Toptan Emzirme Önlüğü Ve Emzirme Önlüğü İmalatı

Toptan Emzirme Önlüğü Ve Emzirme Önlüğü İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan emzirme önlüğü ürünleri ile anneler bebeklerini rahatça emzirebilmektedir. Annelerin kurtarıcısı olan emzirme önlükleri, onlara diledikleri her yerde bebeklerini emzirebilme şansını veriyor.

EMZİRME ÖNLÜĞÜ KULLANIMI

Emzirme önlüğü imalatı ile geniş boyun askısına sahip emzirme önlükleri üretilmektedir. Boyun askısı ayarlanabilen bu ürünler kolay bir kullanıma sahiptir. Emzirme önlüklerinden kullanarak mahremiyetinizi koruyabilir ve istediğiniz her yerde bebeğinizi emzirebilirsiniz. Toptan emzirme önlükleri farklı desenlerde ve renklerde üretilmektedir. Karnı acıkan bebeklerinizi artık daha rahat emzirebilirsiniz. Toplum içinde bebek emzirmek artık stres olmayacak. Üstelik emzirme önlükleri, battaniyeler gibi bebeğinizin aşırı ısınmasına sebep olmamaktadır. Bebeği sakinleştiren yapıya sahip emzirme önlükleri katlanarak çantalarda yerini alabilir. Onları her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizi emzirmek için artık kuytu köşelere saklanmak yok! Emzirme önlüğü imalatı ile hem anneler, hem de bebekler rahat edebilmektedir. Halk arasında dahi bebeğinizi emzirme imkanı veren emzirme önlükleriyle, bebeğinizi emzirirken bile şık ve havalı görünebilirsiniz. Toptan emzirme önlükleri boyuna asılarak, annenin tüm gövdesini kaplamaktadır. Bu önlükleri kullanarak, tedirgin edici bakışlardan kurtulabilirsiniz ve rahat bir emzirme süreci yaşamış olursunuz. Emzirme sonrasında önlüğü hızlı ve kolayca çıkarabilirsiniz. Etrafınızda bir anne adayı var ise ve ona hediye almayı düşünüyorsanız, işlevsel ve şık bir seçenek olan emzirme önlüklerinden satın alabilirsiniz.

Toptan emzirme önlüklerinden satın alırken ürünün yüzde yüz pamuktan üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Emzirme önlüğü imalatı ile ince kumaşlı önlükler üretilmekte ve bu önlükler bebekleri terletmemektedir. İnce yapılı bu kumaşlar sayesinde bebeğinizin ne yaptığını da kontrol edebilirsiniz. Bebeğini emziren annelerin birçoğu dışarıya çıkmaya korkarlar. Fakat anne olmak sosyal olmaya engel bir durum değildir. Yanınızda taşıdığınız emzirme önlükleri ile kalabalık ortamlara bebeğinizle beraber girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla rahatça dolaşıp, hoş sohbetlerinizi devam ettirebilirsiniz. Bu sırada da bebeğinizin karnını doyurabilirsiniz.

Emzirme önlükleri sade, düz renkli desenlerde ya da çiçek motifli ve renkli desenlerde satışa sunulmaktadır. Annelerin ve anne adaylarının severek kullanacağı emzirme önlükleri bu özel anlarınızda hep sizinle olacak. Emzirme önlüklerinden kullanarak bebeğinizi emzirmenin gururunu yaşayacaksınız.

EMZİRME ÖNLÜKLERİ NASIL TAKILIR?

Bebeklerini emziren anneler gün içinde her yerde ihtiyaç duyarlar emzirme önlüklerine. Emzirme esnasında sıkıntı yaşayan anneler, mutlaka bir emzirme önlüğü temin etmelidir. Emzirme önlüklerinden faydalanarak bebeğinizi arabada, cafede, parkta, misafirlikte, alışveriş merkezinde kısacası her yerde rahatça emzirebilirsiniz. Emzirme önlükleri annenin boynuna asılmaktadır. Bu önlüklerin üst kısmını tıpkı mutfak önlüğü gibi boynunuza geçirebilirsiniz. Üst kısmı bombeli olan emzirme önlükleri, bebeğinizi görmenizi engellemeyecektir. Emzirme önlüğü modelleri arasında cepli önlükler de yer almaktadır. Cepli emzirme önlüklerinden sipariş vererek, bu ceplere bebeğinizin emziğini ya da mendilini yerleştirebilirsiniz. Cepleri bulunan emzirme önlükleri hem kullanışlıdır hem de oldukça güzeldir. Bazı emzirme önlüğü modellerini sadece başınızdan geçirmeniz yeterli olacaktır. Üst kısmı tüllü olan bu modeller bebeğinizin rahat nefes almasını sağlayacaktır. Üstelik bu tarz emzirme önlükleriyle bebeğinizi rahatça gözlemleyebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle