Toptan Emzirme Yastığı Ve Emzirme Yastığı İmalatı

Toptan Emzirme Yastığı Ve Emzirme Yastığı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan emzirme yastıklarından sipariş vererek rahat bir emzirme süreci geçirebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı toptan emzirme yastıklarımız farklı modelleriyle sizleri beklemektedir.

EMZİRME YASTIĞI NE İŞE YARAR?

Bebeğinizin dünyaya gelişiyle başlar emzirme maratonu. Beslenip büyümek için anne sütüne ihtiyaç duyar bebekler. Anneler de gece gündüz demeden emzirirler bebeklerini. Yüksek besin değerine sahip anne sütünden bebeklerin mutlaka faydalanması gerekir. Özellikle bebeklerin doğumundan sonraki ilk 6 ay bebeklerin anne sütüyle beslenmesi çok önemlidir. Bu süreçte emziren annelere büyük sorumluluklar düşmektedir. Sık sık karnı acıkan bebeği gece gündüz emzirmek zorunda kalan anneler yorgun düşebilirler. İşte tam da bu noktada annelerin bu dönemde biraz olsun rahatlamaları için emzirme yastıklarının imalatı yapılmaktadır. Emziren anneler için özel olarak üretilen emzirme yastıkları emzirme saatlerinin daha rahat geçmesini sağlamaktadır.

Toptan emzirme yastıklarını göğsünüzün ve bacaklarınızın arasına koymalısınız. Emzirme yastıklarının imalatıyla ürünler yumuşak ve konforlu bir yapıya kavuşturulduğu için, bu ürünü kullanırken hem siz, hem de bebeğiniz oldukça rahat edeceksiniz. Emzirme yastıklarının imalatı standart ölçülerde yapılsa da, onları özel ölçülerle de yaptırabilirsiniz. Bir emzirme yastığının imalat aşamasında şu özelliklere dikkat edilmelidir:

* Emzirme yastıklarının kumaşı yüzde yüz pamuktan olmalıdır.

* Bu kumaşlar hem nefes alabilen yapıda, hem de yıkanabilen özellikte olmalıdır.

* Dış kılıfı yıkanabilen ve şeklini asla kaybetmeyen emzirme yastıklarından satın alınmalıdır.

Emzirme yastıkları sıklıkla kullanacağınız bir ürün olduğu için onları seçerken bu hususlara dikkat etmelisiniz. Minik bebeğinizin en iyi şekilde emebilmesi için toptan emzirme yastıklarına mutlaka göz atmalısınız. Özellikle elastik yapıdaki emzirme yastıklarından tercih ederseniz onları uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Huzurlu bir emzirme seansı için kesinlikle doğru tercihler yapmalısınız. Güvenilir ve kaliteli ürünlerimiz ile bu döneminizde de yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bebeklerinizi emzirirken kullanacağınız emzirme yastıkları ile kol ve sırt ağrısı çekmeyeceksiniz. Doğru bir pozisyonda bebeğini emziren anne hem rahat bir süreç yaşayacak, hem de bebeği daha iyi beslenecek. Bütçenizi asla sarsmayacak fiyatlarla alışveriş keyfini sonuna kadar yaşamanız için sadece bir tık uzağınızdayız.

EMZİRME YASTIKLARI NASIL OLMALIDIR?

Emzirme yastıkları annelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Emzirme yastıklarıyla bebeğinizi en ideal açıyla emzirebilirsiniz. Bu yastıklar, bebeğinizi kendinize düz ve paralel bir açıyla tutmanızı sağlayacaktır. Uzun süre bebeğinizi emzirmeniz gereken durumlarda fazlaca yorulabilirsiniz. Emzirme sürenizin uzaması bebeğinizi rahatça ve doğru şekilde tutabilmenizi zorlaştırmaktadır. Emzirme yastıklarından kullanarak bu sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz. Emzirme yastıklarının içine bebeğinizi yerleştirerek onu daha rahat bir şekilde tutabilir ve emzirebilirsiniz. Böylece bebeğinizin karnı doymuş olur, siz de yorulmamış olursunuz. Emzirme yastıkları farklı tip ve modelde üretilebilirler. Emzirme yastığı seçiminizde şekli bozulmayan, elastik özellikte olan bir yastık seçmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca emzirme yastığının kumaş türü bebeğinizi terletmeyen yapıda olmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle