Toptan El Bezi

Toptan El Bezi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan el bezi ürünleri mutfaklarda en çok kullanılan eşyalar arasındadır. Özellikle mutfakların temizliğinden sorumlu el bezleri en uygun toptan fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır.

YOĞUN KULLANIMA UYGUN EL BEZLERİ

Mutfak temizliğinin olmazsa olmazı el bezleri, mutfakta çalışırken ellerimizden hiç düşmez. Mutfakta geçirilen zamanla doğru orantılı olarak hep elimizin altındadır el bezleri. Gündelik mutfak işlerinin en önemli yardımcılarından olan bu bezler silme, kurulama gibi işlerimizde bizlere büyük kolaylıklar sağlarlar. Elbette, el bezlerinin farklı boyutlarda ve renklerde olanları vardır. Bir tekstil ürünü olan el bezleri tezgahlara, yemek masalarına büyük oranda hijyen sağlamaktadır. Suyu kolaylıkla emen yapıdaki el bezleri farklı gereksinimlerinize göre en uygun şekilde üretilmektedir. Renk renk, desen desen sahip olabileceğiniz el bezleri mutfağınızın görselliğini canlı tutacaktır. Aynı zamanda el bezleri, hem yumuşak hem de sağlamdır. Kumaş yapısının kalitesinden dolayı bu el bezlerini uzun süre kullanabilirsiniz. Yoğun kullanıma uygun olarak üretilmiş el bezleri sevdikleriniz için yemek hazırlarken size keyifli bir zaman yaşatacaktır. El bezleriniz mutfağınızdaki görevini büyük bir başarıyla tamamlayacaktır. Bu el bezlerini kullanmak size hem işlevsellik hem de pratiklik katacaktır. Alacağınız el bezleri kurulama, silme ve temizleme işlerinde en büyük yardımcılarınız olacaktır.

EL BEZLERİNİN TEMİZLİĞİ NASIL SAĞLANIR?

Mutfak temizliğinin en önemli aktörlerinden olan el bezleri çok sık kullanıldıkları için zamanla dezenfekte edilmeye ihtiyaç duyarlar. Yemek yaparken, masaya ya da tezgaha çay dökülürken elinizi hemen el bezlerine atarsınız. Pek çok alanda kullanılan el bezleri haliyle hemen kirlenirler. Bu sebeple, el bezlerinin iyi bir bakıma ihtiyacı vardır. Sürekli olarak kullanılan el bezleri kaynatma yöntemiyle dezenfekte edilebilir. El bezlerini temizleme yöntemleri üç farklı şekilde gerçekleştirilir. İlk olarak küçük bir tencereyi suyla doldurun ve içine de bir miktar çamaşır suyu ve bulaşık deterjanı ilave edin. El bezlerini bu tencerede kaynatmaya başlayın. Ara ara tencereyi karıştırmayı unutmayın. Lekelerden arınan el bezini iyice kaynattıktan sonra, bir kez de musluğun altında yıkayın ve iyice sıktıktan sonra kuruması için açık bir şekilde havadar bir yere onu asın.

Diğer bir temizleme yöntemi ise, sirkeyle yapılan temizleme yöntemidir. Bir kaba sıcak su ilave edin ve biraz da içine sirke koyun. Oluşan sirkeli suyun içerisine el bezlerinizi koyup ellerinizle bastırın. El bezleriniz sirkeli suda en az otuz dakika beklemelidir. İşlem tamamlandıktan sonra el bezinizi duru su ile yıkayıp asmalısınız. Bir adet kalıp sabun ile el bezi temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir kabın içerisine biraz sıcak su ve sabun rendesi koyarak el bezlerinizi kirlerinden ve mikroplarından arındırabilirsiniz. Temizlenen el bezini daha sonra durulayıp asmalısınız.

Mutfak dışında birçok alanda kullanılan el bezleri, çabucak kirlenmeye başlarlar. Bu sebeple, bu bezler iyice dezenfekte edilmelidir. İyice kaynatılan ve yıkanan el bezleri işlem sonunda asla katlanmamalıdır. Bilakis açık bir şekilde kuruması için havadar bir yere asılmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle