Toptan Duvar Saati ve Duvar Saati İmalatı

Toptan Duvar Saati ve Duvar Saati İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan duvar saatleri en şık ve orijinal modelleri ile hizmetinizde. Duvarlarınıza dekoratif bir tarz verecek bu saatler hem işlevsel hem de göze hitap eden niteliklerde. 

Duvar Saati Dekorasyonu

Duvarlarını renklendirmek isteyenler için, ev dekorasyonlarını duvar saatleriyle tamamlamak isteyenler için çeşit çeşit seçenekler burada. Dekoratif detaylara, bu saatler ile yön verin. Duvar saati seçerken önceliğiniz, saati kullanacağınız ortam ile saatin uyumu olsun. Ortam ile saatin renk uyumları çok önemlidir. Ayrıca saat göz hizasında asılmalıdır. Özellikle parçalı tablo tarzı saatler seviyorsanız, bu saatlerin yerleşimine özen göstermelisiniz. Birçok saat modeli bulmak mümkün. Mutfağınız için bir saat düşünüyorsanız, meyve ya da sebze desenli ya da mutfak araçları figürlerini üzerinde bulunduran duvar saati ürünlerini tercih edebilirsiniz. Zamanı yakalamanız adına hayatınızı kolaylaştıran duvar saatlerini asimetrik çizgilerle de yerleştirebilirsiniz. Böylece odanız daha farklı bir havaya bürünür. Duvarınızın şıklığını yansıtacak çeşitli motiflerde duvar saatleri alabilirsiniz. Çiçekli saat modelleri, hayvan figürlü saat modelleri, tanınmış şehir ya da kişilerin portresinden yapılmış saat modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. İstediğiniz boyutlarda duvar saati seçimi yapabilirsiniz.

Duvar Saati Seçimi

Ülkemizde duvar saati üretimi oldukça yaygındır. Akla gelebilecek her tarz ve modelde duvar saati üretilmektedir. Duvar saati seçiminde renk uyumu ve saatin ebatı çok belirleyicidir. Aynı zamanda duvar saatinin kaliteli malzemelerden üretilmiş olması tavsiye edilmektedir. Kaliteli duvar saatleri kusursuzca çalışır ve en zorlu şartlarda bile en iyi performansı gösterir.

Zaman su gibi akıp gidiyor. Birbirinden şık olarak tasarlanmış duvar saatleri ile geçen zamanı çerçeveleyip duvarınıza asma vakti geldi. Odanızın her yerinden zaman daha iyi görünüyor artık. Mobilyalarınızın stilinde seçeceğiniz duvar saatleri ile harika bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Hayatın ritmi bu saatler ile daha keyifli olacak. İyi bir duvar saatinin sessiz çalışması çok önemlidir. Sessiz çalışan bir duvar saati kulağı yormaz ve dikkati dağıtmaz. Yaşamımızı düzenleyen duvar saatleri ile günlük işlerimizi kolayca planlayabiliriz. Siz de en doğru kararı verin ve en şık, bütçeye en uygun duvar saatini seçin. Böylece zamanınızı en iyi şekilde kontrol altına alın.

Saatin Tarihçesi

Eski zamanlarda bugünkü modern saatler yoktu tabi. Eski insanlar güneş saati, su saati ve kum saati gibi saatler kullanmışlardır. Daha sonraları ateş saati kullanılmaya başlandı. İlk mekanik saatlere ise, Çinliler döneminde rastlıyoruz. Bu saatlerin çalışması din adamlarının sayesinde olmuştur. Onların ibadet etmeleri gerektiği için ibadet saatine ihtiyaçları vardı. Bu saatler ibadet saatinin geldiğini haber veren saatler olarak tarihe geçti. Üstelik bu saatlerin akrep ve yelkovanı da bulunmuyordu. Çekiç ya da tokmak ile ses çıkarıyordu ateş saatleri. 16. yüzyılda Almanya'da icat edilen zemberek sayesinde daha hafif saatler geliştirildi. Daha sonra sarkaç saatler keşfedildi ve saatlerin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaştı. Günümüzde kol saatleri, çalar saatler, duvar saatleri gibi bir çok saat çeşidi bulunmaktadır.

Dekorasyon Dostu Duvar Saatleri

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi saatler, evlerimizin duvarlarında modern görünüşleriyle kullanıcıları her zaman memnun ediyor. İşlevselliğinin yanı sıra göz kamaştıran tasarımlarıyla herkesi kendisine hayran bırakıyor. Şık duvar saatlerini sadece evlerinizin duvarlarında değil, iş yerlerinizde de gönül rahatlığıyla sergileyebilirsiniz. Duvar saatleri bu ortamlarda da sizleri yalnız bırakmayacak. Zevkinize göre büyük duvar saatleri, sticker saatler ya da ahşap duvar saatler tercih edebilirsiniz. Ahşap duvar saatleri bir çok mekanda kullanılabilir. Ahşap duvar saatleri mutlaka mobilyalarınızla uyumlu olmalıdır. Bu ahşap saatler ile ortamınız daha şanlı bir atmosfere bürünecektir. Ahşap saatler her zaman daha hafiftir. Montajları oldukça kolaydır. Hem de daha ekonomiktir. Alacağınız duvar saati tik tak ses çıkarsın istemiyorsanız, sessizce çalışan duvar saatlerinden tercih edebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken diğer bir konu ise; duvar saatinin pilleridir. Daha az pil harcayan duvar saatlerini satın almalısınız. Ayrıca bu piller aldığınız üreticinin garantisi kapsamında olmalıdır.  Duvar saatlerinde renk seçiminin önemini daha önce belirtmiştik. Fosforlu duvar saati tercih ederseniz, gece karanlığında odanız daha hoş görünür. Ya da renkli saat sevenler gök kuşağı renklerini andıran saatler tercih edebilirler. Her zaman bulunduğunuz mekana uygun nitelikte duvar saati seçmeyi unutmayınız. Ortamınıza uymayan duvar saatlerinin hiçbir albenisi kalmaz ve gözlerinizi yorar bu saatler. Bu nedenle hangi saati, hangi ortamda kullanacağınızı iyi belirlemelisiniz. Saati yerleştireceğiniz duvarın büyüklüğüne göre saat tercihinde bulunmalısınız. Mesela, büyük bir duvarda küçük bir saat fazlaca sırıtır. Büyük ve boş olan bir duvarda büyük duvar saatleri kullanmalısınız. Böylece duvarlarınız daha asil bir görüntüye sahip olacaktır. Duvarlarınızda çoklu duvar saati de tercih edebilirsiniz. Yalnız bu saatler birbirlerine uygun olmalıdır. Çoklu duvar saatleri için küçük duvarlar uygun olmaz. Bu saatlerden yararlanmak için büyük duvarlar seçilmelidir. Gözünüzü gönlünüzü açacak aksesuarlardan bir tanesi de saatlerdir. İç açıcı renklerde duvar saatleri ile demode saatlerden kurtulabilirsiniz. Siz de ruhunuzu ve kişiliğinizi en iyi yansıtacak duvar saati modellerinden birini tercih etmelisiniz.

Evler ve iş yerleri için vazgeçilmez bir dekoratif unsur olan duvar saatleri, bu ortamları görsel olarak tamamlayıcı nitelikte olmalıdır. İş yerlerinde kullanılan duvar saatleri genellikle dijital modellerden oluşmaktadır. Çok fazla çeşidi bulunmaktadır duvar saatlerinin. Duvar saatinizi almadan önce onu nereye asacağınıza karar vermelisiniz. Asacağınız yerin durumu, almayı düşündüğünüz saatin şekli ve boyutu üzerinde belirleyici olacaktır. Onu asacağınız mekanın durumuna göre, saatlerinizi süslü ya da sade modellerden seçebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel duvar saati tasarımlarından yararlanarak, sizin için özel olarak imal edilen ahşap duvar saatlerinden alabilirsiniz. Saatinize her baktığınızda özel olduğunuzu hissetmek istiyorsanız, üzerinde kendi adınızın yazdığı saatlerden tercih edebilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle