Toptan Galoş

Toptan Galoş

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan galoş ürünlerimizden satın alarak onları hastane, muayenehane, kreş gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Ayakkabı üzerine geçirilerek kullanılan galoşlar ortamların hijyenik olmasına katkı sağlamaktadır. 

GALOŞ KULLANMANIN YARARLARI NELERDİR?

Kullanımı pratik ve gerekli olan galoşlar, bulunduğunuz alanlara ayağınızdan herhangi bir mikrobun bulaşmasını engelleyen harika bir üründür. Galoş kullanımı günümüzde giderek yaygınlaşmakta ve modern teknolojiler aracılığıyla daha kaliteli galoşlar üretilmektedir. Maliyeti son derece ucuz olan bu ürünler, temizlik anlamında üstün bir performans göstermektedir. Ayağa giyilen galoşlar sayesinde dışarıdan taşınan hiçbir toz içeriye girmemektedir. Böylece iç ortamların mikroplardan korunması sağlanmaktadır.

GALOŞLARIN KULLANIM ALANLARI

1. Galoşlar hastane gibi sağlık kurumlarında birincil derecede öneme sahiptir.

2. Doktor muayenehanelerinde kullanılmaktadır.

3. Diş kliniklerinin olmazsa olmaz ürünlerindendir.

4. Veteriner kliniklerinde galoş kullanımı zorunludur.

5. İlaç firmalarında ve eczanelerde de kullanılabilirler.

6. Gıda imalatının yapıldığı ortamlarda kullanılırlar.

7. Spor salonlarında da artık galoş kullanılmaktadır.

8. Güzellik salonlarında ve müze gibi yerlerde galoş kullanımı bulunmaktadır.

Galoşlar renkli olarak satın alınabilir. Genel olarak şeffaf halde bulunan galoşlar mavi, kırmızı ve yeşil gibi renklerde de üretilmektedir. Galoşlar adeta lastikli bir patiği andırmaktadır. Galoş kalınlığı 8 microndan başlayarak 60 microna kadar değişebilmektedir. Galoşu kullanacağınız alan, onu kullanma amacınız ve süreciniz galoş kalınlığını belirlemede etkili olacaktır. Başta sağlık sektörü olmak üzere birçok alanda kirliliğin yayılmasını önlemektedir galoşlar. Üstelik galoşlar tek kullanımlık olarak üretilmektedir. Her geçen gün kullanım alanı yaygınlaşan galoşlar artık stüdyolarda, emlak sektöründe örnek daire gösterirken de kullanılmaktadır. Ayrıca ibadethanelerde de galoş kullanılabilmektedir. Galoş giymekte zorlanan insanlar için galoşmatik adı verilen makineler getirilmektedir yurt dışından. Eğilmekte sorun yaşayan insanlar, yaşlılar, hamileler, kilolu bireyler ya da bel rahatsızlığı çeken kişiler otomatik galoş giydirme makinesinden faydalanabilmektedir. Sadece ayağınızı uzatmanız yeterli. Basit bir ürünmüş gibi görünen galoşların üstlendikleri görevler sağlık açısından çok büyük hizmetlerdir. Sadece galoş giyerek sağlığınızı emniyet altına alabilirsiniz. Küçük ama insan sağlığı için bir o kadar nitelikli bir üründür galoşlar. Mikrop taşıma ve hastalık bulaştırma ihtimalini defeden galoşlar işletmelere çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Ayakkabı üzerine geçirilen galoşlar ince plastik bir gereçtir diyebiliriz. Galoşlar polietilen ve vinilden imal edilirler. Lastikli patiğe benzeyen galoşlar birçok sağlık kuruluşunda, müzelerde, sanat merkezlerinde, eğitim kurumlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Galoşların en büyük amacı kirliliğin yayılmasını önlemektir. Böylece enfeksiyon ya da mikrobik diğer öğelerin yayılması da önlenmiş olur. Galoşlar çoğu kez ameliyat bonesi ile karıştırılmakta ve vatandaşlarımız tarafından kafaya takılmaktadır. Fakat onların kullanım alanları kafa değil, ayaklardır. Günümüzde birçok ortamda daha çok hijyen sağlamak adına galoşlar kesinlikle kullanılmalıdır. Hijyenik bir ortamın temelinin atılması galoşların imalatına bağlıdır. Galoş kullanımı yaygınlaştırılırsa ve temizlik kurallarına daha çok uyulursa, bir çok hastalıktan korunmak mümkün olur.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle