Toptan Gece Elbisesi

Toptan Gece Elbisesi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan gece elbisesi modellerimizle gecenin en şık hanım efendisi olabilirsiniz. Göz alıcı renklere ve modellere sahip gece elbiseleri uygun fiyatlarla dolabınızda yerlerini almaya hazırlar.

GECE ELBİSELERİ İÇİNDE GECE ŞIKLIĞI

Pek çok gece elbisesi modeliyle gece şıklığını yakalayabilirsiniz. Kadın şıklığının en büyük yardımcıları olan gece elbiseleri vücut şeklinize ve tarzınıza göre seçilmelidir. Tarzınızı mutlaka bir gözden geçirmeli ve vücudunuza yakışan gece elbiselerini kullanmalısınız. Özel bir gecede kullanacağınız gece elbiseleri mevsimsel şartlara uygun olarak seçilmelidir. Çok çeşitli gece elbiseleri arasında terletmeyen koton kumaşlardan imal edilmiş elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ya da polyester ve elasten karışımlı gece elbiselerinden satın alabilirsiniz. Sade gece elbise modellerinin yanı sıra pullu, taşlı, payetli gece elbiseleri bulunmaktadır. Yırtmaçlı, kolsuz ve uzun gece elbiseleri veya ayak bileğinize kadar inen elbiselerle de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Gece elbiselerinde her zaman alternatif renk seçeneklerine sahipsiniz. Dilerseniz siyah, lacivert gibi koyu tonlu gece elbiselerinden, dilerseniz koyu zümrüt, bordo, mor gibi renklere sahip ya da daha açık renklerde olan gece elbiselerinden giyinebilirsiniz.

Gece elbiselerini seçerken vücut tipinizin yanı sıra elbiseyi kullanacağınız mekan ve hava şartları son derece önemlidir. Kokteyl tarzında bir kutlamada bulunacaksanız, kısa elbiselerden faydalanabilirsiniz. Ya da düğün, mezuniyet gibi bir kutlamada bulunacaksanız, uzun gece elbiselerinden seçebilirsiniz. Etek kısımları dar olan gece elbiselerinin bacak boyunuzu daha uzun göstereceğini unutmayınız. Belinizin tamamen ince olduğunu göstermek istiyorsanız, göğüs altından itibaren genişleyen gece elbiselerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca mini ve etek bölümü dar olan gece elbiseleri boyları çok fazla uzun olmayan hanımların imdadına yetişmektedir. Uzun bir gece elbisesiyle mutlaka platform topuklu ayakkabılar kullanmalısınız. Böylece daha uzun bir boy görüntüsü vermiş olacaksınız. Kilolarınızdan şikayet ediyorsanız, çok fazla dar olmayan ve vücut hatlarınızı belli etmeyen gece elbiseleri giyinmelisiniz.

GECE ELBİSESİNİN BAKIMI

Harika bir görünüme birlikte imza attığınız gece elbiselerinin temizliğini farklı yöntemlerle sağlayabilirsiniz. Gece elbiselerinizi kuru temizleme yöntemiyle temizletebilirsiniz. Suyla temizlenmesi sakıncalı olan gece elbiseleri, kuru temizleme yönteminde kullanılan petrol ile mükemmel bir temizliğe erişmektedir. Böylece elbiseleriniz hasar görmeden lekeden ve kirden kurtulacaktır. Diğer bir temizleme yöntemi ise, küvete doldurulan suyla limonun gücünün birleşmesinden oluşan temizleme yöntemidir. Bir ya da iki damla limon suyuyla bir saat içinde lekeler daha çabuk çıkacak ve elbiseniz kirlerinden arınacaktır. Bu yöntem hem kolay hem de masrafsız bir yöntemdir.

DOĞRU GECE ELBİSESİ SEÇİMİ İÇİN BELLİ BAŞLI TÜYOLAR

Önünüzde katılacağınız bir davet var ve siz hala kendinize uygun bir gece elbisesi bulamadınız. Bu konuda eşin, dostun fikrini her ne kadar alsanız da, böyle durumlarda mutlaka bir uzmana danışmanız gerekebilir. Bazı stil uzmanları bu konuda hanımlara rehber olacak bir takım ipuçları hazırlamışlardır. Sizleri kararsızlıktan kurtaracak bu ipuçlarına gelin yakından bakalım.

  1. Vücudunuzun üst kısmı alt kısmınıza göre daha geniş ise, elma tipi vücuda sahipsiniz demektir. Bu durumda bel bölgenizi gizleyebilecek, bacaklarınızı ön plana çıkaracak elbise modellerinden tercih edebilirsiniz. Derin V yaka dekolteye sahip elbiseler kullanabilirsiniz.
  2. Üst kısmınız dar, alt kısmınız geniş bir vücut tipindeyseniz, armut modeli vücuda sahipsiniz demektir. Böyle bir durumda kalçanız ve beliniz arasındaki dengeyi iyi ayarlamalısınız. Straplez kesim elbiseler sizin için ideal olacaktır.
  3. Kum saatini andıran bir vücudunuz varsa, pek çok elbise modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Balık modelli elbiseler, vücudunuzu saran dar tasarımlı elbiseler üzerinize muhteşem duracaktır.
  4. Muz tipi bir vücuda sahipseniz, balık ve A kesim elbise modelleri ya da belden aşağısı dökümlü duran elbise modelleri sizin için ideal olacaktır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle