osmanlı gibi sembolleri taşıyan gümüş yüzük seçenekleri bulabilirsiniz. Şanlı tarihinizi yansıtacak bu yüzükler bütçenize uygun fiyatlardadır. Gümüş yüzük modellerinde fiyatlar yüzüğün işçiliğine, gramına, taşlı ya da taşsız oluşuna göre değişim göstermektedir. Taşsız gümüş yüzükler ya da mineli gümüş yüzükler fiyat olarak daha ekonomik yüzüklerdir. Taşlı gümüş yüzüklerde kullanılan doğal taşlar vardır. Bu taşlar doğada bulunma ve çıkarılma zorluğuna göre fiyatlandırılmaktadır. Piyasalarda Zihgir adı verilen gümüş yüzükler bulunmaktadır. Bu gümüş yüzükler Hunlar döneminden bugünlere gelen yüzüklerdendir. Diğer bir adı da okçu yüzüğüdür. Şimdilerde Zihgir adı verilen bu gümüş yüzükler kusursuz aksesuarlardandır.

Çerkes yüzükleri ve Bozkurt yüzükleri de en çok tercih edilen gümüş yüzük çeşitlerindendir. Hz. Süleyman yüzüğü yine çok sevilen gümüş yüzüklerdendir. Kayı - Iyı yüzükleri, Elif - Vavlı yüzükleri, Osmanlı yüzükleri en güzel gümüş yüzüklerdendir. Mineli gümüş yüzükler daha önce bahsettiğimiz gibi ekonomik olan gümüş yüzüklerdendir. Mineli gümüş yüzükler günlük kullanıma son derece uygunlardır. Ay yıldızlı ve bayraklı gümüş yüzük çeşitleri de bulunmaktadır. Türk olmanın gururunu bu yüzükleri takarak yaşayabilirsiniz. Taşsız gümüş yüzükler de bir tercihtir. Bu yüzüklerden sade ya da renkli olanları satın alarak kullanabilirsiniz.

GÜMÜŞ YÜZÜK SEÇİMİ

Parmaklarınıza takabilmek için aldığınız gümüş yüzükler şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olacak özel aksesuarlardandır. Model çeşitliliği ve ekonomik oluşu ile dikkat çeken gümüş yüzükler en çok tercih edilen yüzüklerdendir. Gümüş yüzük seçerken parmak yapınıza uygun yüzüklerden tercih etmeye çalışın. Kıyafetlerinizi nasıl vücut tipinize uygun olarak satın alıyorsanız, yüzüklerinizi de parmak yapınıza uygun olarak almalısınız. Kısa parmak yapısına sahipseniz, kalın model gümüş yüzük kullanmamalısınız. Kalın parmaklarınız varsa, ince yapılı gümüş yüzüklerden tercih etmelisiniz. Parmaklarınızı uzun göstermek için ufak hilelere başvurabilirsiniz. Mesela, geometrik motiflere sahip ya da üzerinde uzunlamasına taş bulunan gümüş yüzüklerden takarak parmaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz. Gümüş yüzüklerinizi kıyafetinize uygun olarak seçebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle