Toptan El Yayı

Toptan El Yayı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan el yayı ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun bir el yayı seçebilir, kondisyon egzersizlerinize bu ürünlerle katı sağlayabilirsiniz. Farklı ağırlık ve ayarlama özelliklerine sahip el yayı modelleri beğeninize sunulmaktadır. 

İŞLEVSEL EL YAYLARI

Bir bilek güçlendirme aleti olarak karşımıza çıkan el yayları, spor yaparken kullanılan en önemli spor aletlerinden biridir. Kendi küçük işlevi büyük olan bu aletler el, bilek ve kol kaslarının gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Ayarlanabilir özelliklerde bulunan el yaylarının ağırlığını arttırabilir, kaslarınızın daha güçlü bir yapıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Günlük egzersizlerinizde mutlaka el yaylarından faydalanmalısınız. Bu ürünleri yanınızda kolayca taşıyabilir, onları gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Boş zamanlarınızda çantanızdan çıkarıp kullanabilirsiniz el yaylarını. El yaylarının rahat bir tutuş sağlayan ergonomik bir yapısı vardır. Üzeri sünger kaplı el yayları kolay bir tutuş sağlamaktadır. Sünger saplı bu ürünler elinizi acıtmaz ya da elinizden kaymaz. Spor tutkunu bireyler özellikle biceps kaslarının daha çok gelişmesini isterler. İşte size bir fırsat. El yaylarından kullanarak daha güçlü ve daha dayanıklı kaslara sahip olabilirsiniz. El yayları ile aynı anda iki elle de çalışabilirsiniz. El parmaklarının çalıştırılması, ileriki yaşlarda parmaklarınızda oluşabilecek kireçlenmelerin önüne geçmektedir. Düzenli olarak bu aleti kullanırsanız hiçbir zaman kireçlenme gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.

El yayları oldukça sağlam ürünlerdir. Onlardan uzun yıllar boyunca faydalanabilirsiniz. Spor yaparken doğru ürünleri kullanmak, spor yapmak kadar önemlidir. Doğru aletler kullanılarak yapılan spor herkesin hayali olan kaslı bir vücudun sırrıdır diyebiliriz. Spor yaparken el yayı kullanmak da çok mühimdir. Bu aletler sayesinde gösterişli kaslarınız, kuvvetli kemikleriniz, sağlam bir bünyeniz olur.

Ayarlanabilen el yayları 10 kilodan 40 kiloya kadar ayarlanabilmektedir. Kasları, el ve ön kol kaslarını çalıştıran bu aletler 12000 tura kadar dayanıklılık göstermektedir. Dayanıklılığı test edilmiştir. Ultra dayanıklı sapa sahip el yayları farklı renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Her gün klavye başında uzun vakit geçiren kişiler, saatlerce telefonda mesajlaşan bireyler de el yaylarından kullanarak ellerini ve kaslarını rahatlatabilirler. El yayı kullanarak büktüğünüz ve esnettiğiniz el eklemlerinizi ciddi derecede rahatlatabilirsiniz.

EL YAYLARININ FAYDALARI NELERDİR?

El yaylarının kullanımı özellikle erkekler arasında yaygın olsa da, bayanlar da bu aletlerden faydalanabilirler. Spor yapmaya zaman ayıramayan bay ve bayanlar el yayları ile kendilerine destek sağlayabilirler. El yaylarının yararlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. El uygulaması ile çalıştırılan el yayları, aslında bütün kolun çalışmasını sağlamaktadır.
  2. El yayları bileklerin gücünün artmasına yardımcı olmaktadır.
  3. Tüm kolu çalıştıran el yayları kan dolaşımının artmasına yardımcı olur.
  4. Üst kol bölgenizde yağlanma ve sarkma varsa, el yaylarından kullanmalısınız.
  5. El yayları ile çalışarak göğüs kaslarınızın hareket etmesini sağlayabilirsiniz.
  6. El yayları kaslarda ciddi seviyede kuvvetlenme sağlamaktadır.
  7. El yayları elinizin tutma ve kavrama fonksiyonunu geliştirmektedir.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle