Toptan Elektrikli Süpürge Ve Elektrikli Süpürge İmalatı

Toptan Elektrikli Süpürge Ve Elektrikli Süpürge İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan elektrikli süpürge modelleri emiş gücü, filtre sistemi, aksesuar çeşitliliği ve tasarım yönünden değişkenlik gösterebilmektedir. Sizler de toptan elektrikli süpürgelerin özel indirimli fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız, bir an önce ihtiyaçlarınızı belirleyin, en doğru ürünü seçmenizde sizlere yardımcı olalım. 

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE MODELLERİ

Temizlik işlerinin demirbaş ürünlerinden biri olan elektrikli süpürgeler adeta kurtarıcı ev aletlerindendir. Pratik kullanımı ile ev hanımlarının en büyük yardımcılarıdır elektrikli süpürgeler. Piyasada çok farklı ürünlere rastlayabilirsiniz. Ev hanımlarının ilk tercihi arasında yer alan dikey süpürgeler evdeki hijyeni mükemmel bir şekilde sağlamaktadır. İşlevsel özelliklere sahip diğer bir ürün çeşidi de yatay elektrikli süpürgelerdir. Elektrikli süpürge modelleri arasında torbalı, torbasız ve su filtreli çeşitler bulunmaktadır. Farklı filtre sistemlerine sahiptir bu ürünler. Bazı aletlerin filtreleri yıkanabilmekte, bazılarının ise yıkanamamaktadır. Yıkanamayan filtrelerin düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Farklı yüzeyler için değişik başlıkları bulunan elektrikli süpürgeler her alanda derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Örneğin fayans, parke gibi zeminlerde ince ve yumuşak kıllara sahip süpürge başlıklarını kullanabilirsiniz. Köşeli zeminlerde ise üçgen süpürge başlıklarından yararlanabilirsiniz. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız, tüy toplayıcı başlığa sahip elektrikli süpürgelerden tercih edebilirsiniz. Dar alanlarda, açılamayan yüzeylerde ince uzun süpürge başlıklarından faydalanabilirsiniz. Toptan elektrikli süpürge modellerini ve özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınız olan modele karar verebilirsiniz. Toptan elektrikli süpürge imalatı ile piyasalara farklı özelliklerde ürün kazandırılmaktadır. Zamanı kısıtlı olan bireyler bu ürün çeşitleriyle ev temizliğinde büyük kolaylıklar yaşamaktadır. Elektrikli süpürge imalatı ile ortaya kaliteli ürünler çıkmaktadır. Bu ürünlerle halı, kilim gibi tekstil yüzeyleri, parke, seramik, beton gibi zeminler kolayca temizlenebilmektedir. Her türlü zeminde yüksek performans gösteren ürünlerimiz oldukça tercih edilen ürün yelpazesine sahiptir.

Elektrikli süpürge imalatı ile ürünler yüksek emiş gücüne, düşük ses seviyesine kavuşmaktadır. Ürününüzden yüksek oranda verim almak için parçalarının doğru bir şekilde takıldığından emin olmalısınız. Elektrikli süpürge imalatında her detay düşünülmektedir. Örneğin, bel ağrısı çeken kişiler dikey olarak üretilmiş makinelerden kullanabilirler. Astımı olan ya da toza alerjisi bulunan bireyler ise, Hepa-Filtre özelliği bulunan süpürgelerden kullanabilirler.

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Elektrikli süpürge seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu önemli hususları dikkatlice inceleyelim.

  1. Bir elektrik süpürgesinin watt miktarı ve motor gücü çok önemlidir. Yüksek watta sahip olan bir makine, iyi bir motor gücüne de sahip demektir.
  2. Motor gücü ve watt miktarı kadar, emiş gücü de önemlidir bir elektrikli süpürgenin. Bir elektrikli süpürgenin gerçek performansı makinenin emiş gücüyle anlaşılmaktadır.
  3. Bir elektrikli süpürgenin fırçası tozu iyi emecek dizaynda olmalıdır. Bu makinelerin toz tutma oranları IEC Avrupa test standartlarıyla ölçülmektedir.
  4. Elektrikli süpürgeler torbalı ya da torbasız olabilmektedir. Bu iki özellikteki makine de üstün performans gösterebilirler. Biri diğerinden daha üstündür diyemeyiz. Ancak toz torbalı ürünler hijyen açısından daha sağlıklıdır. Bu torbalar toza maruz kalmadan kolayca değiştirilebilirler. Torbasız süpürgelerde ise, tozun boşaltılması sırasında toz yutulabilir. Bu da astım, alerji gibi rahatsızlığı olanlar için uygun olmaz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle