Toptan Eğitici Oyuncak

Eğitici oyuncaklar hem bebek hem de çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini katkı sağlar. Çocuklar eğlenirken aynı zamanda da öğrenirler. Kalıcı öğrenme olarak da bilinen bu öğrenme, eğitici oyuncaklarla hızlı ve gelişimsel olur.

Her bebek ve çocuğun severek oynadığı toptan eğitici oyuncak ürünlerinin tamamı Miniorg üzerinden beğeninize sunuluyor. Çocukların ve bebeklerin çok seveceği farklı model ve renklerdeki eğitici oyuncak ürünlerini seçerek bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile toptan eğitici oyuncak ürünlerini satın alabilirsiniz.

Eğitici oyuncaklar, çocukların gelişim seviyelerine göre farklılık gösterir. Örneğin; 0- 3 yaşına kadar olan dönemde işitme, dokunma, görme duyularını uyaran mobiller, oyun battaniyeleri vb. oyuncaklar hazırlanabilir. Daha büyük yaşlardaki çocuklar için ise tek başına yada grupla oynayabilecekleri stem setleri, maker setleri, kutu oyunları, eşleştirme kartları, yapbozlar parça-bütün oyunları uygun olur. Toptan eğitici oyuncak ürünlerimiz arasında her yaş grubuna hitap edecek oyuncak bulabilirsiniz.

Miniorg ile satın alabileceğiniz toptan eğitici oyuncak modellerimiz; bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik bilgilerinin gerçek yaşamda uygulanabilirliğine ve üretim kültürünün gelişmesine katkı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Eğitici oyuncaklar, parmak ve el kaslarının etkili olarak kullanılması, el-göz koordinasyonu gibi becerilerin gelişimini destekler. Küçük kasların motor gelişimine katkı sağlar.

Sitemiz üzerinden satın alınan eğitici oyuncakların içerisinde; boyanabilen doğal eğitici malzemeler, set içeriğine göre elektrik ve elektronik ekipmanlar, çocukların kendi hayal güçlerine göre şekillendirecekleri kırtasiye malzemeleri, eğitim müfredatı,  “Nasıl yapılır?” yol haritası ve online eğitim videosu için QR kodu yer alır.

Hangi Yaş Grubuna Toptan Eğitici Oyuncak Kullanılabilir?

Bütün toptan eğitici oyuncak setleri 4-14 yaş aralığına hitap edecek şekilde üretim kültürünü çocuklara aşılamak amacıyla üretilmiştir. Toptan eğitici oyuncak modellerinin çocukların gelişimine; zekâyı, hayal gücünü, duyuları geliştiren, bedensel, ruhsal, dil ve sosyal gelişimi destekleyerek etki ederle. Erken çocukluk döneminde çocuğun, simgeleri kullanma, algılama, yeni kavramlar oluşturma gibi bilişsel becerilerinin ve tüm gelişimlerinin desteklenmesi için eğitici oyuncakları kullanması yararlıdır.

Çocuğun düşünme, bilme, algılama, tanıma, soyutlama, gruplama, kavram geliştirme, hatırlama gücü, akıl yürütme, akılda tutma, dikkatini yoğunlaştırma, organlar arası eşgüdüm, problem çözme, yaratıcılık, gibi pek çok becerisinin gelişmesini sağlar. Eğitici oyuncaklar, çocukların çeşitli renk, boyut ve şekil kavramlarına, sayısal, yazınsal kavramlardan haberdar olmalarına yardımcı olurlar. Grupla oynanan eğitici oyuncaklar çocukların birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlar. Bu da çocukların alıcı ve ifade edici dil becerilerinin gelişimine katkı sağlar.

Çocuğun dil gelişimini desteklemek için hazırlanmış eğitici oyuncaklarla çocuk, yeni kelimeler öğrenir, bir durumu ya da olayı anlatma, soru sorma, cevap verme becerileri geliştirir.Toptan eğitici oyuncaklarla oynamak, bağımsızlık, kendine güven duygularını geliştirir. Çocuğun başladığı bir işi sürdürebilme ve sonuçlandırma becerisi kazanmasına yardımcı olur.

Toptan eğitici oyuncak özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Eğitici oyuncak modelleri arasında farklı özelliklere sahip toptan eğitici oyuncak ürünleri yer alır. Hem bebeklere hem de çocuklara yönelik olarak üretilen, toptan eğitici oyuncak ürünleri ve daha fazlasına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek en ucuz toptan eğitici oyuncak ürünleri hakkında bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

Miniorg.net sitemiz üzerinden bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun eğitici oyuncak ürünleri, modelleri ve renkleri hakkında bilgi alabilir, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun toptan eğitici oyuncak ürünleri ve çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun eğitici oyuncak modelleri için bizimle hemen iletişime geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir