Toptan Ev Terliği

Toptan Ev Terliği

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ev terliği ürünlerimizi farklı renk seçenekleriyle kışlık ve yazlık olarak inceleyebilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için üretilmiş ev terliği modellerimiz kaliteli giyime vurgu yapar niteliktedir. 

EV TERLİĞİ NASIL SEÇİLMELİDİR?

Ayakkabı seçiminize gösterdiğiniz özeni, aynı şekilde ev içinde giyeceğiniz terlikler için de göstermelisiniz. Ev terliği satın alırken alacağınız terlik sayısını evde bulunan kişilerle sınırlandırmamalı, eve gelecek misafirleri de hesaba katmalısınız. Ev terliği seçiminde ayak numarasına dikkat edilmelidir. Ayrıca eve alınacak terlikler rahat bir yapıda olmalıdır. Ayak rahatlığı bir insan için çok önemlidir. Ayağa çok bol gelen ya da dar gelen terlikler, terlik ihtiyacınızı asla karşılayamazlar.

Ev terliği seçiminde ayak ölçüsü kadar önemli diğer bir husus, mevsime uygun terlikler seçilmesidir. Yaz ayları için plastik terlikler seçebilirsiniz. Kış ayları içinse, yünlü ve pamuk dokumalı terlikler satın alabilirsiniz. Ayrıca tek bantlı terlikler, parmak arası terlikler yazın kullanabileceğiniz ev terliği modelleri arasındaki yerini almaktadır. Evinizin bir bölümü sayılan balkonlar için ayrı terlikler kullanmalısınız. Plastik terlik modellerini balkonlarınızda yaz kış kullanabilirsiniz. Balkon terliği ile ev içinde kullanılan terliklerin ayrı olması, dışarıdan içeriye gelebilecek olan tozların önüne geçmektedir.

Ev içinde kullanacağınız terlikler hane halkı sayısından fazla olmalıdır ki, evinize gelecek misafirlere karşı mahçup olmayasınız. Misafirleriniz için almayı düşündüğünüz bayan terliklerin numarasını seçmekte zorlanıyorsanız, ortalama numaralarda bayan ev terlikleri almayı denemelisiniz. Bu numaralar bayanlar için 38 ve 39 numaradır. Erkek misafirleriniz için de ortalama 42-43 numara ev terlikleri alabilirsiniz.

Ev terliği modellerinde farklı renk seçeneklerine sahipsiniz. Bu konuda bir kısıtlamanız olamaz elbette. Kış aylarına özgü kadın ev terliği modelleri arasında hayvan figürlü terlikler bulabilirsiniz. Çocuksu giyinmeyi seven bayanlar bu terliklerden kullanabilirler. Üstelik ev terlikleri arasında deri, nubuk, kauçuk tasarımlı çeşitler bulunmaktadır. Ayak rahatlığınız adına bu terliklerden giyebilirsiniz. Çiçek desenli terlik modelleri, hafif topuklu terlik modelleri ve lazer kesimlere sahip terlik modelleri seçenekleriniz arasındadır. Günlük hayatta büyük önem taşıyan terlikler birbirinden farklı modellerle görücüye çıkıyor. Rahatlığa ve şıklığa önem veren bay ve bayanlar, cezbedici ev içi terlik modelleriyle tanışma vaktiniz geldi.

Evdeki rahatlığın simgesi olan ev terlikleri rahat modellerden seçilmelidir. 'Nasılsa terlik' diye geçiştirilmemelidir terlik seçimleri. Ev terliği seçiminizde mevsim özelliklerini ön planda tutmalı ve mevsime uygun terlikler seçilmelidir. Örneğin, yünlü ve pamuklu terlikler kış ayları için tercih edilebilir. Her evin ihtiyacı olan ev terliklerinde ayak numarasına dikkat edilmelidir. Ev terlikleriniz hareket özgürlüğünüzü sınırlandırmayacak yapıda olmalıdır. Sağlıklı ayaklar için ayağa uygun yapıda terlikler kullanılmalıdır. Ev terliği alırken dışında sentetik madde kullanılmayan terliklere yönelebilirsiniz. Ayak sağlığı ile doğrudan bir ilişkisi vardır terliklerin. Bu sebeple ev terliği seçiminizi sağlığınızı ön planda tutarak gerçekleştirmelisiniz. Mümkün olduğunca ayağınıza rahatlık sağlayacak modellerden almalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle