Toptan El Kremi

Toptan ve Perakende Kolonya ve El Dezenfektanı için +90 541 679 05 13 Arayınız.

Toptan el kremi ürünleriyle ellerinizi olumsuz hava şartlarından güvenle koruyabileceksiniz. Toptan el kremi çeşitleriyle elleriniz her daim bakımlı kalacak. 

CİLT TİPİNİZE GÖRE EL KREMLERİ

Yaşanılan yere, iklime ve çevresel koşullara bağlı olarak, el kremi kullanma ihtiyacı değişim gösterebilir. Yaşam boyu farklı çevre koşullarına çok fazla maruz kalan ellerimiz kullanmış olduğumuz deterjanlardan bile fazlasıyla etkilenmektedir. Bundan ötürü ellerimizde kurumalar, lekelenmeler, kırışmalar meydana gelmektedir. Ellerimize gereken önemi ve hassasiyeti bu anlamda göstermeliyiz. Ellerimize ihtiyacı olan bakımı sağlamalıyız. Ellerimizde bulunan cilt tabakası ince olduğu için, ona özel olarak tasarlanmış el kremleri bulunmaktadır. Bu el kremlerinden cilt tipimize en uygun olanı seçip, onu ellerimize uygulamalıyız.

Mevsimler arası geçiş dönemlerinde çok fazla yıpranan ellerimiz kuruyup çatlamaya başlar. Bu dönemlerde ellerimizin çok fazla hassaslaştığı kabul edilir bir gerçektir. İşte tam da bu yüzden el bakımına gereken önemi vermeliyiz. Bizim için cilt bakımı ne kadar önemliyse, el bakımı da o kadar önemli olmalıdır. Soğuktan, sıcaktan, temizlik malzemelerinden ellerimizi korumada en büyük yardımcılarımız el kremleridir. Aldığınız el kremlerini, bilek bölümünden başlayıp parmak eklemlerinize kadar dairesel hareketler yaparak ellerinizin her yerine ulaştırmalısınız.

Sadece soğuk kış aylarında değil, her mevsimde el kremi ihtiyacı duyabilirsiniz. Kış aylarında kuruma ve çatlamaya maruz kalan elleriniz, yaz aylarında da güneşin zararlı etkilerinden nasibini alır. Bu sebeple ellerinizin nem dengesini sağlayacak el kremleri kullanmalısınız. İlerleyen yaşınızla beraber cildinizde kırışıklıklar da görülmeye başlayacaktır. El kremleri ile cilt kırışıklıklarınızı önleyebilir, cildinizin daha genç ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ellerinizde pamuksu bir yumuşaklık hissettirecek kremler, aynı zamanda ellerinizin hoş kokmasını da sağlayacaktır. Cildinizi besleyen el kremleri, yaşlanma karşıtı el kremleri ve koruyucu el kremleri gibi birçok çeşit el kremi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan el kremini seçip, ellerinize gereken bakımı yapmalısınız.

Ellerimizin hayatımızdaki işlevleri asla yadsınamaz. İletişimimizde büyük bir rol oynayan ellerimiz, yemek pişirirken, giyinirken, birşeyler yazarken en büyük yardımcımızdır. Aslında ellerimiz bizimle ilgili de birçok ipucu verir karşımızdaki insana. Nasıl bir hayat sürdürdüğümüz kolayca anlaşılabilir ellerimizden. Sağlıklı ve bakımlı bir el için ellerimizi nemlendirmeliyiz. Yazın yağsız bir nemlendirici el kremi kullanabilirsiniz. Kışın ise, ekstra bir nemlendirme sağlayan el kremlerinden kullanabilirsiniz. Ellerimiz gün içinde en çok mikrop alan ve yıpranan organımızdır. Bu nedenle ellerimizi her türlü mikroptan korumalıyız. Cilt ve el sağlığımız için ellerimize iyi bakmalıyız.

EL KREMİ KULLANMANIN ÖNEMİ

Ellerimizi dış dünyanın zararlı etkilerinden koruyan el kremleri birbirinden güzel kokulara sahiptir. Kimi el kremi ürünü ele sürüldüğü ilk andan itibaren elde parfüm etkisi yaratmaktadır. Yaşantımız boyunca birçok çevre koşuluna maruz kalan ellerimiz deterjanlardan, soğuk havalardan ve daha birçok şeyden kolayca etkilenebilir. Her daim ihtiyacımız olan ellerimiz maalesef gün geçtikçe bu olumsuz koşullardan etkilenir ve yıpranmaya başlar. Dolayısıyla ellerinizin ihtiyacı olan bakımı mutlaka sağlamalısınız. İçerisinde birçok besleyici madde bulunduran el kremlerinden satın alarak ellerinizde güçlü bir koruma sağlayabilirsiniz. Besleyici el kremleri sayesinde hücresel metabolizmanız canlanır ve cildiniz kuvvetlenir. El kremleri ellerinizi yüksek düzeyde nemlendirebilir.