Toptan Ekmek Tavası Ve Ekmek Tavası İmalatı

Toptan Ekmek Tavası Ve Ekmek Tavası İmalatı

Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net


Talep Formu:
Endüstriyel Tepsi
Ekşioğlu Mahallesi, 34794
Çekmeköy/Istanbul

+90 532 156 36 10 - tepsi@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan ekmek tavası ürünlerinden sipariş vererek yanmaz, yapışmaz, kolay temizlenebilir ve bakteri tutmaz özellikteki ürünlere sahip olabilirsiniz. 

KULLANIŞLI EKMEK TAVALARI

Mutfak kategorisinde bulabileceğiniz ekmek tavaları birbirinden güzel modellere ve kaliteli tasarımlara sahiptir. Bu ürünler farklı renk seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. En güzide markalardan oluşan ekmek tavaları, üstün teknolojiler kullanılarak donatılmış ürünler arasındadır. Ekmek tavaları mutfağınızda her zaman elinizin altında olmalıdır. Ekmek tavaları ülkemizde fırıncılık ve pastacılık sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu tavalar farklı ebatlarda ve derinliklerde üretilerek, her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Değişik çap ve ölçülerdeki ekmek tavaları ile rahat bir kullanım elde edeceksiniz. Toptan ekmek tavası imalatı ile üretilen yuvarlak ekmek tavaları gruplar halinde imal edilmektedir. Bu tavalar paslanmaz sac, alüminyum sac ya da alüminize sacdan üretilebilmektedir. Toptan ekmek tavası imalatında 1. sınıf ham madde kullanılmaktadır. Bu tavaların kalitesi ekmek üretiminin daha kolay ve seri bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ekmek tavaları teflon kaplanabilmektedir. Böylelikle tavaların yağlanması gerekmeyecek ve ürününüz tavaya yapışmayacaktır.

Ekmek tavalarınının yüzeylerini dikkatli bir şekilde temizlemelisiniz. Mutfakların önemli ürünlerinden biri olan ekmek tavaları, yüksek sıcaklığa maruz kaldığında zorlu lekelere sahip olabilir. Bu lekeleri temizlemek imkansız değildir. Sadece sirke ve karbonatla, ekmek tavalarınızı kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bir miktar karbonatı tavanızın her yerine dağılacak şekilde tavanın üzerine yayın. Karbonatın üzerine bir miktar su ekleyin ve karbonatı macun kıvamına getirin. Bu macunu özellikle inatçı lekelerin üzerine sürün ve lekeli bölümün macunu iyice emmesini bekleyin. Süngerle üzerinden geçilen macunlu kısımda lekeden eser kalmadığını görebilirsiniz. Yanmış ekmek tavalarınızı temizlemek de oldukça kolay. Eğer yanmış bir ekmek tavanız varsa, yanmış tavanıza su doldurmakla işe başlayın. Ardından su dolu tavaya bir miktar sirke dökün ve suyu kaynatmaya başlayın. Kaynayan suyla dolu tavayı ocaktan alarak içerisine bir miktar da karbonat ekleyin. Biraz bekledikten sonra elinize bir sünger alın. Süngerin lekeleri nasıl yok ettiğini yakından görebilirsiniz. Bu yöntemlerden faydalanarak ürünlerinizi en kısa sürede temizleyebilir, mutfağınızda daha hızlı hareket edebilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle