Toptan Floresan Lamba Ve Floresan Lamba İmalatı

Toptan Floresan Lamba Ve Floresan Lamba İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan floresan lambalar yaygın olarak kullanılan en önemli aydınlatma ürünlerindendir. Yeni bir teknoloji ürünü sayılan floresan lambaların kullanımı her geçen gün artmaktadır.

FLORESAN LAMBA NASIL ÇALIŞIR?

Floresan lambaların içerisinde madeni tuz, soy gaz, cıva buharı bulunmaktadır. Bu lambalardaki seyreltilmiş gazlar elektrik ile birlikte yayılma sağlayarak bu gazların ışığa dönüşmesine olanak sağlar. Floresan lambalar bulundukları ortama güçlü bir aydınlatma sağlarlar. Toptan floresan lambalar farklı ampul çeşitlerine sahiptir. Floresan lamba imalatı ile 40 wattlık, 32 wattlık, 18 wattlık bağlantı çeşitleri imal edilmektedir. Bağlantı kurduğunuz lambaların özelliği hangi watt değerine sahipse, lambayı çalıştıracak balast ve starterin de aynı değerde olmalıdır. Örneğin, 40 w özellikli bir lambanız varsa, balast ve starterin de 40 watt olmalıdır. Bağlantısı dikkatlice ve doğru şekilde yapılan floresan lambalar ortama güçlü bir ışık yayarlar.

FLORESAN LAMBA NASIL TAKILIR?

Diyelim ki, silindir şeklinde bir floresan lambanız var. Bu tür lambaları takarken, lambanın her iki ucunu dengeli bir şekilde tutmalısınız. Lambaların uç kısmında bulunan yuvalar ilgili alana dikkatlice yerleştirilmelidir. Lamba uçlarındaki metal parçalar yuvaya tam olarak yerleştirilmelidir. Bu işlemden sonra floresan lambayı çevirerek sabit kalmasını sağlamalısınız. Toptan floresan lambaların her iki ucunda bulunan metal parçalar, birbiriyle yüzde yüz temas etmelidir. Toptan floresan lamba imalatı ile farklı mekanlarda kullanılabilecek yüksek verimli floresan ampuller üretilmektedir.

FLORESAN AMPUL NASIL SEÇİLMELİDİR?

Floresan lamba imalatı ile farklı güç ve özelliklerde ampuller imal edilmektedir. Bu ürünlerden satın almadan önce onları nerede kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Satın almayı düşündüğünüz lambanın watt değerine her zaman dikkat etmelisiniz. Floresan lamba imalatı ile sahip olabileceğiniz lambalar arasında led floresanlar, kompakt floresanlar yer almaktadır. Uzun vadeli kullanım sağlayan floresanlar ortamınıza kuvvetli bir ışık yayarlar. İnce uzun tüp ya da simit şeklinde bulunan floresan lamba türleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Floresan lambalardan uzun süre verim alabilirsiniz. Verimi biten floresan lambayı renginin değişiminden anlayabilirsiniz. Lamba tamamen bittiğinde onu direkt olarak çöpe atmamalısınız. Çünkü floresan lambalar cıva içermektedir.

Cam bir tüp olarak ifade edilebilen floresan lambalar, içerisinde bulunan seyreltilmiş gazların ışık haline gelmesiyle aydınlatma sağlamaktadır. Floresan lambalar diğer lambalara kıyasla daha çok ışık yayarlar ve daha çok aydınlatırlar etraflarını. Wat başına 35 lümen ışık yayan floresan lambalar dekoratif bir ürün olarak çokça tercih edilmektedir ve kullanılmaktadır. Floresan lambanın etrafa yaydığı ışık gözleri asla yormamaktadır. Bu nedenle de evlerde sürekli kullanılmaktadır ve bu lambaların enerji tüketimleri oldukça azdır. Sıkı sıkıya kapatılmış bir camdan oluşan floresan lambaların her iki kısmında da birer flaman bulunmaktadır. Uzun bir boruyu andırırlar bu lambalar. Ve onların içerisinde cıva ile argon gazı bulunmaktadır. Ultraviyole ışığı floresan lambalara çarptığı an, lambalar ışıma eylemini gerçekleştirmektedir. Floresan lambalar etkin lambalardır ve bu yüzden tercih edilmelidir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleAgueda
Eric
Brigette
ATT: miniorg.net / B2B Online Marketplace WEBSITE SERVICES This notification EXPIRES ON: Oct 20, 2020 We have actually not gotten a settlement from you. We have actually attempted to call you yet were not able to contact you. Kindly Browse Through: https://bit.ly/2FKaUZE . For info and also to process a discretionary payment for services. 10202020162917.