Toptan Erkek Takım Elbise

Toptan Erkek Takım Elbise

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan erkek takım elbise modellerimiz giyildiği andan itibaren şıklığınıza şıklık katacak. Her tarza, her bütçeye uygun erkek takım elbise modellerimiz daha karizmatik görünmenizi sağlayacaktır. Gardrobunuzda mutlaka özel gün ve davetlerde giyebileceğiniz, şık çizgilerde bir takım elbise bulundurmalısınız. 

TAKIM ELBİSE SEÇİMİ

Erkeklerin vazgeçilmez giyim ürünlerinden olan takım elbiseler, birbirinden farklı modellerde tasarlanmaktadır. Onca özgün tasarım arasından seçim yapmak elbette zordur. Takım elbise almadan önce vücudunuzun yapısını iyi tanımalısınız. Fit bir vücuda sahipseniz, slim fit takım elbiselerden satın alabilirsiniz. Ayrıca genç yaştaki beyler için tasarlanmış spor takım elbise modellerine bir göz atabilirsiniz. Daha klasik bir duruşunuz varsa, yelekli takım elbise modellerinden kullanabilirsiniz. Yelekli takım elbiseler, özel günlerde giyebileceğiniz takım elbiselerdendir. Klasik tarzdan vazgeçemeyen beyler, koyu renkli takım elbiseleri tercih etmelidir.

Takım elbiselerin pantolon ve ceket kalıpları, hatta kesimleri farklılıklar gösterebilir. Çift yırtmaçlı takım elbiseler, vücuda tam oturan takım elbiseler tasarlanmaktadır. Vücut ölçüleriniz doğrultusunda bir seçim yapmalısınız. Alacağınız takım elbise ne çok dar, ne de çok bol olmalıdır. Düz kumaşlardan ve desenli kumaşlardan üretilmiş takım elbiseleri de seçebilirsiniz. Desenli kumaşlardan yapılmış takım elbiseler, genellikle günlük kullanımlar için uygundur. Düz kumaşlara sahip takım elbiseler ise, özel günlerde ve davetlerde kullanılmaya elverişlidir. Seçiminizi yaparken bu hususları göz önünde bulundurmalısınız ve stilinizi de hesaba katmalısınız.

Takım elbise seçerken mevsime uygun kumaşlardan üretilmiş modeller seçmeye özen gösterin. Çünkü takım elbise kumaşının özelliği ve kalitesi çok önemlidir. Kaliteli kumaşlardan yapılmış takım elbiseler, size daha rahat bir kullanım imkanı sunacaktır. Nefes alan ve terletmeyen kumaşlardan üretilmiş takım elbiselerden almak, konforunuzu arttıracaktır. Kumaş kalitesi iyi olan bir takım elbise, oluşabilecek her türlü olumsuzluğu ortadan kaldıracaktır. Özelikle siyah takım elbiseden vazgeçemeyen beyler, pamuklu seçeneklerden değil de, farklı karışımlardan yapılmış seçeneklerden faydalanmalıdır. % 100 pamuktan üretilmiş siyah bir takım elbise, gün içinde kırışabilir ve ütü gerektirebilir. Yün ve viskon karışımı kumaşlardan yapılmış takım elbiseler en ideal ürünlerdir. Bu tür takım elbiseler rahat ve şık bir kullanım imkanı verirler.

TAKIM ELBİSE GİYMENİN İNCELİKLERİ

Takım elbise giydiğinizde iddianızı ortaya koymalısınız. Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Takım elbise giyerken şunlara dikkat etmelisiniz:

* Takım elbisenizin omuz kısımlarında çukurluk oluşmamalıdır. Çok bol olan takım elbiselerde böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Vücut ölçülerinize göre bir takım elbise seçmelisiniz.

* İki ya da üç düğmeli ceketiniz varsa, sadece orta düğmeyi iliklemelisiniz.

* Kruvaze bir ceket giydiyseniz, alt düğmeyi kesinlikle iliklememelisiniz.

* Takım elbisenizin ceketinin uzunluğu, baş parmağınızın boğumuna kadar olmalıdır.

* İnce çizgili takım elbiseniz varsa, çizgilerinin göze batmamasına dikkat etmelisiniz.

* Yatay çizgileri olan takım elbiseleri pek fazla önermiyoruz.

* Oturma sırasında takım elbisenizi iliklememeye gayret ediniz.

* Önceliği, koyu renkli takım elbiselere veriniz.

* Pantolonunuz bir parmak boşluğa sahip olmalıdırki, rahatça oturup kalkabilesiniz.

* Pantolon ve çorap arasında çok az boşluk olmalıdır. Ayağa kalktığınızda çorabınız görünmemelidir.

* Takım elbiselerle kullanacağınız kravatlar, kemerinize kadar uzanmamalıdır. Kravatınızın boyu ne çok kısa, ne çok uzun olmalıdır. Ayrıca, kravatınızın rengi takım elbisenizin renginden bir ton koyu renge sahip olmalıdır.

TAKIM ELBİSE SEÇİMİNDE RENK KRİTERİ

Takım elbise içinde 'jilet gibi' olmak hiç de imkansız değil. İhtiyaç duyacağınız tek şey takım elbiselere odaklanmak. İlk takım elbise rengi lacivert olsun. Lacivert bir takım elbise bulundurmalısınız gardrobunuzda. Bu takım elbiseniz mümkün olduğunca siyaha yakın bir tonda olmalıdır. Ayrıca desensiz ve düz renkte olmalıdır.

İkinci takım elbise rengi ise gri. Desensiz, düz bir kumaşa sahip gri takım elbiseler birçok farklı renkle birlikte giyilebilir. Koyu gri ya da açık gri renkteki takım elbiseler harika bir seçenek olacaktır.

Gelelim siyah takım elbiselere. Çizgisi, deseni olmayan düz siyah bir takım elbise her erkeğin dolabında mutlaka bulunmalıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle