Toptan Gümüş Kolye

Toptan Gümüş Kolye

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan gümüş kolye modellerimiz ile hem bayan müşterilerimizin hem de erkek müşterilerimizin  zevkine hitap ediyoruz. Gerdanlarınızı olduğundan daha şık gösterecek özel tasarımlı toptan gümüş kolyeler bu sitede. 

TAKI DÜNYASININ MODASI GÜMÜŞ KOLYELER

Kadın, erkek her insanın severek taktığı gümüş kolyeler, hem gündelik kıyafetlerle hem de özel olarak seçtiğiniz kıyafetlerle giyim şıklığınızı tamamlar. Takı dünyasının kalbini oluşturan gümüş kolyeler en çok tercih edilen takı aksesuarından biridir. Gümüş kolye tasarım ve modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çok çeşitli kolye ucundan ve bir zincirden oluşan kolyeler çok eski zamanlarda da insanlar tarafından kullanılıyordu. Bir dönemin klasik modası ise, içi açılan ve içinde resim saklanabilen kolye modelleriydi. Her yaka kesimiyle kullanabileceğiniz farklı tarzlarda kolyeler üretilmektedir. İncili kolyeler, pırlantalı kolyeler, taşlı ya da taşsız kolyeler en çok tercih edilen kolye çeşitlerindendir. Altın fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle sıkça tercih edilir olmuştur gümüş kolyeler. Satışa sunulmuş gümüş kolyelerin fiyatları, kolyenin işçiliğine ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Binlerce çeşit gümüş kolye modelleri arasında en çok tercih edilen modeller; melek, kalp, çiçek, nazar boncuğu, sonsuzluk işareti gibi sembollerden oluşan kolyelerdir. Çok fazla işçilik gerektirmeyen bu kolye çeşitleri, değerli taşlarla oluşturulan gümüş kolyelere oranla daha ekonomiktir. Ayrıca sevdiklerinize hediye etmek ve onları sevindirmek için tasarlanan isimli gümüş kolyeler bulunmaktadır. "Sonsuza kadar birlikteyiz" mesajı veren sonsuzluk kolyesi içerisine de sevdiklerinizin isimlerini yazdırabilirsiniz. Erkekler için özel olarak tasarlanmış, erkek modasını tamamlayacak şıklıkta üretilen gümüş kolyeler vardır. Erkekler  spor ya da klasik tarzlarda gümüş kolye seçeneğine sahip olacaklar. Kendilerine en çok hitap eden gümüş kolye modellerini seçebilecekler.

Kadınların gerdanlarında görmeye alıştığımız gümüş kolyeler, farklı tasarımlar ile artık erkeklerin de tercihi olmuştur.

GÜMÜŞ KOLYE SEÇERKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Gümüş kolye alırken üzerinde bulunan ve mutlaka bulunması gereken gümüş ayarına dikkat etmelisiniz. Gümüş ayarını, içine karıştırılan bazı alaşımlar belirlemektedir. Ülkemizde gümüş kolyeler genellikle 800, 900, 925 ayar olarak üretilmektedir. Örneğin, 800 ayarlık gümüş şunu ifade eder: 1 kilogram gümüşün 800 gramı saf gümüşten oluşmaktadır. 200 gramı ise; alaşımlarını oluşturmaktadır. Gerçek bir gümüş kolyede kolyenin ayarı kesinlikle belirtilir. Üzerinde ayar bulunan her kolye  gümüş değildir. Bunu da unutmamak gerekir. Ayrıca gümüşler kararma yapmaz diye birşey yoktur. Doğası gereği gümüşler kararmaktadır. Size düşen görev, gümüşün kararmasını geciktirmek olabilir. Bunun için, aldığınız gümüş kolye ürünlerini nemli ortamlardan uzak tutmalısınız ve gümüş kolyelerinizi su ile temas ettirmemelisiniz. İşçiliği fazla olan bir gümüş kolye ederinin altında satılamaz . Bu da önemli bir husustur. İşçiliği özenle yapılmış bir gümüş kolyenin değeri her zaman artacaktır. Gümüşün gerçek olup olmadığını anlamak zordur. Gümüş kolye alırken, kolyeyi aldığınız dükkanın ticaret odasına kaydı olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu kayıtlarda firmanın yüzükle beraber tescil ettirdiği markanın damgası bulunmaktadır.

VÜCUT YAPISINA GÖRE GÜMÜŞ KOLYE SEÇİMİ

Şık ve tarz sahibi olan bireyler takı seçimlerinde vücut yapılarını baz alırlar her zaman. Aksi takdirde, ne kadar özenli giyinirseniz giyinin yanlış bir takı seçimiyle tüm şıklığınıza gölge düşürebilirsiniz. Kıyafetleri tamamlayan takıların başında gelen gümüş kolyeler büyük bir titizlikle seçilmelidir. Bu kolyelerin vücut yapınızla uyumu kadar, onları ne tür bir ortamda takacağınız da çok önemlidir. Boynunuza takacağınız bir gümüş kolye boynunuzun şekli ile uyumlu olarak seçilmelidir. Kalın bir boynunuz varsa, ince yapılı gümüş kolyelerden takabilirsiniz. Ucunda küçük bir taş bulunan gümüş kolyeler boynunuzda oldukça şık duracaktır. Kısa bir boynunuz varsa, tasma tipi kolyeler takmamalısınız. Yuvarlak bir yüzünüz varsa, ince zincirli ve uzun yapılı olan gümüş kolyeler kullanılmalıdır. Kare yüze sahip bireyler orta uzunluğa sahip bir gümüş kolye takabilirler. Çok gösterişli kolyeler ise, uzun boylu bireyler tarafından kullanılabilir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle