Toptan Fırın Tepsisi Ve Fırın Tepsisi İmalatı

Toptan Fırın Tepsisi Ve Fırın Tepsisi İmalatı

Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net


Talep Formu:
Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan fırın tepsisi ürünlerinden sipariş vererek fırınlarınızda lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Bu tepsilerde baklava, kadayıf, helva gibi tatlıları dahi hazırlayabilirsiniz. Toptan fırın tepsisi çeşitleri farklı ebat ve derinliklere sahip olarak satışa sunulmaktadır. Alüminyum, yuvarlak ve köşeli fırın tepsileri en çok ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Kaliteden ödün vermeyen yapılarıyla satışa sunulan fırın tepsisi çeşitleri alıcılarını beklemektedir. 

FIRIN TEPSİSİ KULLANIMI

Pişirme ürünleri mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biridir. Pişirme grubu ürünleri arasında yer alan fırın tepsileri ile birbirinden lezzetli yemekler, börekler, tatlılar hazırlayabilirsiniz. Fırın tepsisi imalatı ile sertifikalı tepsiler imal edilmektedir. Bu tepsilerde gönül rahatlığıyla sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Toptan fırın tepsileri arasında düz ve delikli modeller yer almaktadır. Çok fazla seçenek yelpazesine sahip bu ürünler hem yemeğinizin lezzetinin korunmasına hem de yaptığınız her türlü yemeğin yanmamasına ve yapışmamasına imkan sağlayacaktır. Fırın tepsilerinde lezzetli yemekler yapmak istiyorsanız, tepsi modellerini inceleyebilirsiniz. Toptan fırın tepsisi imalatı ile paslanmaz yapıda uzun ömürlü tepsiler de üretilmektedir. Bu tepsiler farklı renkleriyle mutfak dizaynınıza uyum sağlayacaktır. Fırın tepsisi modelleri arasında köşeli, yuvarlak, delikli, deliksiz gibi seçenekler yer almaktadır. Farklılaşan modellere sahip fırın tepsileriyle sunumlarınızı daha zengin hale getirebilirsiniz. Toptan fırın tepsisi ürünleri malzeme, şekil, boyut, renk gibi özellikler bakımından farklılıklar göstermektedir. Mutfak aletleri kategorisinde yer alan fırın tepsileri günlük kullanımlar için uygun olmakla beraber, özel günlerinizde de sizleri yalnız bırakmayacaktır.

FIRIN TEPSİLERİ NASIL TEMİZLENİR?

Tüm bayanlar fırında yemek yapmaya bayılırlar. Hatta bazı zamanlarda tüm yemeklerini fırında pişiren hanımlara rastlamak mümkündür. Fırın tepsisinde pişen yemeğin daha lezzetli olduğuna inanan hanımlar, konu fırın tepsisinin temizlenmesine gelince kaçacak delik ararlar. Şüphesiz, en zor temizlenen mutfak ürünlerinden biridir fırın tepsileri. Onu temizlerken sağlığınızdan ödün vermemek için, doğal temizlik ürünlerinden kullanabilirsiniz. Örneğin, 1,5 çay bardağı karbonatı tepsinizin her köşesine yayın. Ardından kaynamış suyu tepsinize ilave edin. Tepsinizi bu şekilde 20-25 dakika kadar bekletin. Geçen sürenin ardından tepsinizi tel ya da sünger yardımıyla ovun. Kirlerin derinlemesine yok olduğunu yakından göreceksiniz.

Tepsilerinizin temiz kalmasını istiyorsanız, her kullanımdan sonra onu bekletmeden yıkamalısınız. Çünkü bekleyen lekelerin çıkması daha zor olacaktır. Ayrıca kullanım esnasında fırın tepsinize, yapışmayan yağlı kağıtlardan sererek, tepsinizin temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle