Toptan Ekmeklik

Toptan Ekmeklik

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ekmeklik modellerimizi inceleyerek, mutfaktaki düzeninizi sağlayacak ve ekmeklerinizi güvenli bir şekilde muhafaza edecek ekmekliklere sahip olabilirsiniz. En şık, en dekoratif ekmek saklama kutuları ve ekmeklikler hizmetinize sunulmaktadır. 

EKMEKLİK MODELLERİ

Mutfağınızda ekmeklerinizi muhafaza edebileceğiniz pek çok ekmeklik modeli bulunmaktadır. Farklı ebatlarda ve tasarımlarda bulunan ekmeklik ürünlerinden ihtiyacınız olanı seçip alabilirsiniz. Sofraların baş tacı olan ekmekler, onlara uygun bir ekmek kutusunda, ekmek sepetinde ya da dolabında etrafa dağılmadan saklanmalıdır. Böylece ekmekler israf olmamış, kırıntıları da mutfağa dağılmamış olur. Hasır ekmek sepetlerinden, metal ya da ahşaptan yapılmış ekmek kutularından, hatta sandıklı ve çekmeceli ekmek dolaplarından dilediğinizi alabilirsiniz. Ekmeklerin hiç bozulmadan saklanmasını sağlayan emaye, ahşap, bambu, nikel, çelik, alüminyum, cam gibi materyallerden yapılmış ekmekliklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Kapaklı ekmeklik modellerinden alabileceğiniz gibi, kapaksız modellerden de alabilirsiniz. Fakat, kapaklı ekmekliklerden satın almak her zaman daha avantajlıdır. Kapaksız bir ekmeklik modeli kullanıyorsanız, ekmeğinizi pamuklu ya da keten bir sofra beziyle örtebilirsiniz.

Ne tür bir ekmeklik kullanıyorsanız kullanın, ürününüzün temizliğini sık sık yapmalısınız. İçerisinde ekmek kırıntıları olan kutular iyice temizlenmeli, bayatlayan ekmekler kutuda bırakılmamalıdır. Özellikle kolay temizlenebilen ekmeklik modellerinden seçerseniz, daha rahat bir kullanım sağlamış olursunuz.

Ekmeklikler her zaman evin ihtiyacı olan ürünlerdendir. Ekmeklerinizin tazeliğini koruyan ekmeklikler, ekmeklerin küflenmeden uzun süre saklanmasını sağlamaktadır. Mutfağınızda kullanmayı düşündüğünüz ekmeklikler, uzun ve dolaplı bir modelde olabilir. Bu tür bir ekmek dolabı almayı düşünüyorsanız, mutfağınızın alan ölçülerini iyi hesaplamalısınız. Alandan tasarruf yapmak için tezgah üstü ekmek dolaplarından da tercih edebilirsiniz. Tezgah üzerine yerleştirilen bu dolaplar, ekmeklerinizi en doğru şekilde saklayacaktır.

Kahvaltı masalarınızda ise, fonksiyonel ekmek sepetlerinden kullanabilirsiniz. Ahşap, plastik ve metalden imal edilen ekmek sepetleri eşliğinde harika bir kahvaltı sofrası kurabilir, bu keyifli anlarda kahvenizi ya da çayınızı yudumlayabilirsiniz. İşlevsel ve kullanışlı ekmeklik modellerimizin tümüne sitemizden ulaşabilirsiniz. Ekmeklerinize sağlıklı ve güvenli bir koruma sağlayacak ekmeklik modellerimizi çok beğeneceksiniz. Mutfak dekorasyonunun tamamlayıcı ürünlerinden olan ekmeklik modelleri mutfağınıza samimi ve şık bir hava katmaya geliyor.

Sıcak ve samimi sohbetlerin geçtiği mutfaklarda özel bir dekorasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Mutfak aksesuarlarınız ile mutfak dekorasyonunuzu en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu aksesuarların başında gelen ekmeklikler, mutfağınızda şık bir görüntü oluşmasını sağlayabilir. Ekmeklikler plastikten, ahşaptan ya da metalden üretilebilen ürünlerdir. Bu ürünler arasında en sağlıklı olanı ahşap olanlarıdır. Ahşap bir ekmeklik ile ekmeklerinizi dış ortamın olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. En özel ve en can alıcı ekmeklik modelleri ile ekmeklerinizi sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kullanışlı bir model seçerek mutfağınızın ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Seçeceğiniz ekmeklik modeli görsel olarak ve fonksiyonel olarak dört dörtlük bir model olmalıdır. Ekmeklerin tazeliğini korumaya yönelik tasarlanmış bu ürünler, mutfaklarınızda aktif bir kurtarıcı olacaktır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle