Toptan Edding 260 Tahta Kalemi

Toptan Edding 260 Tahta Kalemi

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan edding 260 tahta kalemleri en önemli kırtasiye malzemelerinin başında gelmektedir. Kolay kullanım sağlayan yılların markası olan bu kalemler ile yazıların keyfi doyasıya çıkacak. 

EDDİNG 260 TAHTA KALEMLERİ VE ÜSTÜN NİTELİKLERİ

Yuvarlak uçlara sahip toptan edding 260 tahta kalemleri uygun fiyat avantajlarıyla alıcılarını beklemektedir. Yumuşak yazım kalitesine sahip bu kalemler 1.5 - 3 mm çizgi kalınlığı sunmaktadır. Beyaz yazı tahtalarının aranılan ürünü olan toptan edding 260 tahta kalemleri ile kusursuz yazı deneyimlerine sahip olacaksınız. Toptan edding 260 tahta kalemleri siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renklerde satışa sunulmaktadır. Kalemlerin mürekkebi ışığa karşı son derece dayanıklı olup, çabuk kuruyabilen bir yapıya sahiptir. Edding 260 tahta kalemlerinin yapısında bütil asetat kullanılmaz. Bu kalemlerle yazılan her yazı temiz kuru bir bezle emaye ya da melamin gibi tüm yüzeylerden rahatlıkla çıkarılabilir.

Edding 260 tahta kalemleri yuvarlak uçludur ve yumuşak bir yazım kalitesine sahiptir. Üstün kaliteli bir ürün olan edding 260 tahta kalemleri yatay konumda muhafaza edilmelidir. Edding 260 tahta kalemlerinde öne çıkarılan özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yuvarlak uçlu kalemlerdir.
  • Kapak konumu değiştirilebilen edding 260'lar hafif kokuludur, çabuk kururlar ve ışık geçirmezler.
  • Almanya menşeili olan edding 260 tahta kalemleri gözeneksiz her türlü yüzeyde rahatlıkla silinebilir.
  • Edding 260 tahta kalemleri farklı renk seçeneklerine sahiptir.
  • Uzun yıllar kullanılabilen edding 260 tahta kalemleri üstün kalitede ürünlerdir.

Edding 260 tahta kalemleri yazı tahtalarından en iyi performansı almanızı sağlayacaktır. Çünkü bu ürünler tahta yüzeyinde iz bırakmazlar, kolayca silinebilirler ve tahta yüzeyine kolayca uygulanırlar. Edding markasıyla reklamı yapılan bu ürünler piyasa koşullarına uygun fiyat avantajları sunmaktadır.

Edding 260 tahta kalemleri geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir ve bu kalemlerin kalite mürekkepleri olağanüstü bir niteliktedir. Uygulandığı yüzeyde kolayca silinebilen edding 260 tahta kalemleri, bu özelliği ile sizlere zamandan tasarruf yapma imkanı verecektir. Tahtanızın lekesiz ve temiz kalması için mutlaka edding 260 tahta kalemlerinden kullanmalısınız. Bu kalemlerin kapağı açık kalsa bile, hızlı koruma özelliklerinden dolayı kolay kolay kurumazlar. Gövde materyali plastikten oluşan edding 260 tahta kalemleri farklı renk seçenekleriyle kullanıcılarını beklemektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle