Toptan Edding 360 Tahta Kalemi

Toptan Edding 360 Tahta Kalemi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan edding 360 tahta kalemlerini evlerde, ofislerde, eğitim alanlarında kullanabilirsiniz. Beyaz yazı tahtasına yazılmak için üretilmiş edding 360 tahta kalemleri ile yazı işlerinizde başarılı sonuçlar alacaksınız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALARAK ÜRETİLEN EDDİNG 360 TAHTA KALEMLERİ

Toptan edding 360 tahta kalemleri lamine ve emaye yüzeye sahip tahtalar üzerinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Beyaz tahta yüzeylerinde hiçbir iz ve leke bırakmadan yazı yazabilen bu kalemler farklı renk çeşitleriyle kırtasiye ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kırtasiye sektörünün güvenilir yüzleridir edding 360 tahta kalemleri. Beyaz tahta yüzeylerine edding 360 tahta kalemleriyle defalarca kez yazı yazabilirsiniz. Toptan edding 360 tahta kalemlerini duvara monte edilmiş tahtalar üzerinde, toplantı salonlarının baş köşesinde yer alan yazı tahtaları üzerinde, iş dünyasının not defteri sayılan ve üzerine gerekli notların alındığı yazı tahtaları üzerinde kullanabilirsiniz. Bu kalemler ile yazı tahtası üzerine aldığınız notlar sayesinde iş takiplerinizi sıkı sıkıya gerçekleştirebilirsiniz. Toptan edding 360 tahta kalemleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir.

UZUN ÖMÜRLÜ EDDİNG 360 TAHTA KALEMLERİNİ YAKINDAN TANIYALIM

Almanya'da üretimi yapılan toptan edding 360 tahta kalemleri üstün nitelikli bir kırtasiye ürünüdür. En çok kullanılan beyaz yazı tahtası kalemlerinden olan edding 360lar siyah, mavi, yeşil, kırmızı renklerde bulunmaktadır. Yeniden doldurulabilir bir üründür edding 360 tahta kalemleri. Üstelik mürekkepleri ışığa karşı son derece dayanıklıdır. Bu kalemlerin çabuk kuruyan bir yapısı vardır. Bütil asetat içermeyen edding 360 tahta kalemleri sahip olduğu 'cap-off' teknolojisi ile günlerce hiç kurumadan açık bir halde kalabilirler. Bu kalemlerle yazılan yazılar kuru bir bez yardımıyla yüzeylerden kolayca silinebilirler. Yazım ve işaretleme işlerinizde edding 360 tahta kalemlerinden yararlanabilirsiniz. Tekrar doldurulabilen bu kalemleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Edding 360 tahta kalemleri 1.5 - 3 mm uç kalınlığına sahiptir. Sahip oldukları mürekkepler ise, hafif kokulu bir yapıdadır. Pratik bir klipse sahiptir edding 360 tahta kalemleri ve bu özellikleri ile kolay kolay kaybolmazlar. Hatta onları giysilerinize ve eşyalarınıza dahi tutturabilirsiniz. Yatay konumda saklanması gerekir edding 360 tahta kalemlerinin. Güvenilir bir kullanım sağlayan edding 360 tahta kalemlerinin akıllarda iz bırakan özeliklerine kısaca bir göz atalım:

  1. Günlerce açık kalabilirler,
  2. Tekrar doldurulabilme özellikleri vardır,
  3. Yuvarlak uçludurlar,
  4. Uç kalınlıkları 1.5 - 3 mm'dir,
  5. Işık geçirmezler ve klipslidirler,
  6. Siyah, mavi, yeşil, kırmızı renk alternatiflerine sahiptirler,
  7. Yapılarında bütil asetat bulunmamaktadır,
  8. Yumuşak bir yazım kalitesi sunarlar,
  9. Almanya çıkışlı bir üründür.

 

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle