Toptan Futbol Topu Ve Futbol Topu İmalatı

Toptan Futbol Topu Ve Futbol Topu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan futbol topu ürünlerimizden satın alırken bol çeşide, farklı tasarımlara ve geniş fiyat aralığına da sahip olacağınızı unutmamalısınız. Yüksek teknolojiler kullanılarak üretilmiş toptan futbol toplarımız sahada boy göstermenize yardımcı olacaktır.

FUTBOL TOPU SEÇİMİ

Futbol sporunun yıldızı olan futbol topları farklı özelliklere sahip olabilir. Öncelikle o kadar çeşit arasından doğru numaraya sahip olan ve dayanıklı yapısı bulunan futbol toplarından seçmelisiniz. Futbol toplarının imalatı genellikle Çin ve Pakistan gibi ülkelerde gerçekleştirilmektedir. Bu topların bir kısmı makine dikişli olup, bir kısmı da el dikişlidir. Futbol topu imalatı Çin’de gerçekleştirilmişse topun makine dikişi var demektir. Makine dikişine sahip futbol topları, genellikle dikiş yerlerinden hasar alırlar. Futbol topu imalatı Pakistan’da gerçekleştirilmişse, o top genellikle el dikişlidir. El dikişli toplar diğer toplara göre daha dayanıklıdır. Bir futbol topunda bulunan astar sayısı da bir o kadar önemlidir. Toptan futbol toplarında bulunan astar sayısı ne kadar fazlaysa, top o kadar çok dayanıklı demektir. Futbol topu imalatında çoğunlukla 3 astarlı, 4 astarlı ve 5 astarlı toplar üretilmektedir.

İhtiyacınıza uygun bir futbol topu seçerken, topun doğru numaraya sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çocuklar genellikle 3 numaralı futbol toplarından kullanmaktadır. 10 yaşlarında bir çocuksanız, 4 numaralı futbol toplarından satın alabilirsiniz. Yetişkinler ise, 5 numaralı futbol toplarından kullanmaktadır. Futbol topu imalatında topun farklı ağırlıklarda üretilmesi söz konusudur. Toptan futbol topları arasından seçim yaparken hafif olan topları tercih etmeye çalışın. Ya da orta sertlikte bulunan bir futbol topundan satın alabilirsiniz. Antrenman koşullarınızı belirleyerek de seçimler yapabilirsiniz. Antrenmanınızı kapalı bir alanda mı, yoksa açık bir alanda mı yapacaksınız? Bu koşullara uygun bir futbol topu seçmelisiniz mutlaka. Futbol topu seçiminizde güvenilir markalardan almaya özen göstermelisiniz. Güvenilir bir yerden alacağınız futbol topları daha uzun ömürlü olur ve bu topları yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. En popüler spor dallarından biri olan futbolun tadını çıkarmak istiyorsanız, kullanacağınız spor ekipmanlarınızı doğru seçmelisiniz. İsabetli ve etkili vuruşlar için mutlaka futbol topu kategorilerimize göz atmalısınız. Bu toplarla futbol oynamanın zevkine varacaksınız.

'Meşin yuvarlak' olarak tabir edilen futbol topları teknolojinin üst seviyelere çıkmasıyla daha çok üretilir hale gelmiştir. Daha isabetli ve etkili vuruş yapabilmek için, daha az su emen ve şeklini her daim koruyabilen toplar imal edilmektedir. Futbol topları aslında bizler çok küçük yaşlardayken girerler hayatımıza. Ufak yaşlarda başlamışsak spora, mutlaka şut atmak için kullanmışızdır futbol toplarını. O zamanlarda daha hafif ve daha küçük futbol topları kullanırız çoğu kez. Esasında futbol toplarının 3 boyu bulunmaktadır. Ve futbol topları yapılarına göre iki çeşide sahiptir. Bunlardan biri dikişli futbol topları, diğeri ise yapıştırma futbol toplarıdır. Büyüklüklerine göre 3 kısıma ayrılan futbol topları, 5 numara futbol topları, 4 numara futbol topları ve 3 numara futbol topları olarak adlandırılırlar. Ayrıca futbol toplarını kullanım amacınıza uygun olarak da sınıflandırabilirsiniz. Bunlar;

* Dış saha futbol topları,

* Futsal topları,

* Plaj futbol toplarıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleOsman birkan
Futbol topu kaliteliİrfan
Dış saha dikişli futbol topu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorumVeli
Fiyat listesi alabilirmiyim.Soner öndin
Dış saha futbol toplarından toptan alıp satmak istiyorum fiyat alabilirmiyim kaliteli sağlamYılmaz süllüoğlu
Dış saha futbol toplarından toptan alıp satmak istiyorum fiyat alabilirmiyim