Toptan Ev Paspası

Toptan Ev Paspası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ev paspası çeşitlerimizi evlerinizin zeminlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Renk renk, desen desen ev paspasları uygun toptan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 

İŞLEVSEL PASPASLAR

Evinizin içinde ve kapı önünde kullanabileceğiniz ev paspasları, hem iç mekanın hem de dış mekanın temizliğini sağlamaktadır. Kapı önünde kullanılan paspaslar sayesinde ayakkabılarda bulunan toz ve kirler paspas üzerinde kalmaktadır ve ev ortamı kirlenmemektedir. Ev paspasları ev dekorasyonunun önemli bir parçasıdır. Farklı malzemelerden üretilen paspas çeşitleri bulunmaktadır. Hasırdan yapılmış paspaslar, plastikten ya da alüminyumdan yapılmış paspaslar ve kıldan yapılmış paspaslar vardır. Kişisel beğeninize ve zevkinize uygun olarak bu paspaslardan tercih edebilirsiniz. Paspaslarınızı kapı önüne koyabileceğiniz gibi banyolarınıza, tuvaletlerinize ve mutfaklarınıza da koyabilirsiniz. Kapı önüne koyduğunuz paspaslar ile misafirlerinizi hoş bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ev içinde kullanacağınız paspaslar ile de zemininizi daha sıcak tutabilirsiniz. Özellikle banyoda kullanılan paspaslar su çektikleri için banyodaki zeminin kuru kalması adına çok önemli bir görev  üstlenmektedir. Banyo için seçilecek paspasın mutlaka kaydırmaz olması gerekir. Bu sayede herhangi bir kazanın yaşanma olasılığı ortadan kalkacaktır. Banyoda kullanacağınız paspaslarınızı banyonun karosuna, fayansına uygun desen ve renklerde seçebilirsiniz. Özellikle açık renkli paspaslar ile banyolarda aydınlık bir atmosfer yaratabilirsiniz. Banyo paspasları belirli aralıklarla ıslanacağı için koku yapmayan özellikteki paspaslardan yana seçiminizi yapmalısınız. Ayrıca bu paspaslar suyu iyi derecede çekebilmelidir. Banyo paspaslarının ıslanma ihtimaline karşı mutlaka yedek bir paspas daha almalısınız. Çok tüylü banyo paspasları şık bir görüntü sunarken, çevreye saçılan tüyleri sizleri zor durumda bırakabilir. Bu sebeple aşırı tüylü paspas modellerinden tercih etmeyebilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize ve takdirinize kalmış.

PASPASIMI SEÇİYORUM

Temizlik konusunda büyük yararlar sağlayan paspaslar evinizin daha temiz kalmasına öncülük ederler. Paspas çeşitlerine şöyle bir göz atabiliriz:

- Nem alıcı kapı paspasları: Ev paspası olarak kullanılan bu paspaslar, yağmurlu havalarda çok büyük avantaj sağlarlar. Nem çekici özellikleri bulunmaktadır.

- Antik paspaslar: Oldukça dekoratif tarzda bir paspas çeşididir. Taşlı desenleri sıkça tercih edilmektedir. Nezih iş yerlerinde bu paspaslardan kullanılmaktadır.

- Antrasit paspaslar: Toplu yaşam alanlarında kullanılan paspaslardandır. Sert yapıları ile bilinirler. Nemi kolayca emerler. Büyük alış veriş merkezlerinde antrasit paspaslar kullanılmaktadır.

- Lastik paspaslar: Okul paspası olarak bilinen lastik paspaslar, ayaklarda meydana gelen çamurun çıkarılmasında işe yararlar.

- Deri görünümlü paspaslar: Villa gibi şık yapılarda kapı önlerinde sergilenirler. Şık bir görüntü sağlayan deri paspaslar çabucak yıpranabilirler.

- Tüylü koko paspaslar: Üzerinde bulunan tüyler her birikintiyi emebilmektedir. Sert yapıda bulunan tüylü koko paspasları okul paspası olarak kullanılabilirler.

- Mozaik paspaslar: Taşlı paspas olarak bilinirler. Mozaik paspaslar banyolarda oldukça şık bir duruş sergilemektedir.

Gerek kapı önü paspasları, gerekse ev içinde kullanılan paspaslar çok önemli ev dekorasyon ürünlerindendir. Kış aylarında dışarıdan gelen yağmur sularını ya da çamurları üzerinde tutan kapı önü paspasları, mikropların ev ortamına taşınmasını önler. Kapı önünde ya da evlerinizde kullanacağınız paspasları iyi özelliklere sahip olan modellerden seçmelisiniz. Koyu renkli paspaslar daha çok tercih edilmektedir. Kalabalık ortamda kullanılacak paspas daha kalın olmalıdır. Bina girişinde kullanmayı düşündüğünüz paspaslar ise, ince yapıda olabilirler.

Seçeceğiniz ev paspası modelleriyle alanlarınıza şıklığı getirebilirsiniz. Kendilerine özgü desenleri ve yapıları olan ev paspasları etkileyici görsellikleriyle ev sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Paspas seçiminde paspası kullanacağınız alanın görsel yapısına dikkat etmelisiniz. Yenilikçi tasarımlara kapı aralayanlardan iseniz, paspasınızı onu kullanacağınız alanın renkleriyle uyumlu olarak seçebilirsiniz. Ayrıca paspasınızın yapısı ve ölçüsü, onu kullanacağınız alanla uyum sağlayabilmelidir. Paspas deyip geçmeyin. Şık tasarımlı bir ev paspası ile mekanınızın atmosferini daha zengin bir noktaya taşıyabilirsiniz. Ne tür bir paspas seçerseniz seçin, paspasın suyu çekebilecek yapıda olmasına ve koku yapmamasına dikkat etmelisiniz. Bir ev paspasının ölçüsü, görselliği, renkleri, kumaşı ve kaydırmaz tabanı beklentilere cevap verebilecek nitelikte olmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle