Toptan Eşarp

Toptan Eşarp

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan eşarp çeşitlerimiz imalat fiyatına sizlerle. Her yerde zevkle kullanabileceğiniz renk renk, desen desen eşarplar zevkinize hitap edecektir.

İLHAM VEREN EŞARP MODASI

Eşarplar, modası eskimeyen ürünlerdendir. Modern çizgilere sahip eşarplar, desenli, leoparlı eşarplar, düz eşarplar, zebra desenli eşarplar, geleneksel motifli eşarplar gibi daha bir çok sayacağımız çeşitte eşarp modeli bulunmaktadır. Ayrıca günlük kıyafetlerle uyum sağlayacak eşarplarımız da var, özel bir günde ya da gecede abiye kıyafetinize eşlik edecek şık çizgilerde eşarplarımız da. Bayanların sıklıkla giydikleri pardesü ve kruvaze yakalı ceketler ile kombinleyecekleri rengarenk eşarplar stoklarımızda sizleri bekliyor. Özellikle mercan rengi, lila, pembenin her tonu, sütlü kahve, krem ve mint yeşili gibi yılın trend olmuş renklerini sizlere sunuyoruz.

EŞARP SEÇİMİ

Dini inancın bir sembolü olan eşarplar, özellikle tesettürlü kadınların en çok kullandıkları aksesuarlardandır. Eşarplar ipekten, pamuktan, sentetik fiberden yapılmış ipliklerle dokunmuş olan başörtüsüdür. Eski yıllardan günümüze kadar çok farklı renk, model ve şekillerde eşarplar kullanılmıştır. Eşarpların geniş bir ürün yelpazesi vardır. Pamuktan, rayondan, twill kumaşlardan imal edilen eşarplar her zaman birinci kalitede eşarplardır. Siz ne tür bir eşarba ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Rahat ve hafif bir eşarp mı istiyorsunuz? Yoksa kaliteli, aynı zamanda da şık duracak bir eşarp mı arıyorsunuz? Bayanlar özel gün ve gecelerinde twill ya da ipek kumaştan imal edilmiş eşarplar kullanmaktadırlar. Alacağınız eşarp mutlaka kaliteli kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Kalitesiz bir kumaştan yapılmış eşarp sizleri rahatsız eder. Havaların sıcak olduğu günlerde başınızı terletmeyen özellikteki kumaşlardan üretilmiş eşarplar seçmenizde fayda vardır. Bu eşarplar sıcak günlerde sizler için daha kullanışlı olacaktır. Eşarp seçiminde kıyafetinizin durumu da çok önemlidir. Hangi kıyafetle hangi eşarbı takacağınızı iyi bilmelisiniz. Örneğin, renkli ve hareketli bir kıyafet ile renkli ve hareketli bir eşarp kullanmak gözlerinizi yoracaktır ve karışık bir kombin ortaya çıkacaktır. Hareketli kıyafetlerinizin üstüne daha sade bir eşarp tercih etmelisiniz. Kıyafetiniz sade bir çizgide ise, hareketli bir eşarp seçilebilir. Ayrıca eşarp seçerken cildinizin rengine uyumlu olan eşarplardan tercih etmelisiniz. Koyu bir teniniz varsa, açık tonlarda eşarp seçmek mantıklı olacaktır. Açık renkli bir ten rengine sahipseniz, çok açık renklerde eşarp kullanmamalısınız. Özellikle kumral bir tene sahipseniz, mavi ve yeşil size çok yakışacaktır. Krem ya da kahve tonları da kumral tenli bayanların kullanabilecekleri eşarp renkleri arasındadır. Beyaz tenli hanımlar, lacivert ve kırmızı renklerde eşarplar kullanabilirler. Böylece daha canlı bir görüntüye kavuşacaklardır. Göz renginize uyumlu eşarplar da tercih edebilirsiniz. Yeşil bir göze sahipseniz, turuncu, mor, kırmızı renkte eşarplar gözlerinizi daha ön plana çıkaracaktır. Mavi gözlü bir bayansanız, beyaz, krem ve turuncu renklerde eşarplar kullanabilirsiniz. Siyah ya da kahverengi gözleriniz varsa kıyafetinizle uyumlu olarak açık renklerde eşarplar takabilirsiniz.

Bayanların saçlarını ve boyun bölgelerini kapatan eşarplar tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tesettür giyimi olmayan bir bayan da eşarpları şık ve zarif bulduğu için onları kombin amaçlı kullanabilmektedir. Eşarbınızı kıyafetinizle uyumlu olarak çiçekli, ekoseli, geometrik ya da düz desenli şekilde satın alabilirsiniz. Eşarp modasında en çok tercih edilen kumaş ipektir. İpekten üretilmiş eşarplar rahatlığı ve şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır. Sıcak günlerde ise, pamuklu eşarplar kullanılmalıdır. Yaz aylarını renkli, cıvıl cıvıl eşarp çeşitleriyle geçirebilirsiniz.

Eşarp seçiminde eşarbın kaymaması ve kırışmaması önemli bir kriter olarak ele alınmalıdır. Bu sebeple eşarbın kumaş kalitesine önem verilmelidir. Eşarbın kullanım yeri dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Abiye üzerine kullanılacak bir eşarp ile günlük kullanılacak bir eşarp farklı kalitede ve özelliktedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle