Toptan El Kurutma Makinesi Ve El Kurutma Makinesi İmalatı

Toptan El Kurutma Makinesi Ve El Kurutma Makinesi İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan el kurutma makinelerini inceleyerek, ihtiyacınız doğrultusunda sensörlü ya da fotoselli el kurutma cihazlarından sipariş verebilirsiniz. Otomatik özellikteki bu cihazlar büyük işletmelerde mutlaka bulundurulmalıdır. 

EL KURUTMA MAKİNESİ NE İŞE YARAR? ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Genellikle avm gibi büyük alışveriş merkezlerinin tuvaletlerinde yer alan el kurutma makineleri, hava yoluyla elimizi kurutmaya yardımcı olmaktadır. Kağıt havluların yerini alan el kurutma makineleri, elimizin herhangi birşeye değmeden kurumasını sağlamaktadır. Banyo aksesuarları arasında yerini alan toptan el kurutma makineleri kalabalık işletmelerin ihtiyaç duyduğu olmazsa olmaz ürünlerdendir. Bu cihazlar daha çok restoranlarda ve ofis tarzı yerlerde kullanılmaktadır. El kurutma makinelerinin hepsi otomatik özelliktedir. Ve onları çalıştırma mantığı oldukça basittir. Ellerinizi yıkadıktan sonra bir hareketinizle bu cihazları çalıştırabilirsiniz. Elinizi cihaz üzerindeki ilgili yere yaklaştırarak onu çalıştırabilirsiniz. El hareketinizi algılayan makine, ellerinize sıcak hava üfleyerek elinizdeki suyu buharlaştıracaktır. Böylece kağıt havluya ihtiyaç duymadan ellerinizi kurutmuş olacaksınız. Makine, elleriniz hareket etmediği takdirde 1 dakika içerisinde kendiliğinden kapanacaktır.

Toptan el kurutma makinesi imalatı ile farklı boyutlarda cihazlar üretilmektedir. Kimi cihazlar daha az yer kaplarken kimisi daha fazla yer kaplamaktadır. Bu cihazlardan yararlanacağınız alan dar ise, duvara monte edilen modellerden kullanabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahipseniz, yerden yükselen el kurutma makinelerinden satın alabilirsiniz. Bu cihazların hijyenikliği konusunda kafanız karışık ise, daha ekonomik seçeneklere sahip sensörlü ya da fotoselli makinelerden kullanabilirsiniz. Bu tarz makinelerde kağıt havlu değişikliği yapmanız gerekecektir. Ayrıca cihaz içerisinde sıkışan peçeteleri de makineyi açarak düzeltmelisiniz.

Sensörlü el kurutma makinelerinin alt kısmında aşağıya doğru uzanan kısa bir boru bulunmaktadır. Ellerinizi bu borunun altına koyarak, borudan çıkan sıcak havayla kurutabilirsiniz.

Fotoselli makinelerin ise ortası aralıktır. Elinizi cihazın üst kısmına koyduğunuzda fotoseller ellerinizi algılayacak ve ellerinize sıcak hava üfleyecektir. Sensörlü el kurutma makinelerinin ve fotoselli el kurutma makinelerinin ellerinizi kuruturken size yaşattığı his birbirinden farklıdır. Fotoselli cihazlardan gelen sıcak hava daha ince deliklerden çıkıyor gibi bir his uyandırmaktadır. El kurutma makinesi imalatı ile piyasaya sürülen cihazlar farklı markalarla öne çıkmaktadır. Bu ürünlerin fiyatı üzerinde makinenin gövde malzemesi oldukça etkilidir. El kurutma makinesi imalatında, ürünün gövdesinde plastik, metal, paslanmaz çelik gibi malzemeler kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten yapılan ürünler her zaman daha dayanıklıdır ve fiyat yönünden biraz daha pahalıdır. Toptan el kurutma makineleri arasından seçiminizi yaparken, cihazın hangi marka tarafından üretilmiş olduğuna ve menşeinin nereye ait olduğuna dikkat etmelisiniz.

Elleri kısa sürede sıcak havayla kurutabilen el kurutma makineleri günümüzde oldukça popüler bir üründür diyebiliriz. Ortak kullanım alanlarının tuvaletlerinde yer alan el kurutma makineleri yaydığı ısı ile elleri hemencecik kurutabilmektedir. Kağıt havludan tasarruf yapmayı sağlayan bu cihazlar maliyetleri ciddi oranda düşürmektedir. El kurutma makinesi cihazınızdan verim almak için, onu kullanacağınız alanın yoğunluğuna göre seçmelisiniz. Örneğin kalabalık bir alışveriş merkezinin lavabosuna 2500 w'lık el kurutma makinesi alınmalıdır. Böylece cihazınızdaki arıza oranını en aza indirebilirsiniz. Üretici garantisi altında satılan el kurutma makineleri geniş ürün seçeneklerine sahiptir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle