Toptan Fener - Aydınlatma

Toptan Fener - Aydınlatma

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan fener ürünlerimiz ile her türlü elektrik kesintisine karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Aydınlanmayı sağlayacak fenerler ile artık karanlıkta kalmayacaksınız. İhtiyacınıza yönelik ürün tercihinizi firmamızdan yapabilirsiniz.

FENERLER İLE KARANLIKTA KALMAYA SON

Elektriğin icadı, şüphesiz hayatımızı kolaylaştıran en büyük buluş olmuştur. Aydınlatma cihazlarının hayatımıza girmesi ile işlerimizi daha kolay yapar hale gelmiş, ışık olmadığı zamanlarda zorlanmışızdır. Elektrik kesintilerinin yaşandığı durumlarda imdadımıza taşınabilir ışık kaynakları yetişmiştir. Bu ışık kaynaklarının en kullanışlı olanı fenerlerdir. Fenerler genellikle pillerle çalışırlar ve pilleri bittiğinde yeniden şarj edilebilirler. Böylelikle fenerler bizimle her yere gelebilirler. Taşıması oldukça rahat ve kolay olan fenerler yıllar boyu kullanabileceğiniz ürünlerdir. İhtiyaca göre boyutları değişmektedir fenerlerin. Cebinize dahi kolayca sığabilecek boyutlarda fenerler tasarlanmıştır. Bu fenerler ile ışık yoğunluğunu dahi ayarlayabilirsiniz. Yakın ve uzak noktaları kolayca aydınlatan özelliği ile fenerlerinizi yanınızdan ayıramayacaksınız. Son derece dayanıklı olan fenerler ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik bu fenerler ile enerji tasarrufu sağlayabilmek her zaman mümkün.

FENER ÇEŞİTLERİ

Şarj edilebilir fenerlerin yanında, pille çalışan fenerler de vardır. En yaygın olan  fener çeşidi led fenerlerdir. Evde, işyerinde, sokakta, caddede her yerde sizleri aydınlatır bu fenerler. Led fenerlerin asılma özelliği olan türleri vardır. Oldukça uzun ömürlü olan bu fenerler, daha çok denizciler ya da kamp yapanlar tarafından kullanılır. Kamp fenerleri asla su geçirmezler. Bir de kafaya takılabilen led fenerler vardır. Bu tarz led fenerleri daha çok madenciler ya da arkeologlar kullanırlar. Uzun mesafede bile rahatlıkla görüş sağlayan led fenerler 15 saate kadar kullanım imkanı tanımaktadır.

YÜKSEK PERFORMANSLI FENERLER

Alacağınız fenerler her zaman dayanıklı, su geçirmez ve çok fonksiyonlu olmalıdır. Firmamızda bulunan fenerlerin hepsi son derece kullanışlı ve işlevseldir. Parlaklık, dayanıklılık ve paslanmama gibi birçok önemli özellik bulunmaktadır fenerlerimizde. Zorlu şartlarda dahi kullanabileceğiniz kalitede ve dayanıklılıkta üretilmişlerdir. Garanti kapsamında sahip olabilirsiniz fenerlere. Kolaylıkla taşınabilen ve çok fazla yer kaplamayan fenerler ile hiç karanlıkta kalmayacaksınız. İhtiyacınız olduğu her anda bu fenerleri rahatlıkla kullanabileceksiniz. Fener alacağınız zaman amacınızı ve onu hangi ortamda kullanacağınızı belirlemeniz gerekir.

Fenerler evlerde, iş yerlerinde, inşaat alanlarında, saat tamircilerinde, balıkçılığın yapıldığı yerlerde, araba tamir garajlarında ve daha birçok yerde kullanılmaktadır. Çok fonksiyonlu fenerler girdiği her alanda olağanüstü bir aydınlatma sağlamaktadır. Herkes için büyük bir ihtiyaç haline gelen fenerler günlük hayatın birçok alanında aydınlatma amaçlı kullanılmaktadır. Pek çok amaca hizmet edecek türde, modelde ve özellikte fener bulunmaktadır. Her koşulda enerji kaynağı olan fenerler, şarjlı ve pilli olarak karşımıza çıkarlar. Özellikle uzun mesafeleri dahi aydınlatabilecek özellikteki güçlü aydınlatmaya sahip fenerler birçok alanda adeta hayat kurtarmaktadır. Deprem çantalarında dahi yerini alan bu fenerler hayati bir aydınlatma aracıdır. Her duruma uygun fener çeşitlerini mutlaka incelemelisiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle